Originál rádio v santa fe

Santa Fe druhé generace, 2006 -2012

Moderátoři: miooo, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
karves
*
Příspěvky: 85
Registrován: 16 říj 2007, 22:31
Bydliště: Praha 10

Příspěvek od karves »

SF Elegance AT
Reklama
 

Uživatelský avatar
Motorsport
**
Příspěvky: 114
Registrován: 24 říj 2007, 22:45
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Motorsport »

Můžeme Ti to poslat jako komplet. Zasíláme i na slovensko, na dobírku, službou TopTrans.
Uživatelský avatar
dudl
**
Příspěvky: 108
Registrován: 28 úno 2008, 12:28
Bydliště: BANSKA BYSTRICA

Příspěvek od dudl »

ivanmart07 píše:Ahoj,

práve som manželke kúpil nové Santa Fe a rád by som vymenil orig. rádio za niečo lepšie. Podľa diskusie som usúdil, že navigácia tam nechcem. Potreboval by som ale aby to bolo prepojené s ovládanim na volante. Našiel som tu ponuku od Motorspotra na Kenwood DPX-502U, v najbližšej dobe by malo byť už Kenwood DPX-503U. Rádio si viem zakúpiť aj sám, montáž zvládnem, len by som potreboval poradiť kde kúpiť din 2 rámik a adaptér pre ovládanie na volante. Najlepšie v SR, prípadne zaskočím aj do ČR, veď motor treba zabehnúť.

Ďakujem
u predajcu by to nemal byt problem
ivanmart07
Příspěvky: 3
Registrován: 21 zář 2008, 09:40

Příspěvek od ivanmart07 »

Motorsport píše:Můžeme Ti to poslat jako komplet. Zasíláme i na slovensko, na dobírku, službou TopTrans.
Mal by som záujem. Máte už v ponuke aj ovládanie pre nový model DPX503U? Tento nový model už som našiel v ponuke aj tu menovaného obchodu http://www.autoradio-prodejce.cz/ Ak je teda možné objednať celý komplet s DPX503U tak už by som len poprosil cenu. Ďakujem

U predajcu by to bolo asi trochu komlikované, prístup majú veľmi dobrý ale sú trošku spomalený. Jazdím už týždeň a ešte stále nemajú technický preukaz. O ŠPZ ani nehovorím. A keď som kupoval 7-miestnu verziu tak mi ani nevedali povedať či tam bude roletka na batožinový priestor. Samozrejme, že tam nie je a ani sa tam nedá dať. Takže mám z kufra výkladnú sieň. Asi sa im Santa Fe moc nepredáva, tak to nepoznajú.

P.S. Menili ste už originál repro ? Uvidím, čo urobí nové rádio ale asi zmením aj repro. Toto auto je vcelku príjemne tiché, takže počúvanie dobrej hudby by mohlo byť vcelku fajn.
Uživatelský avatar
Motorsport
**
Příspěvky: 114
Registrován: 24 říj 2007, 22:45
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Motorsport »

Cena za komplet Kenwood DPX-503U + rámeček + adaptér ovládání z volantu, včetně kabelové redukce Hyundai - ISO je 9.970,- Kč, včetně DPH.
branoba
*
Příspěvky: 37
Registrován: 15 úno 2007, 14:09
Bydliště: Vráble, SLOVENSKÁ REPUBLIKA

Příspěvek od branoba »

TO: Motorsport

Ani si len neviete predstaviť ako ste ma potešili s tým Kenwoodom. Mám len niekoľko otázok. Mám namontované v NSF Kenwood DNX-5220. Je možné prepojiť toto ovládanie na volant aj na rádio Kenwood DNX-5220 ? Mám už totiž k nemu pripojený externý BT. Pozeral som sa na to na vyššie uvedených stránkach, ale predsa len sa na to spýtam Vás odborníkov. Tiež by som mal aj záujem o rámček. Je vhodný aj na tento model Kenwood DNX-5220BT ? Aká by tam bola cena na adaptér a rámček. Vopred ďakujem za odpoveď.
New SF 2007 2,2 VGT Elegance AT 7miest čierna koža
predtím PEUGEOT 406 2,0 Hdi Break ST
predtím PEUGEOT 806 1,9 TD ST 8miest
predtím PEUGEOT Partner 1,9 D
predtím Škoda Felícia 1,3 LX
torres
*
Příspěvky: 17
Registrován: 04 zář 2012, 18:44
Bydliště: Náchod
Kontaktovat uživatele:

Re: Originál rádio v santa fe

Příspěvek od torres »

Dobrý den, koupil jsem SF 2,2 CRDi 2007 s rádiem
Pioneer Avic HD3. Návod je na 200 stran !!!! (k rádiu). Je to zároneň navigace, monitor pro zadní kameru, DVD, telefonování.
Za provozu auta svítí jen uvítací okno "Pioneer" a nic nejde. Resetuji, mačkám tlačítka (map, menu, av, v .....) nic.
Občas po ránu naskočí navigace, po vypnutí zase nejde.
Je to na vyhození , na opravu nebo jsem na vině já?
Jak nebo kde to řešit ? Originál servis Hyundai, ?
Nejvíc mi vadí nefunkčnost couvací kamery. Při převzetí auta to šlapalo. :( Díky za info
H Santa Fe, nafta, 2001, 83 kW, 230 000 km
H Santa Fe 2,2 nafta, 2007, 132 kW chip, 136 000 km
Theba
Příspěvky: 8
Registrován: 22 dub 2013, 13:28

Re: Originál rádio v santa fe

Příspěvek od Theba »

s Pioneerem jsme měli problémy také, ale v Honde a Fordu a tak jsme s partnerem přešli na Clarion a bez problému, máme v autech NX302 a NX502E. Teď jsem si zrovna aktualizovala mapy a dokonce jsem to zvládla sama po webu... Doporučuju změnu značky :-)
Uživatelský avatar
feri
*
Příspěvky: 41
Registrován: 14 pro 2010, 19:25

Re: Originál rádio v santa fe

Příspěvek od feri »

predam original radio na santa fe 2010-2012 uplne nove nikdy nepouzite,bez gps,pri kupe mi montovali ine,cenu ponuknite
Santa fe 2,2 CRDi VGT premium 2011, 145kw, automat
Fab30
*
Příspěvky: 38
Registrován: 15 črc 2014, 13:45

Re: Originál rádio v santa fe

Příspěvek od Fab30 »

Zdravim, neviete mi prosim poradit, ake radia su kompatibilne so Santou 2007 rocnik? Aby mi slo aj ovladanie z volantu. Dakujem
Odpovědět

Zpět na „SANTA FE II“