Servisní port pro připojení diagnostiky?

Moderátoři: vipe, Moderátoři

Odpovědět
vlkator
Příspěvky: 4
Registrován: 13 kvě 2013, 16:18

Servisní port pro připojení diagnostiky?

Příspěvek od vlkator »

Dobrý den, koupil jsem si bluetooth diagnostiku auta: http://www.obdscan.net/ ale pod palubovkou jsem nenašel servisní port. Může mi prosím někdo říct, kde jej najdu?
Díky moc. Vlček
Reklama
 

vlkator
Příspěvky: 4
Registrován: 13 kvě 2013, 16:18

Re: Servisní port pro připojení diagnostiky?

Příspěvek od vlkator »

vlkator píše:Dobrý den, koupil jsem si bluetooth diagnostiku auta: http://www.obdscan.net/ ale pod palubovkou jsem nenašel servisní port. Může mi prosím někdo říct, kde jej najdu?
Díky moc. Vlček
Tak jsem prošel fórum, a našel jsem že i30 to má nad pedálem spojky. Dnes se tam podívám, ale pokud někdo ví že getz to má jinde tak prosím o radu. Díky
vlkator
Příspěvky: 4
Registrován: 13 kvě 2013, 16:18

Re: Servisní port pro připojení diagnostiky?

Příspěvek od vlkator »

Ještě se chci zeptat zda nevadí, kdybych nechal obd scan nonstop zapojený v konektoru? Nemůže to někdy náhodou odpálit řídící jednotku? Díky
Uživatelský avatar
mario_liptov
*
Příspěvky: 71
Registrován: 20 bře 2006, 14:03
Bydliště: Liptov Slovensko

Re: Servisní port pro připojení diagnostiky?

Příspěvek od mario_liptov »

Aj u GETZ sa nachadza pod palubkou zhruba nad pedalom spojky. Ja mam na nom pripojeny palubny pocitac SCANGAUGE (nonstop). Pri vytiahnuti klucika zo zapalovania odpoji napajanie. Tak sa nemusis bat, ze ti nieco urobi, ked nebudes mat klucik v zapalovani.
Problem so spotrebou vyrieseny. Stal som sa majitelom novuckeho PEUGEOT 2008...

5.9l/100km
vlkator
Příspěvky: 4
Registrován: 13 kvě 2013, 16:18

Re: Servisní port pro připojení diagnostiky?

Příspěvek od vlkator »

mario_liptov píše:Aj u GETZ sa nachadza pod palubkou zhruba nad pedalom spojky. Ja mam na nom pripojeny palubny pocitac SCANGAUGE (nonstop). Pri vytiahnuti klucika zo zapalovania odpoji napajanie. Tak sa nemusis bat, ze ti nieco urobi, ked nebudes mat klucik v zapalovani.
Před chvílí jsem to měl připojené, ale ještě musím najít program na android, který mi bude vyhovovat. (Jelikož nejsem řidič (17 let) musím se ještě mamky zeptat zda jí nebude vadit zařízení při řízení auta. (nevadí jí že by to bylo připojené) Jen se mi zdá, že to moc vylízá z pod palubovky směrem k zemi a mohlo by to vadit v řízení.)
Odpovědět

Zpět na „GETZ“