automatické sklápanie/vyklápanie späťákov

Santa Fe druhé generace, 2006 -2012

Moderátoři: miooo, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
robertbulko
****
Příspěvky: 1039
Registrován: 10 črc 2013, 15:05
Bydliště: Trenčín

automatické sklápanie/vyklápanie späťákov

Příspěvek od robertbulko »

Chcem aj vám vlstníkom modelu Santa Fe ponúknuť modul automatického sklápania/vyklápania späťákov. Urobil som limitovanú sériu 25ks modulov a zostáva ešte pár, ktoré som sa rozhodol ponúknuť aj vám. Pôvodne som neplánoval posunúť tento modul aj k modelu Santa Fe, ale po úspešnej inštalácií som sa rozhodol potešiť aj ďalšich z vás. Môj modul má bezkonkurenčnú cenu. Je vyrobený na Slovensku a ponúkam vám v prípade záujmu aj inštalaciu u mňa doma kúsok od TN.

Myšlienka urobiť si automatické sklápanie vznikla po tom ako som si kúpil :hyu: i40 a zistil som, že mám el. sklápanie späťakov, ale ovládané len tlačítkom na dverách. Napadlo ma, že by to mohlo fungovať automaticky. Zapojil som fantáziu a staré skúsenosti zo školy a navrhol som modul. Stálo ma to čas a peniaze a preto po úspešnom zkompletovaní modulu som sa rozhodol potešiť ďalších a zároveň si takýmto spôsobom vrátiť vynaložený čas a náklady. Bolo veľmi ťažké zohnať originál konektory. Boli to náročné jednania z Čínskou firmou (jedinou na svete, ktorá tieto konektorý vyrába), ktorá za normálnych okolností akceptuje objednávky od 500ks a viac. Dohodli sme sa na konečnej objednávke 25ks, kde som bol ešte ochotný akceptovať cenu a rozhodol som sa teda zkompletovať limitovanú sériu z ktorej časť vám ponúkam.

ALTERNATÍVA 2 - pre všetky modely :hyu: :

1. Pri zamknutí auta sa zrkadlá sklopia ihneď.
2. Zrkadlá sa vyklopia po naštartovaní, alebo stlačení tlačítka štart do ACC. (Pri odomknutí auta zostanú sklopené)
3. Po naštartovaní, resp. stlačení tlačítka štart do ACC, fungujú zrkadlá ako pred inštaláciou.
4. Po zhasnutí motora, alebo tlačítko štart do polohy OFF zrkadlá nereagujú.
5. Vypnutie automatického sklápania/vyklápania pridaným akýmkoľvek vypínačom. :D/ (Potrebné v zime keď hodne mrzne, zabráni poškodeniu motorčekov a pri tom pôvodné sklápanie/vyklápanie bude stále funkčné aj pri vypnutí automatiky.)

Poznámka:
Zrkadlá sa sklopia použitím oboch spôsobov, či diaľkovým ovládaním, alebo tlačítkom na madle dverí.
:wink:

Cena za Alternatívu 2 - 34€/900Kč. Ceny sú vrátane poštovného a balného.

linka na už hodne rozbehnutú debatu: https://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=110&t=27789
Přílohy
alt. 2.JPG
alt. 2.JPG (140.32 KiB) Zobrazeno 1182 x
P1020115.JPG
P1020115.JPG (219.27 KiB) Zobrazeno 1182 x
Hyundai i40 CW EAGLE edition • Style • 1.7 CRDi • 100kw • 6A/T
Reklama
 

petersonix
*
Příspěvky: 84
Registrován: 23 srp 2012, 11:12

Re: automatické sklápanie/vyklápanie späťákov

Příspěvek od petersonix »

zeptám se asi hloupě, ale ten modul je určený asi pro facelifty SF s integrovanýma blikačkama?
SF 2,2 114kw AT
Uživatelský avatar
robertbulko
****
Příspěvky: 1039
Registrován: 10 črc 2013, 15:05
Bydliště: Trenčín

Re: automatické sklápanie/vyklápanie späťákov

Příspěvek od robertbulko »

petersonix píše:zeptám se asi hloupě, ale ten modul je určený asi pro facelifty SF s integrovanýma blikačkama?
Modul je určený pre modely, ktore majú elektrické sklápanie/vyklápanie ovládané tlačítkom vo vnútri auta. Pridáva funkciu automatického sklápania po zamknutí auta a automatického vyklopenia po naštartovaní/štart do ACC.

Nechodím často do sekcie Santa Fe, preto by som vás chcel požiadať, aby ste ma kontaktovali cez SZ. Ďakujem
Hyundai i40 CW EAGLE edition • Style • 1.7 CRDi • 100kw • 6A/T
Uživatelský avatar
feri
*
Příspěvky: 41
Registrován: 14 pro 2010, 19:25

Re: automatické sklápanie/vyklápanie späťákov

Příspěvek od feri »

Nadarek, :hyu:
Na facelifte 2010-2012 to funguje super, mam to od roberta namontovane a funguje presne podla mojich predstav,som rad, ze sa robert a to dal =D> =D>
Santa fe 2,2 CRDi VGT premium 2011, 145kw, automat
Odpovědět

Zpět na „SANTA FE II“