nestartuje

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
kacenihladik
*
Příspěvky: 18
Registrován: 08 srp 2011, 20:22
Bydliště: Čermná nad Orlicí

nestartuje

Příspěvek od kacenihladik »

Ahoj naskytl se mi problém na terracanu rosvítil se mi kontrolka motoru a po příjezdu domu už jsem nenastartoval, vymněnil jsem palivoví filtr, dobyl baterku a vymněnil i baterku v klíčích a nic až po stříknutí startovacího spreje před intercoler auto chytlo na první otočení. Nevíte někdo coby tomu mohlo být, koukal jsem i na žhavení a to fachá jak má. Prosím o radu dík moc
Reklama
 

filip76
Příspěvky: 2
Registrován: 19 led 2013, 20:59

Re: nestartuje

Příspěvek od filip76 »

Bohužel to bude asi čerpadlem...,kde jsi bral naftu a kdy ?
Uživatelský avatar
kacenihladik
*
Příspěvky: 18
Registrován: 08 srp 2011, 20:22
Bydliště: Čermná nad Orlicí

Re: nestartuje

Příspěvek od kacenihladik »

čerpadlem to není napíchli jsme to na delphi diagnostiku a ukázalo to vysokotlaké čitlo na vstřikovací liště, nevíte někdo zda jde koupit jen to čidlo nebo musím koupit celou lištu
kanal
**
Příspěvky: 150
Registrován: 22 zář 2010, 16:15
Bydliště: jižní plzeňsko

Re: nestartuje

Příspěvek od kanal »

Urcite pujde koupit, celej rail nemen. Je to Delphi? Opis si ze staryho cidla part number a googluj. Vidim to tak na 4 tisice :-k v nejakym int. obchodu, budes-li mit stesti. Kdyz se nezadari, urcite pomuzou v :hyu: , ale tam budou drazsi... #-o
Trajet 2.0 CRDi, 2003
Uživatelský avatar
kacenihladik
*
Příspěvky: 18
Registrován: 08 srp 2011, 20:22
Bydliště: Čermná nad Orlicí

Re: nestartuje

Příspěvek od kacenihladik »

dnes jsem byl v hyundai a tam jsme koukali do katalogu a samotný čidlo tam nemaj jen celou tu lištu a ta stojí 17375 korun, tak hledám dál jestli najdu
Uživatelský avatar
kacenihladik
*
Příspěvky: 18
Registrován: 08 srp 2011, 20:22
Bydliště: Čermná nad Orlicí

Re: nestartuje

Příspěvek od kacenihladik »

tak jsem googloval a prozatím jsem narazil jen na lištu za 5234,06 což je pěkná cena tady je odkaz kdyby někdo scháněl http://www.eliteauto.cz/privod-priprava ... 9144a060a/
Uživatelský avatar
oltcitak
****
Příspěvky: 1479
Registrován: 31 led 2010, 22:54

Re: nestartuje

Příspěvek od oltcitak »

doporuceny servisny ukon pri problemoch s cidlom je vymena celej listy s namontovanym cidlom,vymena samotneho cidla sa nedoporucuje "neautorizovanym" ludom :?
"Rexik" 4WD,2,5l CRDi 103kW

Kód: Vybrat vše

http://oltcitak.rajce.idnes.cz/
balu.balu
*
Příspěvky: 11
Registrován: 02 úno 2012, 16:11

Re: nestartuje

Příspěvek od balu.balu »

Ahoj mám podobný problém ráno nastartuju bez problému a jak je to ohřátý chytne tak na po 3...
Pomohla ti ta výměna čidla nebo celého railu?
Uživatelský avatar
kacenihladik
*
Příspěvky: 18
Registrován: 08 srp 2011, 20:22
Bydliště: Čermná nad Orlicí

Re: nestartuje

Příspěvek od kacenihladik »

ahoj vyměnil jsem to čidlo za starší a ted startuje dobře, ale nech si projistotu skontrolovat vstřiky, já jsem poté zjistil že jsem mněl vprdeli první vstřik a druhej dodělával tak jsem je vymněnil a prozatím to šlape, jo pozor u toho čidla já mám terracana z roku 2006 a starší modeli mají jiné konektory takže jsem to musel celí předělat.
balu.balu
*
Příspěvky: 11
Registrován: 02 úno 2012, 16:11

Re: nestartuje

Příspěvek od balu.balu »

Mám jedno starší čidlo jak říkáš má jinou koncovku tak jsem zvědav jak to tam napáchám...
Uživatelský avatar
kacenihladik
*
Příspěvky: 18
Registrován: 08 srp 2011, 20:22
Bydliště: Čermná nad Orlicí

Re: nestartuje

Příspěvek od kacenihladik »

na čidlu i konektoru jsou dráty označeny čísli tak se to nedá ani splíst, tak dej pak vědět jak si dopad
balu.balu
*
Příspěvky: 11
Registrován: 02 úno 2012, 16:11

Re: nestartuje

Příspěvek od balu.balu »

Tak čidlo vyměněno, ale problém přetrvává dnes ráno -12 a chytlo na brnknutí, přijedu do práce a startuju jak picus
Uživatelský avatar
kacenihladik
*
Příspěvky: 18
Registrován: 08 srp 2011, 20:22
Bydliště: Čermná nad Orlicí

Re: nestartuje

Příspěvek od kacenihladik »

napíchnito na diagnostiku od delphi a uvidíš co ti to řekne, ale je možný že máš bud vprdeli vstřiky nebo to čidlo, ale to ti řekne diagnostika, mě to aspon tenkrát řekla co tomu je.
Maxik-rbk
*
Příspěvky: 52
Registrován: 06 říj 2011, 11:06
Bydliště: Rumburk
Kontaktovat uživatele:

Re: nestartuje

Příspěvek od Maxik-rbk »

Pánové a dámy, mám podobnej problém. Poslední tejden se mi stává, že to během jízdy občas škubne, jak kdysi na Š120 když byly napálený kladívka. Prostě to škubne a jede to dál. Teď když jsem to pozoroval, jsem si všiml, že při tom škubnutí padne i otáčkoměr na nulu a zas vyskočí. Odhaduju to na snímač kliky, ale radši si nechám poradit od těch co to už řešili. No a taky se mi teď právě dvakrát stalo, že jsem to nemohl natočit. Zapnu klíček, nažhaví, kontrolky zhasnou, jen svítí taková ta oranžová se symbolem autíčka a klíčku. Ale to svítilo dycky. Točí, ale nechytne. Jinak to dycky chytlo na cvaknutí.
Uživatelský avatar
kacenihladik
*
Příspěvky: 18
Registrován: 08 srp 2011, 20:22
Bydliště: Čermná nad Orlicí

Re: nestartuje

Příspěvek od kacenihladik »

skus vyčistit to čidlo otáček muže bejt zanešený kovovími šponkami tak ho vyjmi a otři hadříkem s techničákem a uvidíš
Odpovědět

Zpět na „TERRACAN“