ELANTRA 2011

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Virgi
Příspěvky: 5
Registrován: 06 úno 2013, 09:22

ELANTRA 2011

Příspěvek od Virgi »

Cau vsem.Mam taky novou elantru 1.6 comfort ice blue.Mam najeto 10 600 km a zatim bez jedine zavady.Auto jezdi pekne,trochu v zatackach na nerovnosti uskakuje ale nic tak hrozny ho,po rovine jak pribite.Pneumatiky mne dal vyrobce Hankog eco energy letni a docela hlucne,ted mam Matador zimni a daleko tišši.Spotreba v lete byla i pod 5 litru na 25 km trase do prace vetsinou mimo mesto, ted v zimne 5.5 ale nijak to nehonim,v pondeli 11.2 jdu na prvni garancku,tak pak to trochu otestujem,snazil jsem se to zajet opatrne.Bracha ma fabii 1.2 TSI 63 kw a zrychleni ma daleko lepsi,u elantry musim vic do otacek,aspon 3000 ale pak jede ale v cechach se stejne neda moc zavodit.Jinak velka spokojenost,to rds jak pisete mne vubec nevadi,posloucham jedno radio nebo flesku.Vitky,snad ze mi dost ubila chladici kapalina,asi2/3 ale to asi diky klimatizaci,jinak moc spokojen.Dam vedet jak ta garancka,po telefonu rekli cenu do 4000,tak uvidime co budou vsechno delat,pak dam vedet.Tak at nam vsem pekne jezdi a co nejmin zavad!
Reklama
 

Uživatelský avatar
XMira
*****
Příspěvky: 1699
Registrován: 23 lis 2005, 10:11
Bydliště: CB

Re: ELANTRA 2011

Příspěvek od XMira »

Tak cos čekal. 1.2 byly vždycky vostrý pily.... A ten úbytek chladící kapaliny tím používáním klimatizace je taky jasnej - funguje to podobně, jako když v parných dnech kropí ulice vodou... RDS je k ničemu, kdo by chtěl opouštět svůj rodnej vysílač, ne?
Ať to jezdí!
Kia Xceed GTline 1.5 T-GDI DCT
ex Opel Astra 1.4 110kW AT
ex i30 1.6 CVVT Tricolor Exclusive
ex Getz 1.4
ex Opel Vectra B 1.6
Odpovědět

Zpět na „ELANTRA“