Dekarbonizace CRDi TUCSON

Hyundai Tucson 1. generace 2004 - 2010 (JM) - nástupcem byla ix35 v letech 2010 - 2015.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
tucson
*
Příspěvky: 83
Registrován: 04 črc 2009, 18:48

Dekarbonizace CRDi TUCSON

Příspěvek od tucson »

Ahoj chlapi, chci se zeptat má někdo zkušenost s dekarbonizací motoru? Četl jsem o tom, ale názory se rozcházejí. Mám najeto 170tis. a chtěl bych to zkusit. Firmy na netu to velmi vychvalují (tichý a pravidelný chod, menší spotřeba lepší start atd.) Dík
Reklama
 

rur2
Příspěvky: 4
Registrován: 16 čer 2013, 22:53

Re: Tucson 2.0 CRDi

Příspěvek od rur2 »

Zdravím, Tucsona jsem koupil teprve dnes a z dekarbonizací mám špatné zkušenosti. Na Vektře jsem to nechal udělat a trochu se mi zdálo že to pomohlo (asi placebo efekt), pak jsem sundal sání, kde byl i vstup z EGRu a zhrozil jsem se co je tam za bordel. Bylo to asi po 70tkm a potrubí bylo skoro víc než z poloviny zanesené karbonem. Mechanicky jsem vše vyčistil a pak ještě chemicky a po namontování jakoby motor vstal z mrtvích :-) . Ihned potom jsem EGR zaslepil a byl klid. Proto bych se chtěl zeptat zda jste už někdo na Tucsonovi EGR zaslepoval. Díky
tucson
*
Příspěvky: 83
Registrován: 04 črc 2009, 18:48

Re: Tucson 2.0 CRDi

Příspěvek od tucson »

rur2 píše:Zdravím, Tucsona jsem koupil teprve dnes a z dekarbonizací mám špatné zkušenosti. Na Vektře jsem to nechal udělat a trochu se mi zdálo že to pomohlo (asi placebo efekt), pak jsem sundal sání, kde byl i vstup z EGRu a zhrozil jsem se co je tam za bordel. Bylo to asi po 70tkm a potrubí bylo skoro víc než z poloviny zanesené karbonem. Mechanicky jsem vše vyčistil a pak ještě chemicky a po namontování jakoby motor vstal z mrtvích :-) . Ihned potom jsem EGR zaslepil a byl klid. Proto bych se chtěl zeptat zda jste už někdo na Tucsonovi EGR zaslepoval. Díky
Zatím jsem s EGR nic nedělal. Nevím, ale jestli něco dělal předchozí majitel. Koupil jsem Tucsona od firmy.
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Tucson 2.0 CRDi

Příspěvek od Hardcam »

Prosim, pouzivejte nazev k tematu k veci, nazev temanu Tucson 2.0 CRDi opravdu nikomu nic o resenem problemu nerekne.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
tucson
*
Příspěvky: 83
Registrován: 04 črc 2009, 18:48

Re: Tucson 2.0 CRDi

Příspěvek od tucson »

Hardcam píše:Prosim, pouzivejte nazev k tematu k veci, nazev temanu Tucson 2.0 CRDi opravdu nikomu nic o resenem problemu nerekne.
OK
Odpovědět

Zpět na „Tucson I“