Velikost kola na ix 35 (napište)

Moderátor: Moderátoři

petr.s
***
Příspěvky: 632
Registrován: 29 bře 2013, 18:44
Bydliště: ČR

Re: Velikost kola na ix 35 (napište)

Příspěvek od petr.s »

kombajnista píše:gratuluji, hned to vypadá jako auto :wink: pak dej schválně vědět jak se na tom jezdí..
Díky, ani sem si nemyslel, že to bude na pohled takovej rozdíl, málo platný, originál ničím nenahradíš...Senzory jsou bez problémů, chovalo se to jaky kdybych to ani nepřezul, zhaslo hned po nastartování, jinak jsem s tím jel kousek, ale rozdíl žádnej nepozoruji.
VW Tiguan Allspace R-line 2,0 TSI 162 kW 7DSG Prodáno
Hyundai ix35 2,0 CRDi 135 kW 4x4 Tricolor Style Satin Amber 5/13 Prodáno
Hyundai ix20 1,4 Tricolor Esential Satin Amber 10/14 Má žena
Škoda Felicia Van Plus
Škoda 1000 MB r.v.65 Prodáno, jsem blb
Reklama
 

Uživatelský avatar
mkarais
**
Příspěvky: 181
Registrován: 07 říj 2012, 17:23

Re: Velikost kola na ix 35 (napište)

Příspěvek od mkarais »

skoda, ze si si kupil nakoniec tovarenske disky, tesil som sa, ze kupis nieco ine a padneme na rite. No ale ked sa tebe pacia tak to je to hlavne.
BMW 325 Coupe
Honda Accord 2.0
VW Golf

"why is your fear my problem?"
petr.s
***
Příspěvky: 632
Registrován: 29 bře 2013, 18:44
Bydliště: ČR

Re: Velikost kola na ix 35 (napište)

Příspěvek od petr.s »

mkarais píše:skoda, ze si si kupil nakoniec tovarenske disky, tesil som sa, ze kupis nieco ine a padneme na rite. No ale ked sa tebe pacia tak to je to hlavne.
Upřímně se přiznám, že něco podobného jsem měl v plánu...koupit disky, aby byly něco extra, ale jelikož sem se nemohl už dlouho rozhodnout, vyměknul jsem a šel cestou jistoty... :lol:
VW Tiguan Allspace R-line 2,0 TSI 162 kW 7DSG Prodáno
Hyundai ix35 2,0 CRDi 135 kW 4x4 Tricolor Style Satin Amber 5/13 Prodáno
Hyundai ix20 1,4 Tricolor Esential Satin Amber 10/14 Má žena
Škoda Felicia Van Plus
Škoda 1000 MB r.v.65 Prodáno, jsem blb
Uživatelský avatar
kombajnista
*
Příspěvky: 60
Registrován: 23 úno 2013, 16:29

Re: Velikost kola na ix 35 (napište)

Příspěvek od kombajnista »

Tak mám týden na autě 18tky místo 17tek. Najel jsem 1000 km od polňačky, po naši krásnou dálnici. Závěr je ten, že je to (aspoň tedy pro mě) posun k lepším jízdním vlastnostem při rychlejší jízdě. Každý den jezdím přes kopec, kde se jezdí i valašská rally a auto se chová znatelně lépe v zatáčce. Na vyšším profilu bylo cítit, jak se guma v rychle projeté ostré zatáčce jakoby "deformuje". Zároveň příjemně ztuhlo řízení, které bylo pro mě přeposilované a vyhovovalo mi to pouze u parkování. Při jízdě mi to vadilo (pod 100) a ani při dálničních 150km/h jsem si na 17" nepřipadal zrovna jistě. Teď jsem spokojený.. Zároveň - a to potvrdila i manželka- je to v podstatě stejně komfortní jako před tím. Samozřejmě tam nějaký malý rozdíl je, ale nic dramatického, jak tady někteří strašili. Další překvapení pro mě je stejná spotřeba jako na 17". Zdáli se mi totiž trochu těžší, ale nevážil jsem je..Takže závěr je ten, že kdo uvažuje nad 18" nemá se čeho bát. Je to otázka potřeb, preferencí a jídního stylu. Pro klobouky to asi není, respektive je to zbytečné. Leda, že by chtěli udělat trochu parády :D
Řeč byla o motorizaci 2,0 4*4 a originál 18" kolech..Třeba to někomu pomůže.
Nejkvalitnější SUV na zeměkouli
petr.s
***
Příspěvky: 632
Registrován: 29 bře 2013, 18:44
Bydliště: ČR

Re: Velikost kola na ix 35 (napište)

Příspěvek od petr.s »

Myslím, že zarytým odpůrcům velkých kol to můžeš vysvětlovat jak chceš, stejně si budou říkat pořád to svoje... :D Ale my co to máme vyzkoušeno, víme, že na komfortu jízdy to nic neubere, vypadá to lépe a autu to taky neublíží... :wink:
VW Tiguan Allspace R-line 2,0 TSI 162 kW 7DSG Prodáno
Hyundai ix35 2,0 CRDi 135 kW 4x4 Tricolor Style Satin Amber 5/13 Prodáno
Hyundai ix20 1,4 Tricolor Esential Satin Amber 10/14 Má žena
Škoda Felicia Van Plus
Škoda 1000 MB r.v.65 Prodáno, jsem blb
Odpovědět

Zpět na „ix35 Pokec“