snimac polohy klukovej hriadele

Moderátoři: miooo, Moderátoři

Mike.M
**
Příspěvky: 347
Registrován: 05 úno 2010, 15:05
Bydliště: Bystrice 73995
Kontaktovat uživatele:

Re: snimac polohy klukovej hriadele

Příspěvek od Mike.M »

Remen jsem dnes kupil, primo v :hyu: (540,- v Kelly za 800,-) Kupil jsem prijednou i gumy na pricny stabilizator. Zkusim povolit rozvodak a pak vymenit ten remen vyvazovaci. Apropo ozubene kolo na klikovce je strasne moc utahnute, je tam nejaka moznost to zapacit? Ja pri zarazene rychlosti tim normalne otocim. Takze drzte palce. Primo v :hyu: mi rekli, ze ty gumy uz zkoro nemeni, jelikoz jedna stoji 140,- a trva jim to 3h. s tim ze hodinova taxa na Santu je 680,-/h takze 10x vice nez material. Jeste rikal ze leva strana je vpoho, ale na prave treba je dobre sundat ram motoru at je jakztakz pristup.


Edit//Remen vymeneny, rozvody natahnute, cidlo zmerene, ale zde je problem. Porad mam na cidle 5V zmerene signalni kabel vuci zemi neblika nehazi impulzy. proto se chcu zeptat ma nekdo Cidlo na prodej?
ja v kely videl za 5000,-, origo :hyu: ma 2500,- a ted jsem nasel http://www.dily-kia-hyundai.cz/nahradni ... idele.html
ale na zahranicnich webech to je za $45
Hyundai Santa-Fe, 2.4, 16V, DOHC, 4WD, srtibrny
Reklama
 

Mike.M
**
Příspěvky: 347
Registrován: 05 úno 2010, 15:05
Bydliště: Bystrice 73995
Kontaktovat uživatele:

Re: snimac polohy klukovej hriadele

Příspěvek od Mike.M »

Heureka. Obednal jsem to čidlo s ebay, za 25 $
http://www.ebay.com/itm/39310-38070-Cra ... 0057479%26
namontoval, posteloval rozvodak, protože musel dolů a santa chytl do 1s. Vymenen řemen vyvazovaci hřídele, teď i čidlo polohy klikovky, rozvodak se zdá úplně vpohode. Montáž na 2h a to jsem na to byl sám a po 2 mesicich rozebraneho motoru a to jsem IT technik. Paradicka brnkacka. Teď ještě silentbloky pricneho stabilizatoru. A auto může jít na prodej.

Edit: Ta firma co to vyrabi se zdat ze to zkopirovala z koree a vyrabi to na zakazku a zase expeduje do koree a v Kelly za to chteli 10x tolik
Hyundai Santa-Fe, 2.4, 16V, DOHC, 4WD, srtibrny
Odpovědět

Zpět na „Santa Fe - Motory“