Pneumatiky pro ix20
Moderátoři: frawd, Moderátoři
Re: Pneumatiky pro ix20
jo jo, s tim by mě
teda vyloženě nasral kdyby k novému autu dával tankování po dobu záruky zdarma
to bych si asi pučil a koupil ještě jednu IX 
odesláno z křesla u televize
ix20 1,4 MPI LPG 5/2012
IONIQ 2018
ix20 1,4 MPI LPG 5/2012
IONIQ 2018
- Reklama
- Axel.Foley
- *******
- Příspěvky: 20897
- Registrován: 07 zář 2011, 00:02
- Bydliště: Olomouc
Re: Pneumatiky pro ix20
NewCustomer: Co obuješ na zimu na B-Maxe? Pochlub se, ať je tady od Tebe alespoň jeden smysluplný příspěvěk, nejen rytí do ostatních na základě výsledků testu ve Světě motorů 
CUPRA Formentor 1,5 TSi DSG
Hyu Tucson 1,7 CRDi Czech Edition, 09/2016, Sand White - prodáno
Hyu Tucson 1,7 CRDi Czech Edition, 09/2016, Sand White - prodáno
-
NewCustomer
- *
- Příspěvky: 14
- Registrován: 06 říj 2013, 11:49
- Bydliště: Minkovice
Re: Pneumatiky pro ix20
Uvažoval jsem nad protektorypraha.cz, mají tam hlavně velmi slušné ceny!
No dobře, kecám, tentokrát výběr asi moc neovlivním. Každopádně pokud nechcete nějaké drahé pneumatiky, tak velmi zajímavé a podle mne hodně slušné pneu dělá Sava.
No dobře, kecám, tentokrát výběr asi moc neovlivním. Každopádně pokud nechcete nějaké drahé pneumatiky, tak velmi zajímavé a podle mne hodně slušné pneu dělá Sava.
- zdenda.stary
- *
- Příspěvky: 50
- Registrován: 30 črc 2013, 15:45
Re: Pneumatiky pro ix20
Tak já zrovna koupil Michelin Alpin A4, ve stejném rozměru jako letní, za 1400,- jednu. Co mě překvapilo, že mi přišel dopis, kde mi prodejce mého vozu nabídl výhodnou cenu pneu, přezutí a uskladnění letních bez doplatku. To bych u Hyundai nečekal. Holt prémiová značka no.
Hyundai ix20 1.4 CVVTi, 2013 trikolor. 6.2l/100km.
Re: Pneumatiky pro ix20
Taky jsem je měl, před 10 letama a byl jsem s nima spokojenej. Pak jsem jezdil na Matadorech a na konec jsem koupil polský Debici. Určitě to na nich bylo lepší než na letních i když věřím, že řeknete, že to jsou šmejdy (Debice). Mejm potřebám to stačilo.NewCustomer píše: Každopádně pokud nechcete nějaké drahé pneumatiky, tak velmi zajímavé a podle mne hodně slušné pneu dělá Sava.
HYUNDAI ix20 TRIKOLOR 1,4 CVVT
ŠKODA Felicia 1,3 LXI 50 kW
Trabant 601
ŠKODA Felicia 1,3 LXI 50 kW
Trabant 601
Re: Pneumatiky pro ix20
a tak sa pomaly od Michelinov, cez Savy dostavame k Debica a nasledne k celorocakom
Univerzaly rulezzz.
Univerzaly rulezzz.
ix20, 1,4b, 2013
Re: Pneumatiky pro ix20
Asi ne.PALI-PALI píše:a tak sa pomaly od Michelinov, cez Savy dostavame k Debica a nasledne k celorocakom![]()
Univerzaly rulezzz.
HYUNDAI ix20 TRIKOLOR 1,4 CVVT
ŠKODA Felicia 1,3 LXI 50 kW
Trabant 601
ŠKODA Felicia 1,3 LXI 50 kW
Trabant 601
- Mexican
- *******
- Příspěvky: 8715
- Registrován: 05 srp 2007, 14:39
- Bydliště: Střelice (JmK)
- Kontaktovat uživatele:
Re: Pneumatiky pro ix20
ak zvazujete debicu, kormoran alebo Matador (pfuj a to som patriot) tak to uz su fakt lepsie tie all season 
no ale vazne - velmi zalezi od rozmeru. Niekedy aj u auta tej istej triedy je low end drahsi ako najlepsie pneu, zalezi od rozmeru. Poriadne si pozrite co mate v TP a vyhladavajte napr cez Heureku. Fakt sa to oplati v konecnom dosledku. oplati sa zvazit, ci potrebujem krasne alu aj na zimu, alebo budu stacit plechy (napr 14") - tam su uz ceny plne inde a sada plechov sa vrati za cca 3-4 roky co clovek nemusi 2x rocne prezuvat. potom treba nechat vymenit aj ventilky a nechat samozrejme vyvazit. Pravidelne treba kontrolovat TWI a mieru opotrebovania (tam zistime zlu geo, zle tlmice, zle dofukanie)
Cela nasa rodina jazdila na Kleberoch (v zime) a ja som ich objednal aj minuly rok, bohuzial to poplietli a poslali Sava S3+ .. na sneho dobre, bohuzial oproti 2007 Kleber Krisalp HP hlusne ako smrt, spotreba sla hore tak o 5-10% a najma mam pocit ze dost ubudaju (najazdil som 8 000km) - s Kleberkami som pri vymene mal 4mm a 60+ tis km
no ale vazne - velmi zalezi od rozmeru. Niekedy aj u auta tej istej triedy je low end drahsi ako najlepsie pneu, zalezi od rozmeru. Poriadne si pozrite co mate v TP a vyhladavajte napr cez Heureku. Fakt sa to oplati v konecnom dosledku. oplati sa zvazit, ci potrebujem krasne alu aj na zimu, alebo budu stacit plechy (napr 14") - tam su uz ceny plne inde a sada plechov sa vrati za cca 3-4 roky co clovek nemusi 2x rocne prezuvat. potom treba nechat vymenit aj ventilky a nechat samozrejme vyvazit. Pravidelne treba kontrolovat TWI a mieru opotrebovania (tam zistime zlu geo, zle tlmice, zle dofukanie)
Cela nasa rodina jazdila na Kleberoch (v zime) a ja som ich objednal aj minuly rok, bohuzial to poplietli a poslali Sava S3+ .. na sneho dobre, bohuzial oproti 2007 Kleber Krisalp HP hlusne ako smrt, spotreba sla hore tak o 5-10% a najma mam pocit ze dost ubudaju (najazdil som 8 000km) - s Kleberkami som pri vymene mal 4mm a 60+ tis km
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023
Re: Pneumatiky pro ix20
Ano, ano. Krisalp HP2, najeto za 2 zimy 26.000km a zbývá dezén 6mm! Za mě spokojenost. Mám rozměr 205.
ix20 1,6 LPG a i30 1,6 LPG
Re: Pneumatiky pro ix20
tak pozor, na debica nedám dopustit, kupoval jsem letní onehdá spíš ze zvědavostií v lednu v těžkým výprodeji tehdá ještě v plusu (s rohlíkama) kus za 399,- (165/70/13) a můžu z vlastní zkušenosti jenom a jenom doporučit, perfektně to fungovalo na suchu, perfektně na mokru akorát na sluníčku jsem měl strach že to svlíknu z ráfku jak to mělo měkkou bočnici, ale najel jsem na tom 30k Km a ještě stále maj cca 3-4mm
imho cituji:
"Polský závod na pneumatiky Debica, patří mezi největší pneu továrny na světě. Více než dvě třetiny produkce pneumatik vyváží Debica do 50 zemí celého světa. Díky vstupu The Goodyear Tyre & Rubber Company se rozvoje dočkala nejen vlastní továrna na pneumatiky, ale i celý region, ve kterém pneu společnost Debica působí."
apropo, ty naše (strašně hlučné) letní continental conti2 budou nejspíš MATADOR s know-how společnosti Obnova
zdroj http://www.e-pneumatiky.cz/Pneumatiky/katalog-pneu
a ještě, na IX20 je nejmenší ráfek 15" a pneu o rozměru 195/65/15 takže 14ky fakt ne
imho cituji:
"Polský závod na pneumatiky Debica, patří mezi největší pneu továrny na světě. Více než dvě třetiny produkce pneumatik vyváží Debica do 50 zemí celého světa. Díky vstupu The Goodyear Tyre & Rubber Company se rozvoje dočkala nejen vlastní továrna na pneumatiky, ale i celý region, ve kterém pneu společnost Debica působí."
apropo, ty naše (strašně hlučné) letní continental conti2 budou nejspíš MATADOR s know-how společnosti Obnova
zdroj http://www.e-pneumatiky.cz/Pneumatiky/katalog-pneu
a ještě, na IX20 je nejmenší ráfek 15" a pneu o rozměru 195/65/15 takže 14ky fakt ne
Naposledy upravil(a) mmv dne 21 říj 2013, 20:34, celkem upraveno 1 x.
odesláno z křesla u televize
ix20 1,4 MPI LPG 5/2012
IONIQ 2018
ix20 1,4 MPI LPG 5/2012
IONIQ 2018
- Mexican
- *******
- Příspěvky: 8715
- Registrován: 05 srp 2007, 14:39
- Bydliště: Střelice (JmK)
- Kontaktovat uživatele:
Re: Pneumatiky pro ix20
195/65/15 je druhy najpopularnejsi rozmer (asi po tom co ide na fabiu).. obuva to Golf, octavia, atd.. pneumatiky su teda fakt za smiesnu cenu
k tomu najazdu - letne som mal Kleber Dynaxer a ked som ich zhadzoval mali 2,2mm, 5 sezon a 81 000km, bez defektu. Preto som kupil letne tie iste aj teraz (teda o generaciu dalej myslim)
k tomu najazdu - letne som mal Kleber Dynaxer a ked som ich zhadzoval mali 2,2mm, 5 sezon a 81 000km, bez defektu. Preto som kupil letne tie iste aj teraz (teda o generaciu dalej myslim)
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023
Re: Pneumatiky pro ix20
většina mých pneu mnoho nevydřela, nejhorší v tomto jsou pneumatiky montovatelné systémem "side out" protože jsem nebyl schopen tu stranu "side in" sjet jako tu druhou 
odesláno z křesla u televize
ix20 1,4 MPI LPG 5/2012
IONIQ 2018
ix20 1,4 MPI LPG 5/2012
IONIQ 2018
- Axel.Foley
- *******
- Příspěvky: 20897
- Registrován: 07 zář 2011, 00:02
- Bydliště: Olomouc
Re: Pneumatiky pro ix20
Nejhorší zkušenost s konkrétním druhem zimních pneu: Good Year ultra grip 7+ v rozměru 185/60 R14 (stačí mírné vlhko a nedá se jet víc než 120, gumy kloužou jak na ledě)
Nejlepší zkušenost se "zimáky": Matador MP58 a Kleber Krisalp HP2, oboje 185/60 R14 (obě mě vždy dostaly, kam jsem potřeboval, dokonce i tam, kde jiní již stáli)
V obou případech se jedná o jinou značku auta, ne
Nejlepší zkušenost se "zimáky": Matador MP58 a Kleber Krisalp HP2, oboje 185/60 R14 (obě mě vždy dostaly, kam jsem potřeboval, dokonce i tam, kde jiní již stáli)
V obou případech se jedná o jinou značku auta, ne
CUPRA Formentor 1,5 TSi DSG
Hyu Tucson 1,7 CRDi Czech Edition, 09/2016, Sand White - prodáno
Hyu Tucson 1,7 CRDi Czech Edition, 09/2016, Sand White - prodáno
Re: Pneumatiky pro ix20
zaujimave, GY UG 7+ som dlho mal na inom aute a bol som spokojny. Na snehu a vode uplne bez problemu.
Rovnako spokojny som bol s MP58.
Asi nie som dost dravy vodic.
Rovnako spokojny som bol s MP58.
Asi nie som dost dravy vodic.
ix20, 1,4b, 2013
- Axel.Foley
- *******
- Příspěvky: 20897
- Registrován: 07 zář 2011, 00:02
- Bydliště: Olomouc
Re: Pneumatiky pro ix20
U těch GY si spíš myslím, že to je spíš odchylka u konkrétní várky konkrétního rozměru, každý je totiž chválí 
CUPRA Formentor 1,5 TSi DSG
Hyu Tucson 1,7 CRDi Czech Edition, 09/2016, Sand White - prodáno
Hyu Tucson 1,7 CRDi Czech Edition, 09/2016, Sand White - prodáno