Nový Hyundai Accent

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7953
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový Hyundai Accent

Příspěvek od Mexican »

ja ehm.. nechcem ehm.. rypat.. ehm.. ale fakt moze mat niekto sportove ambicie s 71kW malym sedanom, ktory zlozi na vahu 1100 kilo? vazne nechcem prudit, ale to sa oplati kupit za 30 tycek nejaku tocivu Hondu a s accentom nadalej jazdit za 6. Aj ked vlastne.. no.. skoda reci - moj nazor tu je
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Reklama
 

Uživatelský avatar
Gandalf
*****
Příspěvky: 2059
Registrován: 07 říj 2008, 19:22
Bydliště: Brno-venkov

Re: Nový Hyundai Accent

Příspěvek od Gandalf »

Á jé, tady se ponocuje :mrgreen:
Martun: Se mnou to určitě nešvihne [-X Nemysli si, že nemám rád dynamickou jízdu, to bych snad ani nebyl normální :wink:
Jo, služební dostávalo pěkně, jednou jsem vezl kolegu a ukázal mu můj "skokánek", zkrátka takovou vlnu na jinak rovné široké silnici, kde jsme se pár metrů vznesli do vzduchu. A on mi jen hlásil, že tudy jezdí velmi často, ale tohle se mu fakt nestalo :) Jednu krásnou kolegyni jsem zase párkrát dostal do vlastního klína rychlejším projetím pravotočivé zatáčky a očividně se jí to líbilo. Ale je pravda, že rychleji jsem jezdil jen na dobře známých místech. Jak jsem sedl do vlastního, něco se v hlavě přepnulo a zůstaly maximálně rychlejší průjezdy zatáčkami, ale třeba rozjíždění na plný plyn, to už ani neznám :wink: Neumím si představit třeba návrat ze srazu na víceméně neznámých silnicích pojatý jako RZ :)
V současné době v neznámém terénu hodně čerpám z navigace, protože je pěkně mrknutím oka vidět, jestli ta příští zatáčka je na pohodu nebo nějaká zákeřná vracečka :wink:
Sakra, to jsem se zas rozkecal #-o
Accent 1.4i Active - Continental Silver (10/2008-4/2015) prodáno
Uživatelský avatar
69pavel
*****
Příspěvky: 1711
Registrován: 30 srp 2009, 20:29

Re: Nový Hyundai Accent

Příspěvek od 69pavel »

Gandalfe, urcite pritelkyne po zazitku z pravotocive zatacky chtela abys porad jezdil jen do prava :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Hyu ACCENT MCT 1.5CRDi VGT rok: 10/2008 barva: 2X INDIGO BLUEMICA oil: TOTALQUARTZ9000 5W/40
Uživatelský avatar
Gandalf
*****
Příspěvky: 2059
Registrován: 07 říj 2008, 19:22
Bydliště: Brno-venkov

Re: Nový Hyundai Accent

Příspěvek od Gandalf »

69Pavel: To by ze mě pak byl totální pravičák :mrgreen:
Ne, potom jsme na příhodném místě zastavili, abychom měli klid a hlavně neohrožovali ostatní účastníky silničního provozu :wink: Jo, to byly časy...
Accent 1.4i Active - Continental Silver (10/2008-4/2015) prodáno
Uživatelský avatar
69pavel
*****
Příspěvky: 1711
Registrován: 30 srp 2009, 20:29

Re: Nový Hyundai Accent

Příspěvek od 69pavel »

Gandalf píše:69Pavel: To by ze mě pak byl totální pravičák :mrgreen:
Ne, potom jsme na příhodném místě zastavili, abychom měli klid a hlavně neohrožovali ostatní účastníky silničního provozu :wink: Jo, to byly časy...

tak urcite to chtelo na odlehlem miste zkonrolovat zda nedoslo k zvetseni vule a spravnemu promazani :mrgreen: :mrgreen:
Hyu ACCENT MCT 1.5CRDi VGT rok: 10/2008 barva: 2X INDIGO BLUEMICA oil: TOTALQUARTZ9000 5W/40
Uživatelský avatar
MaF
*
Příspěvky: 22
Registrován: 28 lis 2007, 15:31
Bydliště: Cheb

Re: Nový Hyundai Accent

Příspěvek od MaF »

Ehmm...Mexican...Opravdu je to jen tvůj názor.Neznáš a nevíš o mém Accentíku moc...skoro nic.Dostal jsi se někdy se svým CRDI do čech?Možná těch pár,ale zásadních ůprav na klasické 1.4i by tě přimělo změnit názor na benzínové motory.Možná to jednou poznáš a pocítíš na vlastní kůži :wink: A ty řeči o Hondě za třicet... :mrgreen: Ty máš Hondu?Nebo proč jí zmiňuješ?Ty si dávám ke snídani :wink:
Accent 1.4i sport vzduch. filtr KaN. Carbon design
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: Nový Hyundai Accent

Příspěvek od Vilda »

MaF ..... s 1.4kou jsem jezdil skoro týden ( jako s náhradním vozem ), protože se mi neustále prodlužovalo dodání mojí 1.6ky a byl jsem mile překvapen výkonem tohoto motoru :wink: jeho 97 koní, vozu při jeho váze, dodávalo velice slušnou dinamiku :shock: a po celou dobu, co jsem s ním jezdil, jsem neměl pocit, že bych byl nějaká brzda provozu .... ani při jízdě po dálnicích. Osobně 1.4ku považuju za vcelku povedený motor, který za určitých okolností může mít i sportovní ambice :-
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
MaF
*
Příspěvky: 22
Registrován: 28 lis 2007, 15:31
Bydliště: Cheb

Re: Nový Hyundai Accent

Příspěvek od MaF »

Díky za podporu benziňáků :D Je pravda že jsem motor nešetřil od jednoho tisíce km.Vždy se říkalo,jak auto zajedeš a na co si navykne,bude ti v budoucnu oplácet.Je fakt,že když si chceš zablbnout a napravit po křižovatkách nějakého neználka,musíš mu naložit.Ale jede :) A opravdu ten přívod vzduchu a hlavně to množství toho vzduchu přes neorigo filtr je znát i na výkonu.Nechci nikoho přesvědčovat ani dělat reklamu nikomu z těch lidí co na motor u mého Accenta sáhli,ale těším se na nějaký srazík :D A nejvíc na Mexicana. 8) :wink: Vše jen v dobrém slovasmyslu :)
Accent 1.4i sport vzduch. filtr KaN. Carbon design
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7953
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový Hyundai Accent

Příspěvek od Mexican »

ja sa moc nezrazam :D do ciech som par krat dosiel, vacsinou sa ale nezdrzim a pokracujem dalej. 71kW vzdy ostane by voko 100 koni. Na 1,1 tony nic moc. Nerozumiem, co do toho pleties CRDi. Skus sa posadit do maleho 100kW Twinga RS ktory na vahu nalozi 900kilo. Alebo skus 160 konovy Galant. Alebo 200k wranglera.. pripadne volvo S80 s 200kW a prosim usetri mi to porovananie s 71kW v Accente. Brzdou provozu nie som ani s 55kW fiestou, ale ta sportove ambicie fakt nema. To nezmeni ani bavlneny filter

moja pripomienka bola k tomu, ze jazdit za 9+ s tak malym stvorvalcom je nonsens a ospravedlnovat to "sportovou jazdou" je out. S tou hondou to bola nevhodna poznamka, ospravedlnujem sa. Skor doporucujem vyskusat toto za usetrene palivo http://www.motokary-brno.cz/index.php/motokary

PS: cierna nalepka z toho supersport fakt neurobi. Pamataj na to pri predbiehani. Vsetko ostatne je tvoj biznis
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
Martun
Moderátor
Příspěvky: 4475
Registrován: 28 pro 2008, 22:53
Bydliště: Teplice

Re: Nový Hyundai Accent

Příspěvek od Martun »

Gandalf píše: ... Jednu krásnou kolegyni jsem zase párkrát dostal do vlastního klína rychlejším projetím pravotočivé zatáčky a očividně se jí to líbilo ..........

Neumím si představit třeba návrat ze srazu na víceméně neznámých silnicích pojatý jako RZ :)
Sakryš Mojdo, úplně se červenám.. :wink: si tě nějak neumím představit.. ne srazech jsi vždy takový slušňák.. :mrgreen:

No ono to bylo většinou s tím Vildou tak, vlastně vždy jel za mnou, že jsme jeli RZ ale bylo to o tom, že jsem nato šlapal a řezal tam , kde to znám a Vilda jako správný záchranář se držel jako klíšťátko :lol: .. Rozhodně jsme se nepředjížděli!! [-X :wink:
HYUNDAI IX55 3.0crdi V6 176KW

prodáno
NISSAN X-TRAIL 1.6 DCI 96KW
KIA SORENTO XM FL 2.2 145KW
NISSAN MURANO 3.5 V6 188KW
HYUNDAI GRANDEUR 3.3 V6 173KW
HYUNDAI ACCENT 1.5 crdi
Koupeno: 03.08 ukradeno 02.14
Uživatelský avatar
mnkk
****
Příspěvky: 1315
Registrován: 04 srp 2010, 16:33
Bydliště: Československo

Re: Nový Hyundai Accent

Příspěvek od mnkk »

MaF píše:Možná těch pár,ale zásadních ůprav na klasické 1.4i by tě přimělo změnit názor na benzínové motory.
Čo myslíš zásadnými úpravami? Ostrá vačka, leštené zvody, úprava RJ? Alebo len K&N?
Santa Fe 2,2 CRDi 143kW TM

ex
H1 Tour 2,5 CRDi 125kW TQ
i30 1,4 cvvt 80kW LPG FDh
Santa Fe 2,2 CRDi 147kW DM
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: Nový Hyundai Accent

Příspěvek od Vilda »

Martun píše:se držel jako klíšťátko :lol: .. Rozhodně jsme se nepředjížděli!! [-X :wink:
To víš ..... krev, to je moje =P~ ale těš se, až jednou pojedeme někudy, kde to znám :wink: :D
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
Gandalf
*****
Příspěvky: 2059
Registrován: 07 říj 2008, 19:22
Bydliště: Brno-venkov

Re: Nový Hyundai Accent

Příspěvek od Gandalf »

Martun: No tak "slušnák" určitě, to potvrzuju, ale člověk snad může mít koníčky... :mrgreen:
A o Vaší jízdní disciplíně s Vildou při návratech ze srazů nemám nejmenší pochyby :wink:
Však jste sakra oba dva pěkně vyježdění, zkušení řidiči a navíc slušní lidi, takže nejlepší kombinace :)
Accent 1.4i Active - Continental Silver (10/2008-4/2015) prodáno
Uživatelský avatar
69pavel
*****
Příspěvky: 1711
Registrován: 30 srp 2009, 20:29

Re: Nový Hyundai Accent

Příspěvek od 69pavel »

Vilda píše:
Martun píše:se držel jako klíšťátko :lol: .. Rozhodně jsme se nepředjížděli!! [-X :wink:
To víš ..... krev, to je moje =P~ ale těš se, až jednou pojedeme někudy, kde to znám :wink: :D

prej ta tva navi zna vsechno,tak se divim ze nejak pochybujes o svych znalostech :mrgreen: :mrgreen:
Hyu ACCENT MCT 1.5CRDi VGT rok: 10/2008 barva: 2X INDIGO BLUEMICA oil: TOTALQUARTZ9000 5W/40
Uživatelský avatar
69pavel
*****
Příspěvky: 1711
Registrován: 30 srp 2009, 20:29

Re: Nový Hyundai Accent

Příspěvek od 69pavel »

Gandalf píše:Martun: No tak "slušnák" určitě, to potvrzuju, ale člověk snad může mít koníčky... :mrgreen:
A o Vaší jízdní disciplíně s Vildou při návratech ze srazů nemám nejmenší pochyby :wink:
Však jste sakra oba dva pěkně vyježdění, zkušení řidiči a navíc slušní lidi, takže nejlepší kombinace :)


prej slusnak ,pak mi hlava nebere jakym pusobenim pusobis na Borka a zalusk jeho dceru..... zrejme budu muset upozornit Borka at si da vetsi pozor aby jsi ji nemel jako kobylek :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Hyu ACCENT MCT 1.5CRDi VGT rok: 10/2008 barva: 2X INDIGO BLUEMICA oil: TOTALQUARTZ9000 5W/40
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Pokec“