dodane orig koberce + odreny podbeh

Co se jinam nevešlo - výfuk, kola, údržba, akumulátor, příslušenství, manuály/schémata atd.

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Uživatelský avatar
t0x!n
****
Příspěvky: 1333
Registrován: 01 říj 2013, 21:37
Kontaktovat uživatele:

dodane orig koberce + odreny podbeh

Příspěvek od t0x!n »

Cau, chtel bych se zeptat protoze mi to nedalo a vcera jsem narazil na diskuzi o kobereckach, dostali jste pri koupy noveho auta i koberce at uz textilni nebo gumove? Mne to az dnes 3ti den od koupe docvaklo, ze vlastne zadne nemam, tak nevim jestli me "posral" prodejce nebo to je normalni

Druha vec, vsiml jsem si ac nerad kdyz jsem prichazel z dalky k autu ze u zadniho leve kola na podbehu je nejaka "hrca" az jsem se ohnul k autu, tak jsem dosel na to, ze bud ve vyrobe coz si nemyslim, nebo u prodejce auto zvedali a sedreli podbeh az komplet na "zelezo" je to radove tak 5cm dlouhej sram a vytunilo se to tak, ze se to zastriklo necim co pripomina konzisctenci silikonu a jelikoz by me v salonu opravdu nenapadlo valet se po zemi a bohuzel jsem jel pro auto 200km, myslite si, ze je schopnej mi to spravit jakejkoli autorizovanej servis v ramci zaruky?
Kia Ceed 2015 1.6 GDI TOP - bílá WD
i30 II 1.4 CVVT 73kW - "původní" Komfort - prodáno
Obrázek
Reklama
 

Uživatelský avatar
bony
******
Příspěvky: 3409
Registrován: 14 říj 2012, 00:03

Příspěvek od bony »

Koberecky jsem dostal jako bonus, ale standard to neni.

odeslano z telefonu.
Uživatelský avatar
t0x!n
****
Příspěvky: 1333
Registrován: 01 říj 2013, 21:37
Kontaktovat uživatele:

Re: dodane orig koberce + odreny podbeh

Příspěvek od t0x!n »

uz jsem koukal do nabidky prislusenstvi a obepsal par prodejcu akorat nevim ten rozdil mezi textilnima a velurovejma kobereckama, z fotky od Hyundai toho moc poznat neni :? Co jsem koukal po netu na "neorig" tak je toho takovy mnozstvi + ruzny druhy uchyceni a co jsem koukal v aute jsou u ridice 2 a spolujezde 1 hacek predpokladam na ty orig. na zachyceni, coz asi nejaky "neorig" mit nebudou co...
Kia Ceed 2015 1.6 GDI TOP - bílá WD
i30 II 1.4 CVVT 73kW - "původní" Komfort - prodáno
Obrázek
PatryCzech
*
Příspěvky: 59
Registrován: 28 dub 2013, 17:53

Re: dodane orig koberce + odreny podbeh

Příspěvek od PatryCzech »

Já jsem dostal gumové koberečky + povinnou výbavu + zadní parkovací čidla "zdarma" při koupi auta...
Mazda 323f 1.5 BA 1997 - super auto, nikdy nezapomenu...
Renault Laguna Grandtour 1.9 TDCI 2004 - super auto, super výbava - no, vydrželo rok, než se samo oddělalo...
Hyundai i30 CW Trikolor Comfort 1.6 CVVT 2013
Uživatelský avatar
JoRy
**
Příspěvky: 217
Registrován: 09 kvě 2013, 19:04
Bydliště: Praha

Re: dodane orig koberce + odreny podbeh

Příspěvek od JoRy »

Za koberečky si standardně připlácíš ale měl ti je alespoň prodejce nabídnout.
Řešil bych to s prodejcem - stalo se to asi u něj. Každopádně vyfotit atd. Ale měl by to opravit nakonec jakýkoliv autorizovaný servis.

Jen zvědavost proč jsi kupoval 200 km daleko?
Hyundai i30 combi (07/2013), 1.6 GDI + další příslušenství
(Koupeno a servisováno v Hyundai Centrum Praha - Dolní Počernice)
Spritmonitor: http://goo.gl/Jkij5e
Uživatelský avatar
t0x!n
****
Příspěvky: 1333
Registrován: 01 říj 2013, 21:37
Kontaktovat uživatele:

Re: dodane orig koberce + odreny podbeh

Příspěvek od t0x!n »

No s prodejcem to uz nema cenu resit nepojedu si pro koberce 200 tam 200 zpet :D
psal jsem to uz v jinym topicu ale zkopcim to:
i30 HB 5dv. 1.4CVVT, TRIKOLOR, Paket Komfort (obsahuje paket Plus), ALU kola, barva bila, cenikova cena 333 890, vyhadana cena 270 990

Za tuhle cenu mi nikdo nic podobnyho nenabidl v mym okoli do 50km, nejblizsi nabidka byla s obyc paketem plus za 285k takze mit o 14 min a k tomu komfort mi uz stalo za to vzit si den dovolene a jet si pro nej :wink:
Kia Ceed 2015 1.6 GDI TOP - bílá WD
i30 II 1.4 CVVT 73kW - "původní" Komfort - prodáno
Obrázek
Uživatelský avatar
t0x!n
****
Příspěvky: 1333
Registrován: 01 říj 2013, 21:37
Kontaktovat uživatele:

Re: dodane orig koberce + odreny podbeh

Příspěvek od t0x!n »

Tak jsem se dneska behem obeda stavil do Hyundaie osahal si nabizene velurove, meli 2 druhy, oboje pry original ale jedny sije ceska firma a druhy jsou primo od Hyundaie, ty cesky nebyly tak silny jak ty "pravy" ale zase maji hezci logo i30 a stali 641 oproti 1251 za ty "pravy", takze platit 1x tolik za ani ne o 1/3 vyssi vlas a s hnusnejsim logem to mi mohlo :D
Kia Ceed 2015 1.6 GDI TOP - bílá WD
i30 II 1.4 CVVT 73kW - "původní" Komfort - prodáno
Obrázek
Uživatelský avatar
bony
******
Příspěvky: 3409
Registrován: 14 říj 2012, 00:03

Příspěvek od bony »

Osobne jsem byl rad kdyz jsem je vymenil za gumove hlavne v destu a snehu. Potom se mi ani tak nemlzi okna jak kdyz byl velur nacucany vodou a zapachal

odeslano z telefonu.
Uživatelský avatar
TripleTap
**
Příspěvky: 162
Registrován: 26 srp 2013, 19:45
Bydliště: Brno + Zlínsko

Re: dodane orig koberce + odreny podbeh

Příspěvek od TripleTap »

Ja uz leta pouzivam dve sady - v zime gunove, v lete plstene.
Černý kombík => http://goo.gl/DmaSND
Bilý sedan => http://goo.gl/xLeF3g
Uživatelský avatar
t0x!n
****
Příspěvky: 1333
Registrován: 01 říj 2013, 21:37
Kontaktovat uživatele:

Re: dodane orig koberce + odreny podbeh

Příspěvek od t0x!n »

no zatim je sucho, ja potreboval hlavne neco rychle, protoze jsem nemel zadne a nechtel jsem zasirat ten interierovej koberec, zas v predeslym aute jsem mel gumovy a porad jsem nadaval, vecne "ujizdely" a jakmile bylo trochu mokro noha na te gume tak ujizdela, ze kdyz jsem popojizdel treba v zacpe, tak jsem byl nucenej treba po 3 rozjetich vyradit abych si mohl posunout nohu zpatky na spicku nohy, jelikoz mi uplne odjizdela noha kamsi dopryc, po tehle zkusenostech sem chtel zatim zas "latkovy"
Kia Ceed 2015 1.6 GDI TOP - bílá WD
i30 II 1.4 CVVT 73kW - "původní" Komfort - prodáno
Obrázek
Uživatelský avatar
bony
******
Příspěvky: 3409
Registrován: 14 říj 2012, 00:03

Příspěvek od bony »

Gumove maji uchyty na ty hacky co jsou v podlaze a ver ze neujedou ani o centak.

odeslano z telefonu.
matej1410
*
Příspěvky: 92
Registrován: 09 srp 2013, 23:06

Re: dodane orig koberce + odreny podbeh

Příspěvek od matej1410 »

Auto síce ešte neprišlo ale pozrel som sa do objednávky a je tam ako bonus koberce + bezpečnostná sada. S predajcom sme o tom vôbec nediskutovali, takže to dávajú asi automaticky k novým objednávkam. Možno bude nejaká spojitosť s tým, že si bral skladovku.
Hyundai i30 1.6 CVVT Comfort + Smart Key, Creamy White, od 10/2013
Uživatelský avatar
bony
******
Příspěvky: 3409
Registrován: 14 říj 2012, 00:03

Příspěvek od bony »

Mozne to je.

odeslano z telefonu.
Dale261
*
Příspěvky: 32
Registrován: 27 čer 2013, 08:02

Re: dodane orig koberce + odreny podbeh

Příspěvek od Dale261 »

Já si kupoval skladovku v ČB a gumové koberečky jsem si musel dokoupit. Stály něco okolo 1.000,- Kč.
Uživatelský avatar
j.ree
*
Příspěvky: 82
Registrován: 07 říj 2012, 23:24
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: dodane orig koberce + odreny podbeh

Příspěvek od j.ree »

Hyundai i30 5/2012 | 1.6 GDI Aqua Blue Trikolor
Odpovědět

Zpět na „i30 2012- Ostatní“