Umístění parkovací známky na čelním skle

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

severtom
***
Příspěvky: 731
Registrován: 21 pro 2010, 11:25

Re: Umístění parkovací známky na čelním skle

Příspěvek od severtom »

enjoy píše:Být ten orgán já, tak jdeš asi do správního řízení :mrgreen:
Jo a jak to myslíš s tím, že ta cizí známka je majetkem toho státu?Ta je od chvíle, kdy sis jí koupil, tvým majetkem.

Nesmysl, nesmím ji přelepit na jiné místo, nesmí ji přelepit na jiné auto, nesmím ji prodat za plnou cenu ani se slevou... pouze jsem si koupil právo vylepit si ji, nic víc. Po skončení platnosti jsem povinen ji odstranit (ale ke kontrole toho faktu nejsou oprávněni sluhové jiného státu) - prostě pořád mi její vlastník (stát) určuje, s ní smím a nesmím dělat, že k ní mám u sebe stále nosit její kontrolní kupon. Pronajal jsem si právo, nic jsem si nekoupil, natož známku.

Správních se nebojím, je to zábava :-)
I 30 CW Plus 1,4 CVVT LPG 08/2010
Netvrďte, že jdu za každou cenu proti proudu, myslete si, že si rád udělám vlastní názor :-)
Reklama
 

Uživatelský avatar
enjoy
****
Příspěvky: 1272
Registrován: 19 srp 2011, 20:23
Bydliště: Praha 3

Re: Umístění parkovací známky na čelním skle

Příspěvek od enjoy »

Zeptám se jednoduše, místo elaborátu na téma lenost lidí..
Máte nějaký jiný důvod, kromě provokování orgánů, k tomu abyste nesloupli starou známku?
Hyundai Matrix 1.5 CRDi VGT 81kw
Uživatelský avatar
Chasnik
******
Příspěvky: 4140
Registrován: 08 srp 2011, 19:23
Bydliště: Litoměřicko

Re: Umístění parkovací známky na čelním skle

Příspěvek od Chasnik »

Jistě, zrovna v době, kdy končí platnost jedné známky a začíná platnost té další (tzn. mezi prosincem a lednem) jsou většinou takové klimatické podmínky, že jde známka blbě dolů. Už jsem si kolikrát říkal, že by je radši měli dělat od července do června :)
Ale jak říkám, od té doby, co jsem zavedl džínovou metodu, s tím problém nemám, alespoň co se týče CZ známky. A že mi za zrcátkem smrdí rakouská? Kašlu na ni, vždyť ji ani přes to zrcátko nevidím. Až pojedu znova do AUT, tak ji vyměním. Do té doby škoda práce - třeba mi mezitím sklo prdne a vymění se za jiné. Pak bych to dělal zbytečně ;)
i30 combi PDe 1.5 DPi 110k
i30 kombi CRDi Weekend Design 109 k (17-20), Cee'd SW 1.6 GDI 135 k (15 -17 )
i30 cw 1.6 CVVT 126 k (11 - 15), C-MAX 1.6 TDCI 109k (06 - 11), Punto 1.2 16V 80k (02 - 06)
6 x Š 120/125 (95 - 02)
severtom
***
Příspěvky: 731
Registrován: 21 pro 2010, 11:25

Re: Umístění parkovací známky na čelním skle

Příspěvek od severtom »

enjoy: líbí se barvičky.
Orgány neprovokuju, českou sundávám. Pokud by se sami provokovali řečmi o známkách, které se jich netýkají, je to jen jejich boj. Nicméně s takovými orgány jsem se nesetkal, i když auto už 2x kontrolováno bylo.
I 30 CW Plus 1,4 CVVT LPG 08/2010
Netvrďte, že jdu za každou cenu proti proudu, myslete si, že si rád udělám vlastní názor :-)
Odpovědět

Zpět na „Pokec“