LPG

Startování, spojka, převodovka, provozní kapaliny.

Moderátoři: nulda, 89majlo96, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: LPG

Příspěvek od Hardcam »

tomyk: ja nejsem tvuj Google, jestli potrebujes informaci, vyhledej si ji sam nebo pockej, jestli se dotycny ozve, nebudu sdelovat verejne jmeno nekoho, kdo o to treba nestoji. A predevsim nebudu nic sdelovat pod natlakem, ktery vy se tu snazite vytvaret. Tu svoji teorii o placeni si s dovolenim...vis jak je to dal :wink:

Rade: dohadujes se tady predevsim ty, ja jsem s tebou konverzaci ukoncil a napsal jsem ti i z jakyho duvodu. Prodejce jsem nikdy nebyl, ani v :hyu: , ani kdekoliv jinde.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Reklama
 

rade622
***
Příspěvky: 980
Registrován: 08 črc 2005, 21:26
Bydliště: UH
Kontaktovat uživatele:

Re: LPG

Příspěvek od rade622 »

To si se nám odkopal,
tak zase zakrýt a můžeš spát dál.
Všechno se ví.
Rade622
PS: Nebudu tak sprostý abych tě poslal tam kam patříš, klidně kopej za svého chlebodárce dál.
Kluku jeden,ty musíš být velmi nešťastný, ale chápu tě, práce není..
Nezlob se, ale na tebe již nebudu reagovat.Vždyť ty nic o LPG nevíš.
Už sem nechodím, pokud mě chcete nakontaktovat, pak na mail.
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: LPG

Příspěvek od Hardcam »

A to s tim chlebodarcem mas jak prokazat?
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
tomyk
*
Příspěvky: 47
Registrován: 09 bře 2013, 07:13

Re: LPG

Příspěvek od tomyk »

Hardcam píše:tomyk: ja nejsem tvuj Google, jestli potrebujes informaci, vyhledej si ji sam nebo pockej, jestli se dotycny ozve, nebudu sdelovat verejne jmeno nekoho, kdo o to treba nestoji. A predevsim nebudu nic sdelovat pod natlakem, ktery vy se tu snazite vytvaret. Tu svoji teorii o placeni si s dovolenim...vis jak je to dal :wink:

Rade: dohadujes se tady predevsim ty, ja jsem s tebou konverzaci ukoncil a napsal jsem ti i z jakyho duvodu. Prodejce jsem nikdy nebyl, ani v :hyu: , ani kdekoliv jinde.

Člověče nevím proč se čertíš, diskutovat a třeba najít řešení je to co nás všechny posune dál. Spekulace a plácání o ochraně osobních údaju osob, kteří přispívají do veřejných fór pod nickem(přezdívka) mi připadá přenejmenším směšná.
rade622
***
Příspěvky: 980
Registrován: 08 črc 2005, 21:26
Bydliště: UH
Kontaktovat uživatele:

Re: LPG

Příspěvek od rade622 »

Nebudu nikomu nic prokazovat, mám tě srdečne na háku.
Až sem napíšeš o deseti motorech, které byly zničené kvůli montáži LPG, začnu se s tebou zase bavit - po internetu.
Mám dojem, že jsme se osobně viděli jen jednou, tenkrát jak chtěli ti věřící oběsit Korálka.( Soběšín?)
Prodals zásobu filtrů, cos měl sebou a zmizels, ani na táborák jsi tam nebyl.
Nebo se pletu, zase?

Ps: nikdy jsi nedělal u Háši?

Rade622
Už sem nechodím, pokud mě chcete nakontaktovat, pak na mail.
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: LPG

Příspěvek od Hardcam »

tomyk: to si fakt myslis, ze vsichni svoje problemy resi verejne?

rade: pletes, porad se pletes...prijezd, taborak - my dva jsme odchazeli spat temer jako posledni, orientak, odjezd - patek-sobota, v sobotu prijeli verici, ty jsem nevidel...videli jsme se na nekolika srazech, asi jsi byl pod obraz :mrgreen:
"začnu se s tebou zase bavit - po internetu" - sakra, takhle lakavou nabidku bych si mel nechat projit hlavou, skoro to vypada jako bych te ja snad chtel vyhledavat...zacal jsi jako obvykle zachazet do osobnich zalezitosti, ktery sem nepatri, o tom se muzeme bavit v pokecu nebo po zpravach...
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
tomyk
*
Příspěvky: 47
Registrován: 09 bře 2013, 07:13

Re: LPG

Příspěvek od tomyk »

Hardcam píše:tomyk: to si fakt myslis, ze vsichni svoje problemy resi verejne?

Ne, to si vůbec nemyslím ale napsal jsi: clovek tu nebyl jen jeden, byli ti minimalne dva a myslim, ze i jeden clen, ktery ma v avataru svetle modro-zelenou i30 (nick psat nebudu, kdo chce, najde si ho, byval docela aktivni) taky resil problem v souvislosti s instalaci LPG a neuznanou zarukou.

Podle tohoto bych řekl, žesvé problémy řešili veřejně a proto důvod tvých obstrukcí s uvedením odkazu nechápu.
Možná tě ale požádali jako admina o diskrétnost a potom bych tě chápal.
Bohužel ale takový přístup tuto diskuzi neobohacuje.
matysekul
Moderátor
Příspěvky: 3020
Registrován: 04 říj 2008, 17:50
Bydliště: Česko

Re: LPG

Příspěvek od matysekul »

A tvůj už vůbec ne. Tak si to najdi.Jak malý harant.Chceš nějaké informace,tak se trochu starej.Zatím jsi tu nepředvedl vůbec nic.Kromě lezení do zadele jednoho pána...
i30cw 1,6 CRDi VGT comfort,85kW,Vivid blue, 12/2008 bývávalo
Kia Cee´d SW 1,6 GDi,Exclusive,Sand Track,10/2014 bývávalo
Hyundai Tucson 1,6 T-GDi 110 kW, Smart, SUNSET RED Pearl, 06/2021
tomyk
*
Příspěvky: 47
Registrován: 09 bře 2013, 07:13

Re: LPG

Příspěvek od tomyk »

matysekul píše:A tvůj už vůbec ne. Tak si to najdi.Jak malý harant.Chceš nějaké informace,tak se trochu starej.Zatím jsi tu nepředvedl vůbec nic.Kromě lezení do zadele jednoho pána...

Až se "vyzuříte" tak zauvažujte jestli by nebylo lepší používat fakta a nechovat se jako děti ve školce, kterým někdo bere hračku.

To lezení ani nebudu komentovat, protože to nějak nemám natrénováno a nikdy jsem to neměl zapotřebí.

Není nad plodnou diskuzi o faktech a různých názorech ale fakta "byl tu jeden co to řešil ale je to tajné musíte hledat" opravdu plodné.
rade622
***
Příspěvky: 980
Registrován: 08 črc 2005, 21:26
Bydliště: UH
Kontaktovat uživatele:

Re: LPG

Příspěvek od rade622 »

Hardcam píše:tomyk: to si fakt myslis, ze vsichni svoje problemy resi verejne?

rade: pletes, porad se pletes...prijezd, taborak - my dva jsme odchazeli spat temer jako posledni, orientak, odjezd - patek-sobota, v sobotu prijeli verici, ty jsem nevidel...videli jsme se na nekolika srazech, asi jsi byl pod obraz :mrgreen:
"začnu se s tebou zase bavit - po internetu" - sakra, takhle lakavou nabidku bych si mel nechat projit hlavou, skoro to vypada jako bych te ja snad chtel vyhledavat...zacal jsi jako obvykle zachazet do osobnich zalezitosti, ktery sem nepatri, o tom se muzeme bavit v pokecu nebo po zpravach...
Nepletu se, u Háši jsi dělal.. Nikdy jsem s tebou neuzavíral táborák, a rozhodně bych si exota tvého formátu pamatoval.Věřící tam byli už od středy, mi od pátku. Máš smolíka. O Soběšíně nevíš vůbec nic, ale to mě nepřekvapuje.Fakt si tak nechápavý, čekám na info o zničených motorech díky LPG, toto je primární diskuse a ne tvoje krátká a neúspěšná dráha prodejce u Háši.Tebe nikdo v tomto vláknu neřešil, snad jen jako kecala.
Kde jsou ty zničené motory?
Prosím bavme se jen o nich. Tvá osoba mě vůbec nezajímá.
Naposledy upravil(a) rade622 dne 25 bře 2013, 05:46, celkem upraveno 2 x.
Už sem nechodím, pokud mě chcete nakontaktovat, pak na mail.
matysekul
Moderátor
Příspěvky: 3020
Registrován: 04 říj 2008, 17:50
Bydliště: Česko

Re: LPG

Příspěvek od matysekul »

Vážený pane,mohl byste se přestat chovat jako ..... a neurážet ostatní. Škoda že vám závazek ve vašem podpisu nevydržel,protože když jste sem nechodil,tak se tu diskutovalo vcelku slušně.

@tomyk: Musel bych to hledat naprosto stejně jako ty.Takže pokud nemáš zájem něco hledat,proč bych ho měl mít já? Neřeš to,pořiď si LPG dle vlastního uvážení a jezdi.Toť konec "plodné" diskuze...
i30cw 1,6 CRDi VGT comfort,85kW,Vivid blue, 12/2008 bývávalo
Kia Cee´d SW 1,6 GDi,Exclusive,Sand Track,10/2014 bývávalo
Hyundai Tucson 1,6 T-GDi 110 kW, Smart, SUNSET RED Pearl, 06/2021
Uživatelský avatar
miro263
**
Příspěvky: 399
Registrován: 22 črc 2009, 19:38
Bydliště: Bratislava - Helpa - Pohorela
Kontaktovat uživatele:

Re: LPG

Příspěvek od miro263 »

Hyundai Accent MC 1.4 -city car
a kopec dalsich nehyundaioidnych
rade622
***
Příspěvky: 980
Registrován: 08 črc 2005, 21:26
Bydliště: UH
Kontaktovat uživatele:

Re: LPG

Příspěvek od rade622 »

Hele Matýsku, ať mi napíše data o deseti zničených motorech díky LPG a můžete si tu zase stiskat údy a dělat BBBBBBBBRC.
Nikdo nemá právo napadat kohokoliv za jeho názory. Rozhodně ne Hard Severtona, na něj nemá ani náhodou. Neznám ani jednoho ale vím, kdo je poctivější a má zkušenosti.
Pokud si někdo myslí, že mu to tu patří, pak má asi smůlu.Je to veřejné fórum? Je, tak přestaň Matýsku dělat arbitra. Chci jen odpovědi na mé otázky. Bylo deset zničených motorů, nebo nebylo?
Osobní urážky typu asi "si byl pod obraz" necháván stranou, a kontruji - byls u Háši nebo nebyl? To se ale nedozvíme, bo není čím se chlubit.
Rade622
Už sem nechodím, pokud mě chcete nakontaktovat, pak na mail.
tomyk
*
Příspěvky: 47
Registrován: 09 bře 2013, 07:13

Re: LPG

Příspěvek od tomyk »

matysekul píše:Vážený pane,mohl byste se přestat chovat jako ..... a neurážet ostatní. Škoda že vám závazek ve vašem podpisu nevydržel,protože když jste sem nechodil,tak se tu diskutovalo vcelku slušně.

@tomyk: Musel bych to hledat naprosto stejně jako ty.Takže pokud nemáš zájem něco hledat,proč bych ho měl mít já? Neřeš to,pořiď si LPG dle vlastního uvážení a jezdi.Toť konec "plodné" diskuze...
Už chápu proč má tato diskuze 90 stránek a nechám tě tedy při tom, že jsi měl v této diskuzi poslední slovo (zdá se že to bylo tvé přání).

Ave

PS: taky čekám na ty fakta o 10ti motorech a nebo třeba jen o dvou??
matysekul
Moderátor
Příspěvky: 3020
Registrován: 04 říj 2008, 17:50
Bydliště: Česko

Re: LPG

Příspěvek od matysekul »

A já jsem si naivně myslel,že tak zvláštně se dokáže chovat pouze můj tříletý syn...
Čekej,kdo si počká ten se dočká :mrgreen: ](*,)
i30cw 1,6 CRDi VGT comfort,85kW,Vivid blue, 12/2008 bývávalo
Kia Cee´d SW 1,6 GDi,Exclusive,Sand Track,10/2014 bývávalo
Hyundai Tucson 1,6 T-GDi 110 kW, Smart, SUNSET RED Pearl, 06/2021
Odpovědět

Zpět na „i30 Motor a převodovka“