Hyundai coupe jaky motor?

1996 - 2002

Moderátoři: Tringi, Moderátoři

Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Hyundai coupe jaky motor?

Příspěvek od black_sheep »

počítám to jen jednou za čas pro kontrolu :lol: dřív vycházela kolem 8, teď jezdím za 9 už se s tím tak nemazlím a svezu se :twisted:

auto parádní furt, údržba v top kondici mě ale stojí šílený peníze :) je to ale už hodně starý, obecně bych si už pro 15 let starý auto nikdy nešel!
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Reklama
 

Uživatelský avatar
vojta.kr
**
Příspěvky: 198
Registrován: 31 říj 2010, 11:12
Bydliště: Zahrádky u České Lípy
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai coupe jaky motor?

Příspěvek od vojta.kr »

jo no tak dneska koupíš i accenta nebo elantru s výkonem kolem 100 koní rv. 2001 za slušný peníze. Jako starý auto je starý auto ale když to je coupe 2.0 a je v tom svezení dobrý tak proč ne mě se huyndai docela libí je to jednoduchý ale bohužel v některých aspektech né zas tak kvalitní.
Hyundai Coupe 2.7 V6 Lahoda:) Aktual
Huyndai Accent 1.3 GLS dříč:) Prodán
Peugeot 106 S16 1.6 16V splašenej kůň:) Rozstřelen a prodán
Opel Vectra 1.8 16V klídek:) Prodán s problémy:D
Suzuki Swift 1.3 první zkušenost:) EKO likvidace:D
pucapaca
Příspěvky: 1
Registrován: 09 zář 2013, 21:46

Re: Hyundai coupe jaky motor?

Příspěvek od pucapaca »

Dobri rozhoduju se ke kupe hyundai cupe 2 litra rocnik 2004 co k tomu auto povite mnoho priatelou mi hovorilo ze hyundaje su neni moc dobri motoricky dakujem za vsetki odpovede
mirekMS
*
Příspěvky: 40
Registrován: 14 čer 2009, 10:20
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai coupe jaky motor?

Příspěvek od mirekMS »

Zdravím. K té spotřebě: Mám 2,0 ročník 1996, najeto necelých 130k a při pohodářské jízdě podle předpisů mi bere 6 litrů. Je to změřené na celou nádrž, takže přesně. Spotřeba oleje méně než 0,2 dl/1000km. Záleží holt na tom, jak bylo auto v minulosti používané. Pokud je garážované a zimě nejeté, tak bych klidně vzal i 15 let starý kus. Tohle auto si kupuje ten, komu se líbí a zrovna tenhle model má vzhled, kterým se od ostatních aut liší a neokouká se. Na rozdíl od 2G, hezké, ale podobných coupe je dost.
Uživatelský avatar
fekyto
Příspěvky: 2
Registrován: 26 říj 2011, 22:33
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai coupe jaky motor?

Příspěvek od fekyto »

6 litrov spotreba v 2,0???? to sa ako da ja jazdim v meste 10-11 a mimo mesta asi 8,5-10 podla toho ako idem, ale predpisovo nejdem asi nikdy :) priemerku dam mozno na 9 litrov ked sa snazim
Hyunday coupe 2.0 rv 98 - cervena
Suzuki samurai 1.3 rv 89 - cierna
Yamaha yzf r 125 rv 2009 - cervena
Odpovědět

Zpět na „COUPE 1G“