kulych

Založte si své téma a představte svojí i30 ostatním

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7910
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: kulych

Příspěvek od Mexican »

to je humu, najma u noveho auta :cry: pozitivom je ze nestrelili airbagy, to by bola daleko vacsia skoda
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Reklama
 

Uživatelský avatar
enjoy
****
Příspěvky: 1272
Registrován: 19 srp 2011, 20:23
Bydliště: Praha 3

Re: kulych

Příspěvek od enjoy »

kulych píše:díky za projevenou soustrast. Náhradní auto jsem chtěl zaplatit od pojišťovny viníka (čp), ale jsou to pěkný šmejdi. Zaplatí jen zapůjčení od své smluvní půjčovny,ale musí to schválit jejich likvidátor,který ale nebere telefon. Navíc údajně půjčovné hradí max na 3 dny (neověřené protože likvidátor nekontaktní). Předběžný odhad opravy na krycí dopis je ale 10 dnů. Zlatá moje asistence od Uniqy,kde mi nabídli zdarma auto na 5 dnů bez jakýchkoli keců. Na půjčku od Hyundaie jsem se neptal a v servisu mi nic takového nenabídli. Musím si to ověřit.
na fotce to nevypadá tak zle,ale byla to docela rána. Blatník je zapasovaný pod dveře spolujezdce,které tak nejdou otevřít. Trojúhelníkový kryt před zrcátkem je zdeformovaný,kapota nadzvedlá,praskla nadrzka ostrikovace atd. atd.
To bude víc než 70 tisíc.. Já měl na mém Matrixu nedávno opravu za 70 tisíc a to vypadalo jen na zadní nárazník a páté dveře.
Co se týče těch šmejdů od ČP, mám s nimi ty samé zkušenosti, špatné. Jelikož viník byl taky u ČP a byly jenom problémy, jelikož likvidátor pan Hrazdíra mi házel jen klacky pod nohy a pořád by něco amortizoval a korigoval náklady atd.. jinak co se týče půjčeného auta, to jsem si přímo vyžádal v servisu Hyundai, dali mi IX20 a tobě dají náhradní vůz taky a pojišťovna může akorát držet hubu, jen si dej pozor na to, abysi neměl půjčené vozidlo vyšší kategorie. Ty máš totiž nárok na to, aby ti tebou nezaviněnou nehodou nevznikla žádná újma, čili i náhradní vůz je samozřejmostí. Pozor si ale dávej na to, že pojišťovna ti každopádně odečte poplatek za ujeté kilometry v tom náhradním vozidle. Pak by nakonec ještě rádi viděli nějaké vyjádření o nutnosti zapůjčení vozidla atd..
Koukám, že naše slavná Česká Pojišťovna je banda šmejdů a u mě to nebyla jen náhoda.
Od této zkušenosti mám havarijku od Kooperativy s připojištěním, že když mě někdo nabourá, tak to řeším se svojí pojišťovnou a s pojišťovnou viníka se vůbec nebavím.
Hyundai Matrix 1.5 CRDi VGT 81kw
Uživatelský avatar
Deegr
****
Příspěvky: 1061
Registrován: 19 úno 2012, 12:59
Bydliště: Klatovy

Re: kulych

Příspěvek od Deegr »

Tohle nechápu. Autu celkem nic není a tohle že je škoda za 1/4 ceny nového auta? Ty ceny jsou strašně přepáleny :( Každopádně tě lituju, tohle dokáže zkazit celý měsíc :(
Hyundai i30 N Performance
Kia Pro Cee'd GT 2015 Prodáno
Hyundai i30 1.6 GDI Style 2012 Sold
Fiat Stilo Abarth 2.4, 2002 Sold
Fiat Bravo HGT 2.0 20V,1996 Crash
Fiat Uno 1.4,1991 Sold
kulych
*
Příspěvky: 21
Registrován: 22 led 2013, 14:38

Re: kulych

Příspěvek od kulych »

Tak 15. den po předání do opravy si snad jdu pro auto. Podle servisu bylo zpoždění způsobeno laxností pojišťovny, na pojišťovně mi dnes řekli, že servis neposlal kompletní dokumentaci pro rozhodnutí o proplacení celé opravy... Tak asi si člověk musí vybrat, koho seřve.. :(
Podle informací, které mám od servisu se cena opravy zastavila na předem avizovaných 70 tisících. Na převzetí si beru tchána, který není jen prostým uživatelem, aby zkouknul, jestli něco nezprasili... doufám že ne, jinak dneska neodjedu. Měl jsem od bráchy půjčený Mondeo r.v. 2005, 2.0 TDCI a už se moc těším, až z toho trktoru přesednu..
kulych
*
Příspěvky: 21
Registrován: 22 led 2013, 14:38

Re: kulych

Příspěvek od kulych »

Tak oprava dopadla dobře. Kromě špatně doléhající kapoty na jedné straně, kterou seřídili při převzetí, to dopadlo nad očekávání dobře. Štěstí v neštěstí. :-k Tak doufám, že už jsem si smůlu vybral.. Přeji všem, aby je takové problémy obešly velkým obloukem, protože je to jen k nasr... :roll: :x
Jinak taková perlička na závěr. Pojišťovna nechtěla servisu zaslat krycí dopis na celou cenu opravy (70 tis.) kvůli tomu, že nebyl nafocen nějaký plastový držák světlometu za cenu 140,- Kč. #-o
Odpovědět

Zpět na „i30 2012- Auta členů“