Vetrak klimatizace a topeni

2002 - 2009

Moderátoři: Tringi, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Chodimpozde
*
Příspěvky: 24
Registrován: 29 bře 2012, 22:28
Bydliště: Pozlovice - Luhacovice

Vetrak klimatizace a topeni

Příspěvek od Chodimpozde »

Zdravim, hledal jsem ale nenasel tak se omlouvam jestli uz to tu je. Dnes jsem cistil klimu - takovym tim sprejem a po vycisteni mi prestal fungovat vetrak - tedy on funguje ale jen na tu uplne nejvissi rychlost jinak ne at uz při zapnute klime i bez. Pojistky jsem kontroloval a zadna prepalena není. Tedy aspoň ne v te skrince u ridice. Když na tu nejvyšší funguje tak to znamena ze vetrak je ok ale asi nejake rele? Nevite někdo cim by to mohlo byt? Prosiiim bo s takovou v lete pojdu :-( Za pripadne odpovedi diky!
Coupe 2G - 2.0 G4GC rok 2002 102kw
Reklama
 

r_e_n_e
**
Příspěvky: 204
Registrován: 19 dub 2010, 21:10
Bydliště: Slovensko

Re: Vetrak klimatizace a topeni

Příspěvek od r_e_n_e »

No urcite to bude rele, lebo na poslednom stupni mas odporove rele vyradene a je priamy spoj s napajanim...

Je to toto:
http://www.davesdiscountautoparts.com/c ... relay.html

hladaj...
Uživatelský avatar
Chodimpozde
*
Příspěvky: 24
Registrován: 29 bře 2012, 22:28
Bydliště: Pozlovice - Luhacovice

Re: Vetrak klimatizace a topeni

Příspěvek od Chodimpozde »

Dik za tip. Jiz vyreseno. Rele me napadlo taky tak jsem zjistil ze jsou tam 2 - PRVNI pro rychlosti vetraku 1-6 a to DRUHE jen pro 7mou nejvyšší rychlost. Jsou obe totozne takze je lze vymenit navzajem a zjistit ci relátka fungujou nebo je chyba jinde. Ja mel spalenou teplotni pojistku na silovem tranzistoru - ten je propojeny s tema relatkama a strceny hned za větrákem klimy v privodu vzduchu k vyparniku a topeni (asi aby se chladil). Jestli je chyba v te pojistce zjistite lehce multimetrem. (ta teplotni pojistka vypada jak usmernovaci dioda nebo nejaky odpor takze není na první pohled poznat ze je to vůbec pojistka).

To pisu jen kdyby to někdo casem nahodou resil taky protože ja o tom nic nenasel a rozebral pulku auta zbytecne :)
Coupe 2G - 2.0 G4GC rok 2002 102kw
Odpovědět

Zpět na „COUPE 2G“