Emocionální výlevy ohledně ix20

Moderátoři: frawd, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
PPP
**
Příspěvky: 149
Registrován: 20 črc 2012, 19:13

Re: Kvality vozu ix20 vs. image ix20 zde na fóru

Příspěvek od PPP »

Že vůbec reagujete. Podle mě žádný reálný newcustomer neexistuje. Tak jak je ten příspěvek napsaný, by ho žádný kupec nového auta nenapsal.
1990...všelicos....2012...Hyundai Elantra Style 97kW
Reklama
 

mmv
*****
Příspěvky: 1702
Registrován: 06 kvě 2012, 22:50
Bydliště: skoro Praha

Re: Kvality vozu ix20 vs. image ix20 zde na fóru

Příspěvek od mmv »

FISHkaa píše:@mmv: píšeš proč urážet a sám se tu navážíš a to dost nechutným způsobem. Nechápu... :roll:
já abych tomu dal patřičný důraz, jinak název hnůjdaj není z mé klávesnice žádnou novinkou, FISHkaa, vím že kopeš za :hyu: , ale u tebe je to elegantní, žádnej eklhaft a třeba u tebe bych si nic o výfuku napsat nedovolil.. :wink: , jenom stále nechápu, proč se k IX20ce fundovaně vyjadřují lidé, co ho viděli pouze v TV reklamě, případně z agentury JPP, to mi fakt rozum nebere...
odesláno z křesla u televize
ix20 1,4 MPI LPG 5/2012
Uživatelský avatar
Mr. HYUNDAI
*******
Příspěvky: 11579
Registrován: 07 kvě 2008, 12:51
Bydliště: Lázně Toušeň

Re: Kvality vozu ix20 vs. image ix20 zde na fóru

Příspěvek od Mr. HYUNDAI »

Když někdo píše blbosti je to blb, nemůžu si pomoct :) .

Já už si po těch 15 letech se značkou :hyu: nepotřebuju v garáži něco dokazovat :wink: . V poslední době už bych se označil spíš za kritika značky než za fanouška. Je fakt, že s ix20 mám zatím zkušenosti relativně malé, jen jsem se hodně zajímal při uvedení na trh (i na heveru) a teď před její koupí do firmy. Zatím je tu jen čtvrt roku, takže zkušenosti omezené, ale po 20 letech profesionální dráhy v tomhle oboru si troufám tvrdit, že dokážu relevantně posoudit co to auto umí a co neumí.
25. (OPEL 2.) Astra PHEV GS line
24. (OPEL 1.) Mokka-e Ultimate
mmv
*****
Příspěvky: 1702
Registrován: 06 kvě 2012, 22:50
Bydliště: skoro Praha

Re: Kvality vozu ix20 vs. image ix20 zde na fóru

Příspěvek od mmv »

njn, ale myslím si, že to je zbytečné, nejsme žádní malí kluci a myslím si, že i když zakladatel tohoto kousku je krapet mimo, tak to urážení není na místě, nějak nemám rád takový ty zarytý obhajovače čehokoliv co má třeba v logu ... např "dámský přirození" ... vždy mě to evokuje souvislost, jako že táta to koupil, stojí nám to v garáži, je mi 15 a tak cokoliv jinýho je "sračka", bohužel Váš nick mi ve výběru škatulky moc nepomohl , asi tak nějak
já se prostě nestydím uznat svojí "chybu" (spíš anomálii) ve výběru a nebojím se napsat že to je sračka i když mi 15 není a auto mám v garáži a o tom, že by sem cíleně na něčí pokyn napsal kdokoliv z konkurence (třeba ze škodovky) mám svůj názor, to sem může napsat jenom ten synáček tatínka co to koupil do tý garáže :-)
odesláno z křesla u televize
ix20 1,4 MPI LPG 5/2012
Uživatelský avatar
Mr. HYUNDAI
*******
Příspěvky: 11579
Registrován: 07 kvě 2008, 12:51
Bydliště: Lázně Toušeň

Re: Kvality vozu ix20 vs. image ix20 zde na fóru

Příspěvek od Mr. HYUNDAI »

Můj nick pochází z doby, kdy jsem ke značce :hyu: skutečně přistupoval poněkud adoračně. Bohužel už nejde změnit. Např. na serveru auto.cz jsem nick skutečně změnil, a to po té co velký Vladimír (mezi námi označovaný VeVerka) začal značku komunikovat způsobem jakým se do toho pustil - včetně toho HnůjJde. A zcela úpřímně řečeno, též po té co kvalita samotných vozů značky :hyu: začala jít do hnoje. Ale o tom jsem tady toho napsal už dost, jaké mám praktické zkušenosti s tím, jak jde tato značka "nahoru".
Ve zhruba stejné době jsem též opustil oficiální značkový klub, což mělo jednak vyjádřit můj pohled na to kam značka směřuje a také na osobu, která ji tady vede - co si o něm myslím jsem mu sdělil přímo a na importu jsem se tak stal persona non grata - pozice v níž se tam nacházím skoro pořád :D .

Ale na tom, že jsem NewCustomera označil za blba a idiota trvám. Blb je to proto, že píše blbosti a idiot je regulérní lékařské označení osoby trpící idiocií (ale podrobně tady tuto psychiatrickou diagnózu pitvat nebudu :wink: ).

Oceňuji přístup, kdy člověk dokáže uznat svojí chybu, kdy dokáže ke svým rozhodnutím a svému majetku přistupovat kriticky. Ale těchto lidí je málo a obvykle se nesetkávají zrovna s pochopením :( .
25. (OPEL 2.) Astra PHEV GS line
24. (OPEL 1.) Mokka-e Ultimate
mmv
*****
Příspěvky: 1702
Registrován: 06 kvě 2012, 22:50
Bydliště: skoro Praha

Re: Kvality vozu ix20 vs. image ix20 zde na fóru

Příspěvek od mmv »

:wink: jinak koukám, skoro sousedi :-)
odesláno z křesla u televize
ix20 1,4 MPI LPG 5/2012
Uživatelský avatar
firefighter32
*
Příspěvky: 18
Registrován: 05 říj 2013, 21:51
Bydliště: Hodonínsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Kvality vozu ix20 vs. image ix20 zde na fóru

Příspěvek od firefighter32 »

to mmv: auto je ve výbavě trikolor + essential+ metalíza - cena = 322 890,-........nabídnutá sleva byla 35 890,- = 287 000,-. Já si k tomu ještě objednal příslušenství: Alu disky, zimní pneu, střešní nosič a odnímatelné tažné zařízení: tohle vše za 27 300,-. Takže celková cena bude 314 300,-.
Auto už má být jakoby model 2014 a jsou tam nějaké další fíčurinky: rozblikání směrovek nebo zadních brzdových světel (teď už nevím) při prudkém brzdění, čidla tlaku v pneu a možná ještě něco, ale už jsem moc neposlouchal, děcka byly otravné a ženu to už nezajímalo :-) Trochu jsem si připadal, že kupuju nějaký salám v krámě, rozhodně jsem nebyl pod vlivem reklamy, to auto jsem snad v TV ani neviděl.
Tom
Hyundai ix20, 1.6, Trikolor +Essential
mmv
*****
Příspěvky: 1702
Registrován: 06 kvě 2012, 22:50
Bydliště: skoro Praha

Re: Kvality vozu ix20 vs. image ix20 zde na fóru

Příspěvek od mmv »

Tome doufám, že příčníky jsou "pouze" černé, protože ty hliníkové byly u mě co se uchycení "neznačkového" příslušenství dost katastrofa a dost vztekání, vyvrcholilo to minulý měsíc kdy po najetí cca 1000 Km s nasazenýma, se mi na předních dveřích shrnula ta černá polepa, pravda opraveno v záruce ale jenom důsledek, nikoliv příčina

jinak gratuluju k "salámu", a to tu jeden onehdá psal, že prodávat auta v supermarketu je nemyslitelné :-)
odesláno z křesla u televize
ix20 1,4 MPI LPG 5/2012
Uživatelský avatar
firefighter32
*
Příspěvky: 18
Registrován: 05 říj 2013, 21:51
Bydliště: Hodonínsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Kvality vozu ix20 vs. image ix20 zde na fóru

Příspěvek od firefighter32 »

to mmv: Já si vybral ty "lepší" hliníkové, co mi nabídli přímo v Hyundai :-), takže asi špatně, hmm. Ale nevím co je to zač, akorát jsem chtěl po pánovi z autosalonu, aby mi předvedl jejich uchycení. Operaci úplně nedokončil, bál jsem se totiž, že podře lak na novém autě, tak jsem mu řekl, ať toho nechá. Jinak to uchycení je úplně stejně na pi*u, jako u našeho starého scéniku a to jsem si myslel, že naše další auto bude mít normální lyžiny a ještě xenony, nemá ani jedno ani druhé, aspoň ta klima tam teda je :-)
Hyundai ix20, 1.6, Trikolor +Essential
Uživatelský avatar
frawd
Moderátor
Příspěvky: 400
Registrován: 21 pro 2011, 09:09
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Kvality vozu ix20 vs. image ix20 zde na fóru

Příspěvek od frawd »

No, NewCustomer nebude až tak úplne bežný "customer". Na fórum šiel z IP 193.200.150.137, čiže cez Anonymouse.org, podla mňa to je len nejaká provokace. :D
2014 Hyundai ix20 1,6 A/T Style
2012 Hyundai ix20 1,4 CRDi Style - predané
mmv
*****
Příspěvky: 1702
Registrován: 06 kvě 2012, 22:50
Bydliště: skoro Praha

Re: Kvality vozu ix20 vs. image ix20 zde na fóru

Příspěvek od mmv »

ty hliníkový příčníky jsou moc široký, takže máš li cokoliv se starými "U" sponami tak to tam nedáš (bez úprav) a na T drážku budeš potřebovat speciální T adaptéry, pak po nasazení a zavření dveří, se ti shrne těsnění dveří natolik, že za deště pak teče dovnitř a jelikož je nízká tuhost karoserie a dveře se stále hýbou, tak o přehnutou gumu těsnění se poškodí ta černá folie na rámu dveří, už to tu někdo psal i s výsledkem reklamace příčníků, vypadá to tak, že :hyu: při vývoji na rodinném vozu jaksi pozapomněl, že by taky někdo něco chtěl dát na střechu, ale nechci tě moc strašit (jenom trošku) :-)

frawd : tak to je jiná
odesláno z křesla u televize
ix20 1,4 MPI LPG 5/2012
Uživatelský avatar
Mr. HYUNDAI
*******
Příspěvky: 11579
Registrován: 07 kvě 2008, 12:51
Bydliště: Lázně Toušeň

Re: Kvality vozu ix20 vs. image ix20 zde na fóru

Příspěvek od Mr. HYUNDAI »

To mmv: Nechci píchat do vosího hnízda, ani dráždit hada bosou nohou, ale něco mě napadlo. Proč jsi vlastně recenzi svojí ix20 ještě nedal na moje.auto.cz? Nemusí tam přeci nutně být jen oslavné árie, máš zkušenost jakou máš, tak ji vyvěš na místo, kde si jí bude moci přečíst mnohem víc potenciálních zájemců než na značkovém fóru.
25. (OPEL 2.) Astra PHEV GS line
24. (OPEL 1.) Mokka-e Ultimate
Olda47
**
Příspěvky: 140
Registrován: 05 pro 2007, 09:59

Re: Kvality vozu ix20 vs. image ix20 zde na fóru

Příspěvek od Olda47 »

No, NewCustomer nebude až tak úplne bežný "customer". Na fórum šiel z IP 193.200.150.137, čiže cez Anonymouse.org, podla mňa to je len nejaká provokace. :D

Že by to byl tento pán?:

ww.auto.cz/ve-skodovce-skoncil-sef-cesky-trh-pecenka-77072

:mrgreen:
Uživatelský avatar
PPP
**
Příspěvky: 149
Registrován: 20 črc 2012, 19:13

Re: Kvality vozu ix20 vs. image ix20 zde na fóru

Příspěvek od PPP »

Ten už ne, spíš jeho nástupce :D
1990...všelicos....2012...Hyundai Elantra Style 97kW
Uživatelský avatar
HonzaTU
*
Příspěvky: 32
Registrován: 10 kvě 2013, 16:11
Bydliště: Královehradecký, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Re: Kvality vozu ix20 vs. image ix20 zde na fóru

Příspěvek od HonzaTU »

Za svůj názor se nestydím. Pokud se někdo maskuje za anonymní IP adresu a vloží podobný příspěvek, udělám si o něm obrázek 8) Mimochodem newcustomer trochu kecá- našeptávač nic takového neradí (viz příloha).
Úspěch se neodpouští. Ix20 je v ČR úspěšné auto. Bude terčem zájmu, obdivu i kritiky. To auto má své klady i zápory a pokud je kritika konstruktivní, těším se na ni...
Přílohy
Našeptávač GOOGLE
Našeptávač GOOGLE
naseptávač_google.JPG (22.51 KiB) Zobrazeno 2796 x
Hyundai ix20 1,4 CVVT od 05/2011
Odpovědět

Zpět na „ix20“