motor nechce slapat

1994 - 2008

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
lukasenkomil
Příspěvky: 8
Registrován: 25 zář 2009, 10:09

motor nechce slapat

Příspěvek od lukasenkomil »

Zdravím.Chci se zeptat jestli někdo neporadí.Mám ACCENT 1.3 přestavba na plyn.
Auto špatně startuje na 2x až 3x.Po nastartováni a sešlápnutí plynového pedálu otáčky klesají někdy motor i zhasne.Po ujeti cca 400m auto jede normálně.Při nouzovém startu na LPG auto jede normálně.Diagnostika píše ŠPATNÁ REG. PALIVA A VZDUCHU.Mám základni diagnostiku SCAN TOOL a SCANMASTER je to spíš na čtení kódu a výmaz.Orginál software stojí kolem 8000Kč je to dost drahé mít to jen pro sebe.Benzin jsem vyjezdil a natankoval nový pořád stejný problém.Svičky mám nové a vstřikovače se zdají vpořádku.Vím že to může být víc věcí.LPG jede normálně tak si myslím že to bude něco v palivové soustavě
Předem dík za typ.
Reklama
 

gotchaman
*
Příspěvky: 23
Registrován: 29 led 2013, 20:13

Re: motor nechce slapat

Příspěvek od gotchaman »

jedine co by me napadlo asi ti to nekdo spatne udelal nebo ti ubral u benzinu vstřik nebo přibral jinak nevim pokud se při velkicho otackach na myste vipne je moz
gotchaman
*
Příspěvky: 23
Registrován: 29 led 2013, 20:13

Re: motor nechce slapat

Příspěvek od gotchaman »

jedine co by me napadlo asi ti to nekdo spatne udelal nebo ti ubral u benzinu vstřik nebo přibral jinak nevim pokud se při velkicho otackach na myste vipne je mozne ze to bude spis ubrani vstřik nevim je to o hadani se nadlouho toho 1 si nevsimej
Odpovědět

Zpět na „ACCENT“