přední diferenciál

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
trnak
Příspěvky: 3
Registrován: 27 říj 2013, 12:27

přední diferenciál

Příspěvek od trnak »

Zdravím,mám dotaz. Chci koupit Terracana r.v.2006 za 85 tisíc,vypadá suprově,najeto teda 300 000 km,ale serviska,ale jeden problém,že prý při zapnutí 4x4 cvaká v předním diferenciálu :shock: ,oprava prý za 10 000 kč,má někdo s tímto zkušenost prosím???? :? :?
Reklama
 

Radim Paták
**
Příspěvky: 122
Registrován: 15 srp 2008, 16:00

Re: přední diferenciál

Příspěvek od Radim Paták »

Rok 2006 za 85 ooo,-??? Hmmm, tak na to bych si dal hóóóóóódně velký pozor!!! :lol: Ono né nadarmo se říká: nahoře huj a dole fuj... #-o . A najetých 300 000 km si vyloženě říká o výměnu nebo přinejmenším repasi motoru nebo jeho částí (čerpadlo, vstřikovací trysky)... :cry: Vem si na zkušební jízdu profíka přes CRDi motory a pořádně si ověř historii motoru... :mrgreen: Tu 4x4 bych bych řešil až na druhém místě... 8-[
trnak
Příspěvky: 3
Registrován: 27 říj 2013, 12:27

Re: přední diferenciál

Příspěvek od trnak »

Díky za radu.V hyudai :shock: mě řekli,že 300 tisíc není problém,ale s tím diferákem to musí vidět.
Radim Paták
**
Příspěvky: 122
Registrován: 15 srp 2008, 16:00

Re: přední diferenciál

Příspěvek od Radim Paták »

Samozřejmě, že velmi záleží na způsobu jízdy předcházejícího majitele :) . I mne samotného by velmi zajímalo, kdo ze zdejších majitelů terracanů neměl ještě po ujetí 200 000 km žádný problém :wink: Já mám dovoz z Itálie, stav byl 134 000 km a téměř od samotného počátku stále něco. Rozborku a zborku motoru včetně rozvodů, si troufám tvrdit, umím již téměř poslepu... :D/ :D :mrgreen: A ten diferák- ten opravdu opraví až ten, kdo se na něj podívá :wink: Jo, ale musí tomu ještě rozumnět :mrgreen:
Odpovědět

Zpět na „TERRACAN“