nováček

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
martin88
Příspěvky: 2
Registrován: 25 črc 2012, 17:39

nováček

Příspěvek od martin88 »

Ahoj, zdravím majitele užasného auta terracan :) jsem nováček tak doufám že tu najdu rady jak a co nejlépe se o miláčka(myslím auto) starat :) Mám ročník 2003 automat. bylo vyměněna palivová soustava. no kdyby věděl někdo ještě o něčem na co si mám dát pozor tak prosim pište. Dík moc. P.S to auto je užasný a v terénu je dokonalý :) ale chce to trochu zvednout.
Reklama
 

Uživatelský avatar
Leos2
*
Příspěvky: 64
Registrován: 17 lis 2009, 18:02
Bydliště: Moravské Budějovice

Re: nováček

Příspěvek od Leos2 »

martin88 píše:Ahoj, zdravím majitele užasného auta terracan :) jsem nováček tak doufám že tu najdu rady jak a co nejlépe se o miláčka(myslím auto) starat :) Mám ročník 2003 automat. bylo vyměněna palivová soustava. no kdyby věděl někdo ještě o něčem na co si mám dát pozor tak prosim pište. Dík moc. P.S to auto je užasný a v terénu je dokonalý :) ale chce to trochu zvednout.
Dávej do nafty olej , ať je lépe mazané čerpadlo , které trpí u Tvého modelu a vydřené piliny zničí vstřiky. Olej pouze plná syntetika do dvoutaktů v poměru 0,1L na nádrž (80L). tzn 1:800

já to trošičku zvedl taky http://leos2.rajce.idnes.cz/Terracan_uprava_podvozku./
Hyundai Terracan 2006 , předtím Hyundai H-1 Starex 4x4
noric
Příspěvky: 2
Registrován: 16 led 2013, 20:55

Re: nováček

Příspěvek od noric »

Zdravím všechny, já budu asi úplně největší nováček, v nejbližší době se stanu doufám, že šťastným majitelem Terracanu :D
Tak budu rád, kdyý mi poradíte =D>
Radim Paták
**
Příspěvky: 122
Registrován: 15 srp 2008, 16:00

Re: nováček

Příspěvek od Radim Paták »

Já ti tedy poradím :wink: Přečti si kompletně všechna vlákna týkající se tohoto božského auta, ať víš, co tě čeká... :lol: :cry: [-o< :-k ](*,) Do terénu je opravdu špičkové, ovšem nesmí se ti srát :-k . Já sám jsem už do jeho oprav dal během pěti let kolem 130 000,-,. Právě teď mi stojí v servise s posranou klikou a ojnicí, ale sehnal jsem v Polsku motor za 20 000,-, najeto 122 000 km :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Ale vypadá opravdu dobře :wink: S rozvodama a prací počítám celkem 35 000,- :-k :cry:
Uživatelský avatar
oltcitak
****
Příspěvky: 1475
Registrován: 31 led 2010, 22:54

Re: nováček

Příspěvek od oltcitak »

No Radime,vraj ti bude doporucene to auto po oprave PREDAT :?: :lol:
"Rexik" 4WD,2,5l CRDi 103kW

Kód: Vybrat vše

http://oltcitak.rajce.idnes.cz/
Radim Paták
**
Příspěvky: 122
Registrován: 15 srp 2008, 16:00

Re: nováček

Příspěvek od Radim Paták »

Jo jo, něco takového mi už kdysi radil i náš kamarád Ivan... :-k . Ani se nechce věřit, že za chvilku už to bude rok, co nás tu nechal bez svých cenných rad :( :cry:
Uživatelský avatar
oltcitak
****
Příspěvky: 1475
Registrován: 31 led 2010, 22:54

Re: nováček

Příspěvek od oltcitak »

no jo.taky je osud,nevyberes si,ale mozno keby nemal Tera,tak by bol este medzi nami(predsa len tie stresy s neustalymi poruchami.... :lol: ako hovorieval: je to sráč... ](*,)
"Rexik" 4WD,2,5l CRDi 103kW

Kód: Vybrat vše

http://oltcitak.rajce.idnes.cz/
Radim Paták
**
Příspěvky: 122
Registrován: 15 srp 2008, 16:00

Re: nováček

Příspěvek od Radim Paták »

No tak o těch stresech mi něco vyprávěj ](*,) . Poslední týden jsem v nich permanentně :( .A minimálně ještě deset dnů budu. Pokud se mi podaří terouše zprovoznit, popíšu kompletní opravu, pokud ne, asi si hodím mašli, takže žádný román nebude [-X :lol: :roll: :lol:
Uživatelský avatar
oltcitak
****
Příspěvky: 1475
Registrován: 31 led 2010, 22:54

Re: nováček

Příspěvek od oltcitak »

a co takto vymenit za pekneho Starexa? :?: :wink:
"Rexik" 4WD,2,5l CRDi 103kW

Kód: Vybrat vše

http://oltcitak.rajce.idnes.cz/
Radim Paták
**
Příspěvky: 122
Registrován: 15 srp 2008, 16:00

Re: nováček

Příspěvek od Radim Paták »

Myslíš za toho tvého? :D Ještě jej musím jedenáct měsíců splácet,až pak si s ním mohu dělat,co chci :-k
Uživatelský avatar
oltcitak
****
Příspěvky: 1475
Registrován: 31 led 2010, 22:54

Re: nováček

Příspěvek od oltcitak »

ohohooo mladej,ten nieje na predaj,musis si pohladat ineho.... [-X
"Rexik" 4WD,2,5l CRDi 103kW

Kód: Vybrat vše

http://oltcitak.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
Leos2
*
Příspěvky: 64
Registrován: 17 lis 2009, 18:02
Bydliště: Moravské Budějovice

Re: nováček

Příspěvek od Leos2 »

když to tady čtu , tak jsem rád že jsem dal hromadu peněz za zánovní kousek a zatím bez závad.
ps na jaře valím na expedici do Lotyšska a Estonska... :D/

Obrázek
Hyundai Terracan 2006 , předtím Hyundai H-1 Starex 4x4
Radim Paták
**
Příspěvky: 122
Registrován: 15 srp 2008, 16:00

Re: nováček

Příspěvek od Radim Paták »

Neboj, Leoši, i ten zánovní kousek ti bude postupně stárnout a pak budeš ještě rád, když se sem obrátíš na nějakou tu radu :mrgreen: :-k . Jestli už tam máš nějakých 140 000 km najeto, připrav si svou psychiku... :lol: :roll: [-o< ](*,)
Uživatelský avatar
Leos2
*
Příspěvky: 64
Registrován: 17 lis 2009, 18:02
Bydliště: Moravské Budějovice

Re: nováček

Příspěvek od Leos2 »

Radim Paták píše:Neboj, Leoši, i ten zánovní kousek ti bude postupně stárnout a pak budeš ještě rád, když se sem obrátíš na nějakou tu radu :mrgreen: :-k . Jestli už tam máš nějakých 140 000 km najeto, připrav si svou psychiku... :lol: :roll: [-o< ](*,)
Ahoj, to víš že se ozvu, až se začne srát.Jsem aktivní na jiných fórech a tam radím denně hromadě nováčků .Můj Terouš Byl skoro novej, teď mám najeto jen 52.000 km :lol: takže za 90.000 km se ozvu.
Hyundai Terracan 2006 , předtím Hyundai H-1 Starex 4x4
Odpovědět

Zpět na „TERRACAN“