Dotazy na Sonču EF

Moderátoři: Lukino, Moderátoři

Uživatelský avatar
Jabberwocky
*
Příspěvky: 35
Registrován: 07 čer 2012, 18:21
Bydliště: Praha

Re: Dotazy na Sonču EF

Příspěvek od Jabberwocky »

Přátelé, tak jsem po delší době zpět s dotazem, který Vás zřejmě pobaví. Jak u Sonči EF V6 zjistím hladinu chladicí kapaliny? V návodu se píše, že má být mezi Full a Low (logické), totéž se píše na nádržce, ale už na ní nejsou žádné rysky. Ani venku, ani zevnitř. To jsem fakt tak blbej? :D Kde ta hladina má prosím Vás být? Děkuju.
Přílohy
PB230490.JPG
PB230490.JPG (68.84 KiB) Zobrazeno 1436 x
„Pekáč“ – Sonata EF-B, V6, manuál, benzín, r.v. 2002
„Černá huba“ - Kia Pregio, 2.7 D, r.v. 1998
RIP: „Kosatka“ – Sonata EF-A, V6, automat, benzín, r.v. 1999 (rozstřelena pitomcem, když stála zaparkovaná přes noc před domem)
Reklama
 

Uživatelský avatar
zahyx
Moderátor
Příspěvky: 2129
Registrován: 12 črc 2005, 12:51
Bydliště: City Pce
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotazy na Sonču EF

Příspěvek od zahyx »

ja se koukam na to jak je mokra hadicka a cca odhadne kolik tam je :-) ale radsi hlidej i hladinu ve chladici :-)
Hyundai Sonata GLS 2,7 V6 127kW r.v.2003 LPG- sekvenční vstřikování
předchozí
Hyundai Elantra GLS 1,6DOHC 16V 79kW r.v.2002 LPG- sekvenční vstřikování konečně

věrný značce :hyu: :!:
Uživatelský avatar
Jabberwocky
*
Příspěvky: 35
Registrován: 07 čer 2012, 18:21
Bydliště: Praha

Re: Dotazy na Sonču EF

Příspěvek od Jabberwocky »

Jojo, už jsem byl poučen, jak se věci mají :-D Nojo, když já znám střeva od stopětky užovky, tohle je na mě už moc velká postmoderna :-D
„Pekáč“ – Sonata EF-B, V6, manuál, benzín, r.v. 2002
„Černá huba“ - Kia Pregio, 2.7 D, r.v. 1998
RIP: „Kosatka“ – Sonata EF-A, V6, automat, benzín, r.v. 1999 (rozstřelena pitomcem, když stála zaparkovaná přes noc před domem)
Uživatelský avatar
zahyx
Moderátor
Příspěvky: 2129
Registrován: 12 črc 2005, 12:51
Bydliště: City Pce
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotazy na Sonču EF

Příspěvek od zahyx »

Jabberwocky píše:Jojo, už jsem byl poučen, jak se věci mají :-D Nojo, když já znám střeva od stopětky užovky, tohle je na mě už moc velká postmoderna :-D
jasny tak at slouzi dobre :-)
Hyundai Sonata GLS 2,7 V6 127kW r.v.2003 LPG- sekvenční vstřikování
předchozí
Hyundai Elantra GLS 1,6DOHC 16V 79kW r.v.2002 LPG- sekvenční vstřikování konečně

věrný značce :hyu: :!:
Uživatelský avatar
Jabberwocky
*
Příspěvky: 35
Registrován: 07 čer 2012, 18:21
Bydliště: Praha

Re: Dotazy na Sonču EF

Příspěvek od Jabberwocky »

Tak jsem tu opět s dotazem. Pod (před) sedadlem řidiče se mi pod gumovým koberečkem při jízdě tvoří mokré místo (vlhký až mokrý koberec auta a trocha vody na gumě zespodu). Místo na podlaze je lehce vyvýšené a teplé. (A ne, za jízdy ani nikdy jindy se nepomočuju ;-) Je tam proboha vůbec něco, co by mohlo prosakovat a hřát? Vždyť to není škodovka, aby to mělo trubky s horkou vodou natažené bůhvíkam. Jde tamtudy nějaká hadička topení? Díky.
„Pekáč“ – Sonata EF-B, V6, manuál, benzín, r.v. 2002
„Černá huba“ - Kia Pregio, 2.7 D, r.v. 1998
RIP: „Kosatka“ – Sonata EF-A, V6, automat, benzín, r.v. 1999 (rozstřelena pitomcem, když stála zaparkovaná přes noc před domem)
Odpovědět

Zpět na „SONATA“