Koupit ci ne???

Moderátor: Moderátoři

Koupili byste???

ANO
15
71%
NE
6
29%
 
Celkem hlasů: 21

Uživatelský avatar
gekko
*
Příspěvky: 12
Registrován: 28 říj 2006, 14:59
Bydliště: Chomutov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od gekko »

fakt :D to já nevedel. Tak budu jezdit jen 170 a bude klid. :idea:
Jarda
http://gekko.ic.cz

Hyundai Atos 1,0 1998

Kydž jsem se zeptal prodejce jestli si mám raději koupit Atose nebo Corsu, tak mi řekl, že Hyundai je sračka víc se semnou nebavil, proto jsem si koupil jinde Hyundaie:D
Reklama
 

jiri6045
Příspěvky: 4
Registrován: 01 lis 2006, 14:35

koupit či ne ?

Příspěvek od jiri6045 »

Zdravím všechny. Nějakou dobu jsem váhal s koupí ATOSE, ale pak jsem ho viděl a hlavně v něm seděl. Od té doby ho mám doma (asi týden) a i když jsem s ním najel jen cca 400km, jsem rád, že jsem do něj šel. Auto je neskutečně tiché při komornější jízdě -tzn. v rámci vyhlášky do 90km/h, a i při rychlosti 120km/h není nárůst hluku nijak dramatický. A to mám "plátěnou" střechu, kde jsem očekával nárůst hluku (samozřejmě v této rychlosti a roční době zavřenou)
Můj Atík je r.v.2001, najeto 51.000km (dovezeno z D od 1.majitele). Zatím vše funguje bezvadně, interiér i exteriér jako nový. Zatím jedinou obavu mám z elektricky stahované střechy zda do ní časem nepoteče ale už se těším na léto až ji pořádně využiju.
Z dřívějška mám zkušenost také s "korejcem", kterého jsem měl 6let a byl jsem s ním spokojen. Proto jsem se korejce rozhodně nebál. A tak všem co váhají zda ATOS ANO či NE mohu já říci za sebe rozhodně ANO.!!!
P.S. pokud máte někdo zkušenost s údržbou stahovatelné střechy, uvítám vaše poznatky a zkušenosti. :D
Felotron

Příspěvek od Felotron »

Vitej Jiriku! At ti tvuj Atosek slouzi k maximalni spokojenosti a minimlani spotebe :lol:
Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

..sem teda nevěděl, že i tydle kárky maj místo plechový střechy i plátěnou?! To fuckt jako čumim...
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
Felotron

Příspěvek od Felotron »

Hanz píše:..sem teda nevěděl, že i tydle kárky maj místo plechový střechy i plátěnou?! To fuckt jako čumim...
Vemu na jare flexu a stary rifle na sraz a budes mit taky :lol:
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Tak to jsem taky nevedel..opet jsem mile prekvapen..mas nejaky foto?
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
gekko
*
Příspěvky: 12
Registrován: 28 říj 2006, 14:59
Bydliště: Chomutov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od gekko »

Tak po 100 odjetych kylacich se hlucnost velmi snizila, prikladal bych to k tomu ze to auto 3 mesice stalo a nikdo snim nejezdil a tak byly vsechny tuky a oleje zatuhle. Nyni uz maze jako blesk.
Jarda
http://gekko.ic.cz

Hyundai Atos 1,0 1998

Kydž jsem se zeptal prodejce jestli si mám raději koupit Atose nebo Corsu, tak mi řekl, že Hyundai je sračka víc se semnou nebavil, proto jsem si koupil jinde Hyundaie:D
Odpovědět

Zpět na „ATOS“