ventilator kurenia

Moderátoři: Lukino, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
nickoo
**
Příspěvky: 100
Registrován: 16 črc 2012, 18:11

ventilator kurenia

Příspěvek od nickoo »

kde najdem ventilator kurenia?zacalo mi v nom nieco vrcat...
Sonata, 2.5
out:
skoda fabia 1.2 TSI
fiat doblo 1.3 JTD
ford ka 1.3
mazda 626 2.0
skoda felicia 1.3
Reklama
 

Uživatelský avatar
Nexus
***
Příspěvky: 865
Registrován: 14 bře 2010, 22:56
Bydliště: Velká Bystřice a Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: ventilator kurenia

Příspěvek od Nexus »

to tě nepotěším.... je přibližně za přihrádkou spolujezdce a to nejlepší, že musí ven celá palubovka:) a do toho se mi nechce, byť bych ho měl vyčistit nebo vyměnit za náhradní co mám. Takže zatím přežívám to, že je slyšet víc než by měl být, hlavně při nízkých otáčkách. Při vyšších ho přehlučí otáčky samotné :lol: ale možná radši ani nechci vidět jak vypadá, protože ve staré sonatě na tom ventilátoru bylo namotaný ořechový listí, jak se dostalo až tam je mi záhadou :)
Sonata V6 2.7 229tis LPG :)
Lantra rv. 94 1.6i 220tis LPG
Peugeot 301 1.6i allure+ 150tis LPG

†Toyota Corolla 1.4 rv. 97 LPG 414tis km
††† 3x Sonata V6 2.5 rv. 99 LPG (díly k dispozici)
Uživatelský avatar
nickoo
**
Příspěvky: 100
Registrován: 16 črc 2012, 18:11

Re: ventilator kurenia

Příspěvek od nickoo »

no nepotesil si ma, myslel som si, ze to bude obtiazne, ale tak uz to asi necham tak.. tiez tam mam asi listy, lebo nerobi to stale...
Sonata, 2.5
out:
skoda fabia 1.2 TSI
fiat doblo 1.3 JTD
ford ka 1.3
mazda 626 2.0
skoda felicia 1.3
Uživatelský avatar
Dextrone
**
Příspěvky: 227
Registrován: 27 dub 2010, 21:46
Bydliště: Praha

Re: ventilator kurenia

Příspěvek od Dextrone »

Chlapi, měl jsem stejný problém jako vy na Sonátě NF.
Také mi to rachtání ventilátoru nedalo a pustil jsem se do toho. Věděl jsem že to způsobuje nejspíše nějaký list který spadl při vyndavání kabinového filtru kamsi.
Vyndal jsem tedy přihrádku spolujezdce a kabinový filtr, baterkou jsem posvítil a rukou prošmátral prostor filtru. Tam nic nebylo. Odendal jsem tedy plastový dekl pod ventilátorem, ten byl jen na dva křížové šrouby. Hned jsem uviděl šasí ventilátoru. Odpojil jsem tedy přívodní kabel od ventilátoru a odšrouboval jsem tři křížové šrouby. Ventilátor se krásně vysunul. Kouknu do něj a samozřejmě tam byl suchý list z nějakého dubu či co. Namontoval jsem ventilátor zpět a připojil kabel. Zkusil jsem ho pustit a už byl zase tichý ve všech rychlostních režimech. Vše jsem zpět zase přidělal a huráááá je krásně klid
Hyundai Sonata 2,0i DCVVT-121kW rv 4/2010 výbava Premium, barva šedá metalíza, hodně dobrý a komfortní vůz střední třídy
Ford Mondeo 2005 2.0 TDCi 96kW Ghia - nic moc
Škoda Felicia combi 1998 1.6MPi 55kW GLXi, naprosto spolehlivá a dobře zajetá
Uživatelský avatar
nickoo
**
Příspěvky: 100
Registrován: 16 črc 2012, 18:11

Re: ventilator kurenia

Příspěvek od nickoo »

mne teraz v zime uz posiel kus dalej, takze ho az tak nepocut.. asi mu pomohol ventilator naplno..
Sonata, 2.5
out:
skoda fabia 1.2 TSI
fiat doblo 1.3 JTD
ford ka 1.3
mazda 626 2.0
skoda felicia 1.3
Odpovědět

Zpět na „SONATA“