Korea - konflikt

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

severtom
***
Příspěvky: 731
Registrován: 21 pro 2010, 11:25

Re: Korea - konflikt

Příspěvek od severtom »

Jsi za hlupáka, protože neumíš číst. Neraď prosím těm, co číst dovedou.

Jen o příspěvek výše jsem psal:

"Necituji z wiki, protože tam je spousta nesmyslů. Chcete následující přeložit? To jsou totiž přímé zdroje, proto je to v anglině:"

Jen ti, kteří neumí vyhledat a číst původní zdroje, jsou odkázáni na žvásty na wiki.

Ještě o příspěvek výše se pánové psali na důkazy, a dostali ho. Důkazem je pro mě zpráva mezinárodní organizace, která na jaderné výbuchy celosvětově dohlíží, případně doplněná zprávou vlád a vojenských úřadů.
I 30 CW Plus 1,4 CVVT LPG 08/2010
Netvrďte, že jdu za každou cenu proti proudu, myslete si, že si rád udělám vlastní názor :-)
Reklama
 

matysekul
Moderátor
Příspěvky: 3020
Registrován: 04 říj 2008, 17:50
Bydliště: Česko

Re: Korea - konflikt

Příspěvek od matysekul »

Sám jsi hlupák.Zesměšňuješ se čím dál tím víc.Křičíš tady kopeš kolem sebe,plácáš tu spiklenecké teorie ale žádný důkaz o nějakém bohatství,kvůli kterému by se vyplatilo začít válku jsi nedodal..... :mrgreen:
Heslo v tvém podpisu sice mluví za vše,ale musí být těžké mít vždy na něco jiný názor. Nejlépe spikleneckou teoriiii ](*,)
i30cw 1,6 CRDi VGT comfort,85kW,Vivid blue, 12/2008 bývávalo
Kia Cee´d SW 1,6 GDi,Exclusive,Sand Track,10/2014 bývávalo
Hyundai Tucson 1,6 T-GDi 110 kW, Smart, SUNSET RED Pearl, 06/2021
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Korea - konflikt

Příspěvek od black_sheep »

no, na wiki jsou určitě chyby, ale pokud umíš pracovat s informacemi, pak ti to nemůže vadit a už to co tam najdeš je dost zajímavé vzhledem k tomu co tvrdíš. navíc tu historii znám z jiných zdrojů, takže ten wiki článek mohu potvrdit.

jo docela jsi mě pobavil tím, že ve článcích v angličtině nejsou lži a dezinformace :lol: pokud si tím chtěl udělat dojem, pak to zkoušej na někoho, kdo nečte zahraniční zdroje. děkuji za nabídku, ale překládat nepotřebuju, státnice z angličtiny na to mám :mrgreen:
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
severtom
***
Příspěvky: 731
Registrován: 21 pro 2010, 11:25

Re: Korea - konflikt

Příspěvek od severtom »

Opakuji jediné: dotaz byl, zda mohou Korejci někoho ohrozit, odpověď byla nemohou, důkaz byl podán citací přímého zdroje, což je víc než kdy wiki v češtině nabídne. Porovnejte si někdy anglickou a českou verzi wiki, česká je žumpa, kam píše kupa trotlů.

Skutečná síla korejského arzenálu je:

Jen ti, kteří neumí vyhledat a číst původní zdroje, jsou odkázáni na žvásty na wiki.

Ještě o příspěvek výše se pánové psali na důkazy, a dostali ho. Důkazem je pro mě zpráva mezinárodní organizace, která na jaderné výbuchy celosvětově dohlíží, případně doplněná zprávou vlád a vojenských úřadů.


---
Pokud chcete hovořit o kopání, doporučuji diskusi o i30 - LPG, kde třeba Hardcam kope za H a já jeho kopání jasně rozkrývám. Zrovna dnes jsem tam vložil jak reklamní nesmysly H, tak i mé konkrétní zkušenosti, včetně fotek.

Každý si může udělat názor, zda mám podložené to, co píšu. Také se tam dovíte, že mi začíná víkend a proto se tady můžete dál hádat jen sami se sebou.
Tady už na vás nebudu reagovat, do Pokecu běžně nepřispívám, jsou tam sice zajímavá témata, ale zrovna tohle jste zmrvili, už zajímavé není.

Podsouváte a nedokážete reagovat, ty například nedokážeš napsat, jak a kde jsi tu historii studoval nebo z čeho ji "máš nastudovanou". Pokud napišeš, že z novin, knížek nebo wiki, tak se budu smát dál a oprávněně.
I 30 CW Plus 1,4 CVVT LPG 08/2010
Netvrďte, že jdu za každou cenu proti proudu, myslete si, že si rád udělám vlastní názor :-)
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Korea - konflikt

Příspěvek od black_sheep »

a proč bych jako šel diskutovat o i30 na LPG, když nemám i30, nechci i30 a už vůbec ne v LPG, který je mi ukradený? :roll:

přestávám tohle téma sledovat, už je celý o ničem. anglickou wiki jsem proletěl a je to překlad, to samé.
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Korea - konflikt

Příspěvek od Hardcam »

neneeeee, to je komik :lol:

S timhle pristupem, ktery tu predvadis ve vztahu ke vsem, bych se nedivil, kdyby za tebou nekdo prijel a jednu ti vrazil. Do Trutnova, nebo kde mas tu noru, trefi i slepej.
ale melo jim to byt sdeleno
pokud bych kopal za :hyu: napsal bych, ze prijimaci technik ma o privstriku drzet hubu
potrebuje prodat a proto bohuzel mlzi, zapomina a nebo lze
pokud bych kopal za :hyu: , zcela jiste nepouziju slovo lhat ci mlzit

Nechapu, jak clovek jako ty, muze byt predseda streleckyho klubu. Magor, sociopat a natororickej lhar v jedny osobe je nebezpecnej sobe i svymu okoli.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
severtom
***
Příspěvky: 731
Registrován: 21 pro 2010, 11:25

Re: Korea - konflikt

Příspěvek od severtom »

Super, svou bezmoc a neznalost se snažíš kompenzovat tím, že už ses přestal věnovat ZHN, o kterých víš velmi málo. Jakmile dostaneš konkrétní odpověď, hned činíš úkrok stranou. To je tvoje vizitka.

Také se snažíš zahltit diskusi odbíháním mimo téma, aby tvé nepodložené dohady co nejdřív zapadly někam hodně hluboko. To je zcela zbytečná snaha, protože lidi nezapomínají.

Ohledně rozbití huby, tím hrozilo pár lidí, ty jsi jeden z nich, ale neměj starost - takoví jako jsou výrazná menšina populace. To oni jsou sociopati. Pokud jsi studoval psychologii nebo psychiatrii, vyvrať mi to, ale myslím, že to nezvládneš. Tvému uvažování se odborně říká projekce. Nastuduj si to.

Předsednictví je povinnost, kterou nikdo nechce dělat, podobně jako pokladnictví, nicméně někdo to dělat musí, takže pokladníka vzal kámoš, který je v civilu "vnitropodniková banka". Já zas poměrně často kupuju a prodávám zbraně, na ZP i na zbrojní licenci, a bydlím kousek od sídla Odboru pro zbraně, výbušniny a zbrojní materiál, což se při zastupování klubu hodí. Nic víc v tom nehledej.

Ohledně mlžení techniků H, bylo tu dost příběhů, kdy zájemce o LPG nikdo předem neinformoval, a dost příběhů o tom, jak kupující odjel s autem, které nejelo nebo žralo. To je špatná vizitka pro autorizáka, které to stále neumí seřídit (některé snad ano, ale o spolehlivosti systému se teprve přesvědčíme). Doporučuji, aby o spolehlivosti psali ti, kteří systém využívají řekněme 2 roky/50 000 km, dříve je sice možno psát, ale jiní to nebudou brát vážně.

Jo, a než začneš rýpat, počasí nám trochu zkrátilo původně 4denní plánovaný víkend, to je vše, to se může stát.
I 30 CW Plus 1,4 CVVT LPG 08/2010
Netvrďte, že jdu za každou cenu proti proudu, myslete si, že si rád udělám vlastní názor :-)
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Korea - konflikt

Příspěvek od Hardcam »

severtom: ja ti vubec nevyhrozuju, s tebou bych cas neztracel. Neumis ani cist - respektive chapat, psal jsem ti, ze bych se nedivil, kdyby tam nekdo prijel a par ti jich vrazil. Ale nechapat a jeste na to odpovedet slohem, to ti jde. Nez zacnes odpovidat, polij se studenou vodou.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
severtom
***
Příspěvky: 731
Registrován: 21 pro 2010, 11:25

Re: Korea - konflikt

Příspěvek od severtom »

Velmi zábavné, takový útok na člověka jako já, kterého jazyk živí... takové jako ty znám, prostě přijdou do diskuse, napíšou hovadinu nebo se jen přidají ke stádu, pak dostanou protinázor včetně argumentů a začnou házet tím, jak má někdo někomu rozbít hubu.
Ty to samozřejmě neuděláš, ani to nenavrhuješ, jen tím úplně náhodou zapleveluješ diskusi. Dobrá, tak jsi místo Koreje a jejich technických možností napsal několik příspěvků o ničem a musíš mít poslední slovo.
Tak ho měj - to já ti nebudu odepisovat. Je už počasí na výlety s rodinou, motorku a letadlo, tak se tady bav, jak umíš.
I 30 CW Plus 1,4 CVVT LPG 08/2010
Netvrďte, že jdu za každou cenu proti proudu, myslete si, že si rád udělám vlastní názor :-)
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Korea - konflikt

Příspěvek od Hardcam »

Boze, ty jsi sasek.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Chasnik
******
Příspěvky: 4140
Registrován: 08 srp 2011, 19:23
Bydliště: Litoměřicko

Re: Korea - konflikt

Příspěvek od Chasnik »

Na dohadech je krásné to, že se o nich lze nekonečně dohadovat :D

Kvůli uzavřenosti KLDR zná skutečnou pravdu jenom minimum lidí a troufám si tvrdit, že tady z fóra to není nikdo ;)
Pravdou zůstává, že KLDR čas od času vyrobí nějakou "marketingovou akci", aby na sebe upozornili, protože pomoc zvenčí potřebují a je tudíž potřeba, aby se na ně nezpomnělo. Jestli to relativně mladý a čerstvý korejský vůdce opepří a slovní výhrůžky něčím dalším doprovodí, to je otázka...

Teorie o nerostných zdrojích se může zakládat na pravdě (koneckonců o něčem podobném se mluví i v souvislosti s Afghánistánem), ale rozhodně bych se za ni do krve nehádal. Jsou to skutečně pouze teorie a jejich doložitelnost je obtížná.

Každopádně mě překvapuje živost diskuse o izolované zemi téměř na druhé straně zeměkoule, o které toho víme dost málo. Nebo že by právě proto? ;)
i30 combi PDe 1.5 DPi 110k
i30 kombi CRDi Weekend Design 109 k (17-20), Cee'd SW 1.6 GDI 135 k (15 -17 )
i30 cw 1.6 CVVT 126 k (11 - 15), C-MAX 1.6 TDCI 109k (06 - 11), Punto 1.2 16V 80k (02 - 06)
6 x Š 120/125 (95 - 02)
Uživatelský avatar
frawd
Moderátor
Příspěvky: 400
Registrován: 21 pro 2011, 09:09
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Korea - konflikt

Příspěvek od frawd »

severtom píše: -The South Korean military estimate that the yield of the nuclear explosion was between six and seven kilotons. Russia’s defense ministry says the size of the blast was over seven kilotons. The Vienna-based Comprehensive Nuclear-Test-Ban Treaty Organization said the yield was roughly twice as big as the previous nuclear test in 2009.

-­The United States Geological Survey confirmes an earthquake in North Korea's northeast of between 4.9- and 5.1-magnitude, at a depth of about one kilometer.
Prosím uveď zdroj keď už niečo cituješ: http://rt.com/news/north-korea-artifici ... quake-981/
Aj keď neviem či novinársky plátok je dôveryhodnejší než wiki.
2014 Hyundai ix20 1,6 A/T Style
2012 Hyundai ix20 1,4 CRDi Style - predané
hjunde
Příspěvky: 8
Registrován: 30 kvě 2013, 15:21

Re: Korea - konflikt

Příspěvek od hjunde »

já bych řekl, že jen korea ví, kde je pravda. to, čím nás krmí masmédia jsou dezinformace, včetně wiki a různých "odborných internetových zdrojů"
Odpovědět

Zpět na „Pokec“