Zkusenosti se servisy Hyundai

Vše co se týká techniky, zapojení, ND

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
petzl62
*******
Příspěvky: 5091
Registrován: 03 pro 2011, 17:09
Bydliště: Opava

Re: Zkusenosti se servisy Hyundai

Příspěvek od petzl62 »

Davide,ještě jednou díky!!! :D/ Ostatní v SZ.
KIA XCeed 1,5T-GDi 118kW 7°DCT - GT line
Dlouhodobá spotřeba od 8/9/2023 - 6,72 l/100km-dle tankování. Dle PP 6,0l/100km
Aktuálně 30250 km
palivo: EO N95,pokud možno bez biosložky.
Reklama
 

Uživatelský avatar
lada 71
***
Příspěvky: 537
Registrován: 08 úno 2011, 10:51
Bydliště: Nordböhmen

Re: Zkusenosti se servisy Hyundai

Příspěvek od lada 71 »

Čeká mě 2. garanční prohlídka a díky momentálnímu pracovnímu působení ve východních čechách, si asi na uvedený servis zajedu do Korecaru Hradec Králové. Já tam u nich byl jen 2x, na obyčejnou výměnu žárovky ve světlometu a to proběhlo v pohodě. Tady se bude dělat víc servisních úkonů, tak mě zajímá spolehlivost, solidnost a profesionalita servismanů v Korecaru H.K. . Máte s nimi někdo své zkušenosti? Jezdíte tam k nim někdo pravidelně na servis? Sice tady o nich nějaká zmínka je, ale je to už poměrně staré a vše se mění. Jak k lepšímu, tak i k horšímu. Jde mi o to, aby udělali co udělat mají, neojebávali a nenaúčtovali si něco, co ve skutečnosti nedělali. Prostě jestli se jim s klidnym svědomím dá svěřit auto a člověk zaplatí za 100%-ní servis. Díky za objektivní a reálné info.
Hyundai i30 Comfort, 1,6 CRDi VGT - 85kW, Vivid Blue, 07 / 2010.
Oil: Shell Helix Diesel Ultra 5W-30. Benzina - Verva Diesel / Euro Oil - Optimal Diesel (bez biosložky) + VIF
"Ať to má kozy nebo kola, vždy s tím budou problémy".
hlobilp
****
Příspěvky: 1057
Registrován: 08 čer 2006, 17:17
Bydliště: Rychnov n. Kn.
Kontaktovat uživatele:

Re: Zkusenosti se servisy Hyundai

Příspěvek od hlobilp »

Nemam s nimi osobni zkusenost co se tyce servisu, mel jsem jen pujceny na tyden genesis a byl jsem se vsim moc spokojeny.... takze ja nevidim jediny problem se tam stavit a domluvit se.
H Tucson 1,6 T-GDI Go! od 10.5.2018
S Octavia combi SLX 2,0 od 3.5.2017 - 10.5.2018
H Genesis coupe 3,8 od 29.5.2014 - 22.3.2017
K Magentis 2,7 V6 EX+ od 8.5.2014 - 23.3.2016
H i30 1,4 Comfort+ESP od 25.8.2010 - 8.5.2014
H Sonata 2,5 V6 LPG - do 21.7.2010
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: Zkusenosti se servisy Hyundai

Příspěvek od Borek »

To jsi četl možná moje NEGATIVNÍ :!:zkušenosti,po kterých jsem tam přestal jezdit.Je to už delší dobu,tak se tam MOŽNÁ něco zlepšilo,ale už bych tam nejel.Naopak dobré zkušenosti mám se servisem/prodejnou :hyu: SAS v České Třebové.Je to tam mrňavé ve srovnání s HK,ale přístup,ochota,odbornost......neporovnatelně lepší :!: :wink:
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
Tringi
Moderátor
Příspěvky: 1853
Registrován: 01 kvě 2007, 19:23
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Zkusenosti se servisy Hyundai

Příspěvek od Tringi »

Já taky můžu doporučit Automima z Opavy.
V autorizáku v Karviné jsem taky sice neměl žádný problém, ale i když mám automimu sice trochu z ruky, ve finálně mě to finančně vyjde na polovic.
Navíc jsou ochotni souběžně s dalšími věcmi realizovat i moje infantilní výmysly, jako rozebrat půl palubovky a odpojit mi žárovku v popelníku, která mě prudila celou dobu co mám auto.
Hyundai Coupé 2007 Tuscani, 2.0i CVVT
Obrázek
--
blog | cv | www
Uživatelský avatar
lada 71
***
Příspěvky: 537
Registrován: 08 úno 2011, 10:51
Bydliště: Nordböhmen

Re: Zkusenosti se servisy Hyundai

Příspěvek od lada 71 »

Díky za rady a názory, ale nakonec jsem ten servis v H.K., musel stornovat, páč jsem musel odjet pryč. Zítra jedu na 2. servisku k Hášovi - Kreansu do Ústí nad Labem. Tam jsem byl i vloni a přístup a profesionalita mi tam přijde vážně na hoodně dobré úrovni. Když jsem chtěl, tak mě tam na chvilku pustí na dílnu, abych si prohlédl auto i zespodu, když ho má servisák na zvedáku a mám možnost přímo o něčem odbornym s tím servismannem pokecat a celou dobu na auto vidim skrz velké prosklené okno, asi tak ze vzdálenosti 5 - 7m, tak že mám skutrečně dobrý přehled, co se s mím autem celou dobu děje.
Hyundai i30 Comfort, 1,6 CRDi VGT - 85kW, Vivid Blue, 07 / 2010.
Oil: Shell Helix Diesel Ultra 5W-30. Benzina - Verva Diesel / Euro Oil - Optimal Diesel (bez biosložky) + VIF
"Ať to má kozy nebo kola, vždy s tím budou problémy".
ada13
Příspěvky: 8
Registrován: 25 srp 2012, 23:17

Re: Zkusenosti se servisy Hyundai

Příspěvek od ada13 »

Já zatím se svou i30cw jezdil do Autolaros v Ostravě, ale už asi nebudu. Jednají sice na oko seriózně, odpovídají na emaily, ale nikdy neudělají, co chci. Vždy mi tvrdí, že je to ok, ale není. Pokud mi nevyhoví ani u aktuálního problému, už tam nepáchnu. Nemáte s nima někdo ještě jinou zkušenost? Případně aktuálně s novým servisem Auto Rely v Ostravě?
Hyundai i30cw 1.4 CVVT
Uživatelský avatar
David PLEVA
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 22 lis 2005, 18:35
Bydliště: Ostrava-Poruba
Kontaktovat uživatele:

Re: Zkusenosti se servisy Hyundai

Příspěvek od David PLEVA »

Ada: záleží na tom, co požaduješ. Jestli preferuješ autorizovaný servis, tak je to v podstatě v OV jedno, kde jezdíš. Pokud ti stačí "pouze" značkový servis a nevadí ti OP, zkus Automima Opava.

Teď jsem u nich dělal komplet brzdy a tlumiče a k tomu i několik věcí, se kterými by mě z autorizáku hnali klackem. Navíc tě to tam vyjde levněji.

Takže zvaž důkladně všechny pro a proti u obou variant a pak se sám rozhodni, která možnost je pro tebe lepší.
NOW:
Hyundai Azera TG'07 3.8V6 LIMITED US
Hyundai Grandeur TG'09 3.3V6
HISTORY:
Hyundai Elantra XD'01 2.0GLS
Hyundai Sonata NF´05 2.4i ELEGANCE LPG
Hyundai Sonata Y-3B´96 2.0i 16V GLS
Hyundai Lantra J2 ´97 1.6 16V
Uživatelský avatar
lukis01
***
Příspěvky: 720
Registrován: 17 dub 2009, 10:25
Bydliště: Ostrava

Re: Zkusenosti se servisy Hyundai

Příspěvek od lukis01 »

ada13 píše:Já zatím se svou i30cw jezdil do Autolaros v Ostravě, ale už asi nebudu. Jednají sice na oko seriózně, odpovídají na emaily, ale nikdy neudělají, co chci. Vždy mi tvrdí, že je to ok, ale není. Pokud mi nevyhoví ani u aktuálního problému, už tam nepáchnu. Nemáte s nima někdo ještě jinou zkušenost? Případně aktuálně s novým servisem Auto Rely v Ostravě?
Ahoj, sice jsem současné vozítko pořídil u Autolaros, ale servisovat budu rozhodně (stejně jako táta s bývalou i30) u konkurence, tj. Auto Bartek FM. Důvody?
1. Při podpisu smlouvy bylo dohodnuto vyřízení papírování a přihlášení na dopravce - nerealizováno, musel jsem sám (banalita, ale radosti nepřidá)
2. Celkem 3 návštěvy servisu, než slícovali dveře alespoň částečně, tak jak jsem žádal. Třetí návštěva už byla na celý den, jednání techniků masakr. špatně mi táhnou v zadních dveřích kliky, ale to už nechám na garančku.
3. Oproti tomu konkurence vždy vyšla vstříc, profesionální přístup, úsměv a cenově levnější garančky než u GMP MIX v Ostravě (původní servis a prodejce bývalého auta), kde přijímací technik vždy aktivoval nasratý pysk a aroganci jak na běžícím pásu.
Za mne tedy rozhodně cesta do FM.
Sračkám se nevyhneš..
i30cw 1.6 CVVT+LPG 2012, cashmere brown, comfort + paket tempomat + paket kůže by Luki :D
Uživatelský avatar
Tudy
****
Příspěvky: 1257
Registrován: 13 dub 2009, 10:10

Re: Zkusenosti se servisy Hyundai

Příspěvek od Tudy »

Zdravím,

máte někdo zkušenost s :hyu: Centrum Praha - Dolní Počernice ?
Seat Leon 5F FR 1.8 TSi 162 kW
i30 II combi 1.6 GDi 99 kW (2013)
___________
i30 III 1.4 T-GDi 103 kW
i 30 I 1,4 l CVVT 80 kW crashed
Ford Focus combi 1,6 74 kW crashed
Suzuki Swift 1,3 50 kW
Suzuki Wagon 1,3 56 kW
Škoda 120 L, LPG
Uživatelský avatar
Hujer
*****
Příspěvky: 1812
Registrován: 09 říj 2006, 21:39
Bydliště: Praha

Re: Zkusenosti se servisy Hyundai

Příspěvek od Hujer »

:hyu: delaji par mesicu. Je to bejvalej exner kde delali skodu,audi atd. Co mas za problem?
Accent 1.5 GT
Lantra 1.8 GT 94 , Lantra 1,6 GLS na dily
Trajet 2.0 CVVT 2005 momentálně na JIPce po manželčině zásahu. :-(
Trajet 2.0 CVVT 2006 plyn
Sonata 2.0 2002
H-100 Vodácký šmajchlkabinet s lůžkovou úpravou! :-)
Lubka
*
Příspěvky: 10
Registrován: 24 čer 2012, 00:52

Re: Zkusenosti se servisy Hyundai

Příspěvek od Lubka »

Hyundai v Počernicích dělají už pár let. Prodávala se tam ještě pod Exnerem. Já jsem ji tam vloni v srpnu kupoval a názory na místní servis by mě také zajímali. Srpen se blíží...
soban
***
Příspěvky: 990
Registrován: 01 dub 2013, 19:42

Re: Zkusenosti se servisy Hyundai

Příspěvek od soban »

Olomouc servis - nějak se mi nelíbí taková neochota (ten značkový u prodejny v hejčíně), prostě budu chodit jinam.
Uživatelský avatar
laufas
******
Příspěvky: 2748
Registrován: 19 led 2008, 14:25
Bydliště: OL

Re: Zkusenosti se servisy Hyundai

Příspěvek od laufas »

A kam? :-)
i30 1.4 + kn, 12/2007
soban
***
Příspěvky: 990
Registrován: 01 dub 2013, 19:42

Re: Zkusenosti se servisy Hyundai

Příspěvek od soban »

Údajně je u terna servis, ovšem na internetu jsem ho nenašel budu se tam muset mrknout, dnes jedu do Opavy namontují mě DRL světla a často jezdím do Zlatých Hor tak že bych se stavoval v Rýmařově......

Olomouc pouze nejvyšší nouze když to bude nevyhnutelné.

Prostě v Olomouci komunikace pod psa neochota s DRL, neznají ceny dílů asi si je cucají s prstu, napojení auta na PC protože mi svítila kontrolka motoru trvalo dlouho i když jsem byl domluven. (Pouze uvolněn konektor).

Komunikace s elektrikářem minimální, když jsem se ptal který to je kdyby to zase zlobilo abych ho mohl skusit tak neurčitá odpověď ten vzadu.....

Prostě dojem jako že je otravuji když chci něco zjistit....

V Opavě když jsem chtěl DRL světla tak mi na rovinu řekly že originál by vyšel moc draho, ale že montují PHILIPS tak jsem se domluvil a teď tam vyrážím.
Odpovědět

Zpět na „Technická Sekce“