Kde nechat vyrobit náhradní klíč bez elektroniky.

Osvětlení, signalizace, audio, pojistky.

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

kocisjirka
Příspěvky: 2
Registrován: 30 dub 2013, 06:15

Kde nechat vyrobit náhradní klíč bez elektroniky.

Příspěvek od kocisjirka »

Potřeboval bych nechat vyrobit náhradní klíč - jen kov.
Co jsem zatím byl tak za to chtěli strašně moc peněz.
V hypermarketu ten Mr.Minits chtěl snad sedm stovek :-(
Kdy by to polevnu udělal?
Jsem ze Strážnice, ale jedu teď i do Prahy. Případně jezdím do Brna či Zlína.
Díky za rozumný tip.
Reklama
 

Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7953
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde nechat vyrobit náhradní klíč bez elektroniky.

Příspěvek od Mexican »

blba otazka - naco vyrabat nahradny kluc bez imobilizera?

k novemu autu si dostal dva. jediny mozny sposob vyuzita je na otvorenie kufru, ale otazka este raz -preco preboha?
Minit je jeden z najlacnejsich, takze jedine tak nejaky lokalny klucmajster
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
Josef
****
Příspěvky: 1282
Registrován: 10 kvě 2005, 11:32
Bydliště: Praha

Re: Kde nechat vyrobit náhradní klíč bez elektroniky.

Příspěvek od Josef »

Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde nechat vyrobit náhradní klíč bez elektroniky.

Příspěvek od Borek »

Nechával jsem si také dělat náhr.klíče k autům-jen klíče bez elektroniky.Platil jsem 120,-Kč/ks.Ale je to pro tebe trochu z ruky-v Rychnově nad Kněžnou(východní Čechy)v podnikové prodejně FAB.
Mexican-fakt blbá otázka od tebe.Až budeš mít v autě el.okénka a klimu,které bez klíče nefungují a nechá tě řidič(jen si na pár minut odběhne-ze zvyku si vezme klíče) v létě(po zastavení ve vychlazeném,klimatizovaném autě-za pár minut na sluníčku=jak v peci),tak budeš za takový klíč po 5 min. rád,že si můžeš okna stáhnout.Bez klíče nefunguje rádio,zapalovač=DVD,nabíječka mobilu,nab.navigace,tabletu....i ten kufr si může(manželka..) otevřít u zapark.auta(i zamčeného) a dát tam nákup....
Až budeš mít rodinu,tak pochopíš,jak dobré je mít klíč bez elektr. v přihrádce auta nebo ho dát spolujezdci. :wink:
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
mnkk
****
Příspěvky: 1315
Registrován: 04 srp 2010, 16:33
Bydliště: Československo

Re: Kde nechat vyrobit náhradní klíč bez elektroniky.

Příspěvek od mnkk »

Borek, nechcem byť prudič, ale mne to nedáva logiku. Ty vozíš náhradný klúč v aute? Mňa by to teda nenapadlo. Ak ma niekto čaká v aute na slnku a zrovna to nie je nepriatel, tak mu nechám naštartované auto s pustenou klímou. :wink:

To, že si dá niekto vyrobiť náhradný klúč chápem, že je bez imobilizéru to už moc nie. A to že ho nechám v aute už vôbec nie. :-k

Rodinu mám a jediná dobrá vec na tom je, že s takým klúčom dieťa nenaštaruje. Hmmm???
Santa Fe 2,2 CRDi 143kW TM

ex
H1 Tour 2,5 CRDi 125kW TQ
i30 1,4 cvvt 80kW LPG FDh
Santa Fe 2,2 CRDi 147kW DM
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde nechat vyrobit náhradní klíč bez elektroniky.

Příspěvek od Borek »

mnkk-ty necháš otevřené,nastartované auto s klíčky v zapalování,dětmi v autě a odejdeš třeba pro rohlíky :?: :shock: Tak to nechápu zase já :roll: .Při použití klíče bez imob.,si holky můžou ovládat okna,pustit rádio,DVD.....,můžu je i zamknout a tím aktivovat alarm(takže vím,kdyby si někdo otevřel zamčené dveře vnitřní kličkou,otevřeným oknem.....,ale nikdo s autem neodjede i když nechají stáhnutá všechna okna a klíč v zapalování.
A proč bych klíč,který je k nastartování auta v případě zloděje nepoužitelný,nenechal v autě :?: :?: :?: :D Máš rozumný důvod,se tak ](*,) .... ptát :D .Jo,vlastně pár důvodů je-třeba že si zloděj může stáhnout okénka,dobít tlf. nebo vyzkoušet rádio,když se do vnitřku auta vloupá třeba pomocí dlažební kostky :lol: .
Navíc je tenhle pro tebe bezcenný klíč jistotou,že i když mě třeba na dovolený ukradnou(nebo ztratím....)orig.klíč,tak můžu díky číselnému štítku deaktivovat imobilizér,alarm.. a i s tímto klíčem nastartovat a vrátit se(zloději je k ničemu,když nezná kód imobilizéru). :wink:
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
mnkk
****
Příspěvky: 1315
Registrován: 04 srp 2010, 16:33
Bydliště: Československo

Re: Kde nechat vyrobit náhradní klíč bez elektroniky.

Příspěvek od mnkk »

:D deti v aute nenechávam. Stačili mi incidenty z USA. :wink: =D> Ale vážne. OK, ak to máš takto vymyslené, tak dobre. :wink:

Bývam na dedine a keby som nechal naštartované auto hodinu a deti v ňom, tak ich tam po hodine najdem živé a zdravé. :wink: Teda aspoň dúfam :mrgreen: =D>

Zlodej nepotrebuje klúč, dostane sa do auta hneď. Aj tak nevie, že ty máš náhradný klúč v kaslíku. :wink:
Santa Fe 2,2 CRDi 143kW TM

ex
H1 Tour 2,5 CRDi 125kW TQ
i30 1,4 cvvt 80kW LPG FDh
Santa Fe 2,2 CRDi 147kW DM
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde nechat vyrobit náhradní klíč bez elektroniky.

Příspěvek od Borek »

mnkk-no jo,děti tam najdeš(kdo by chtěl cizí děti,že 8-[ ),ale auto bude fuč :D .
Na internetu jsou videa z průmyslových kamer,jak kradou drahá auta moderní zloději(i u nás).Vyhlédnou si auto,počkají až majitel zastaví na červenou na křižovatce,vytáhnou ho z auta a než se vzpamatuje,auto i s origo klíči je pryč :D .
Do auta se dostaneš i jako úplný laik za chvilku a ve většině případů i bez poškození.Na posledním srazu měl jeden člen,nějak záhadně pošramocený centrál a říkal,že se auto samo zamyká--------co čert nechtěl,při ranním odjezdu kolony na sobotní program,vystoupil z nastartovaného auta a než se zeptal,kam jedeme----CVAK :shock: :D a auto se zamknulo.Kamarádi na :hyu: srazech vědí,že mám v autě téměř vše :D ,tak ho poslali za mnou.Prostrčili jsme drát kolem těsnění dveří,zatáhli za vnitřní kličku otevírání a majitel si oddychl,že nemusí za kolonou :hyu: běžet. :D
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
kocisjirka
Příspěvky: 2
Registrován: 30 dub 2013, 06:15

Re: Kde nechat vyrobit náhradní klíč bez elektroniky.

Příspěvek od kocisjirka »

Dík, že jsem se dozvěděl kde dělají ten klíč.
Tak abych vysvětlil na co potřebuju klíč:
Dělám surfing. Klíč s imobilizerem nechám v autě, kovovým zamknu a dám do kapsy neoprenu.
Ti co nemají kovový klíč a nechtějí riskovat zavlhnutí, ho pokládají na ...apd Což není dvakrát bezpečné.
A po zbytek doby budu zamykat DO a kovový nechám v autě, právě pro děcka apd, protože kolikrát odběhnu a automaticky klíč vezmu a nezamykám. Jednání se protáhne a děcka si alespoň můžou pustit co potřebují.
Kdyby někdo náhodou věděl kde by se dal udělat ten klíč budu rád.
Jinak budu hledat provozovnu FAB.

K ceně MasterMinit: 450,- za kousek kovu bych ještě skousl. Ale dalších 350 za drážku se mi zdá trochu moc.
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7953
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde nechat vyrobit náhradní klíč bez elektroniky.

Příspěvek od Mexican »

kocisjirka s tym surfingom to je legitimny a rozumny dovod :-)

Borek - ja neviem ako ty, ale ked je spolujazdec v aute, tak tam kluce nechavam normalne, pretoze ich nepotrebujem tahat so sebou, naco aj
Mozno sa mylim ale okna idu stiahnut az na polohe II (plati aj pre klimatizaciu), co znamena ze vtedy je uz vyzadovany imobilizer. teda minimalne u Accentu MC to tak je
nechat pustenu AC u nenastartovaneho motoru? mno.. na par minut mozno, inak by som sa strachoval o opatovne nastartovanie

poznamka pod ciarou - dieta, ktoremu by som nezveril kluce od auta ktore vie ze ze nastartovat proste nesmie by som nenechaval v aute zamknute. To je moj pohlad na vec


sry za offtopic
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde nechat vyrobit náhradní klíč bez elektroniky.

Příspěvek od Borek »

Mexican-imobilizér omezuje jen při startování.Na nic jiného vliv nemá :!: Tudíž okna a ostatní elektronika,okna,zásuvky...fungují i s klíčem bez imob.
Dítětem-určitě nikdo z nás nemyslel třeba 5-leté,ale větší.Mám o DOST :!: větší děti :D a určitě je lepší,když je nechám čekat v autě,kde si neorigo klíčem můžou vše ovládat,ale nehrozí,že s autem někdo odjede(není důvod auto zamykat,navíc,když si stáhnou okna :mrgreen: ).Často se stane,že člověk při vystoupení automaticky vezme klíče(kocisjirka je na tom stejně :D ).
Navíc na dovolených mám jistotu,že v případě ztráty origo klíče,JÁ :!: odjedu i s neorigo klíčem(díky kódu imobilizéru,který :hyu: při nákupu dával :wink:-může se hodit i v případě poruchy imobilizéru ).Pro zloděje je klíč naprosto k ničemu-nedá se nastartovat,nevypíná alarm.... 8-[
Myslím,že těch přínosů neorigo klíče,se zmínilo dost.Kdo je nechce slyšet,jeho věc. :wink:
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Méďa Béďa
**
Příspěvky: 180
Registrován: 07 zář 2012, 23:55

Re: Kde nechat vyrobit náhradní klíč bez elektroniky.

Příspěvek od Méďa Béďa »

Zdvořilý dotaz: imobilizér znamená, že motor bez něho nenaskočí nebo se bez něho ani nepohne startér?
Hyundai i20 Inclusive Plus, 04/2012
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Kde nechat vyrobit náhradní klíč bez elektroniky.

Příspěvek od Hardcam »

nenaskoci, starter se pohne :wink:
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Méďa Béďa
**
Příspěvky: 180
Registrován: 07 zář 2012, 23:55

Re: Kde nechat vyrobit náhradní klíč bez elektroniky.

Příspěvek od Méďa Béďa »

Takže když nechám dítko v autě s klíčem bez imobilizéru, aby si mohlo pustit rádio a stáhnout okna, tak prostě přes zařazenou rychlost odjede na startér třeba do řeky?
Hyundai i20 Inclusive Plus, 04/2012
Uživatelský avatar
Limitz
******
Příspěvky: 2719
Registrován: 16 dub 2008, 20:27
Bydliště: Kašava,Zlínský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde nechat vyrobit náhradní klíč bez elektroniky.

Příspěvek od Limitz »

nevím jak to má nová i30 ale starší hyundaie to mají tak že bez sešlápnuté spojky se startér neotočí
:hyu: Hyundai Lantra 1.8 r.v. 1996 :hyu: R.I.P.
momentálně služební Audi A6 Avant 2,5tdi quattro 360 000km :D
Limitz89@seznam.cz
Odpovědět

Zpět na „i30 2012- Elektronika“