Kde se nachazi a zda santa ma vubec snimac volnobeznych otac

Moderátoři: miooo, Moderátoři

Odpovědět
Mike.M
**
Příspěvky: 347
Registrován: 05 úno 2010, 15:05
Bydliště: Bystrice 73995
Kontaktovat uživatele:

Kde se nachazi a zda santa ma vubec snimac volnobeznych otac

Příspěvek od Mike.M »

Zdravim, po prestavbe na LPG mi auto pri teplych startech chcipe, ale po par vterinach pod plynem uz je to pak uplne normalni. za studena neni problem. Mechanik ktery montoval LPG je docela prosluly ale ani on nevi co to muze zpusobovat. Ono ikdyz pred koncem jizdy vypnu plyn a necham se dojet na benzin a pak starnu na benzin tak porad nic. Mechanik rikal ze snad volnobezny ventil, anebo zjkontrolovat tlaky ve valcich. Jen upozornim, svicky mam cca <50tis, nedavno jsem z ebaye koupil cidlo klikove hridele za 500,-, takze nevim, muzou to byt svicky, kable, to cidlo, nebo volnobezny ventil, palivove je taky original asi jeste, nebo vas napada neco jine?
Hyundai Santa-Fe, 2.4, 16V, DOHC, 4WD, srtibrny
Reklama
 

Mike.M
**
Příspěvky: 347
Registrován: 05 úno 2010, 15:05
Bydliště: Bystrice 73995
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde se nachazi a zda santa ma vubec snimac volnobeznych

Příspěvek od Mike.M »

Hih tak si odpovim. Snimac klikovky obednany s ebaye za 55,- odesel o vikendu tesne pred cestou daleko 300km. kdyby to odeslo na polovine cesty tak potes koste. Takze dnes jdu do :hyu: pro original, snad to taky nebude podrobek z Ciny. A zase me ceka shazovat rozvody a montovat. takze toto muze byt i cidlo volnoveznych otacek. Apropo. jen jedna mala otazka. jak poznam ze mi funguje snimac vacky, jelikoz kdyz mi odeslo poprve od klikovky auto hned chciplo a nic. dela vam to taky,? nebo cidlo vacky dokaze udrzet motor alespon v nouzaku.
Hyundai Santa-Fe, 2.4, 16V, DOHC, 4WD, srtibrny
Mike.M
**
Příspěvky: 347
Registrován: 05 úno 2010, 15:05
Bydliště: Bystrice 73995
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde se nachazi a zda santa ma vubec snimac volnobeznych

Příspěvek od Mike.M »

Tak dotretice Problem VYRESEN.

Kdyz jsem rozebiral rozvody abych vymenil cidlo klikovky, tak jsem si vsimnul ze na par mistech je ten drat jakoby štiply, betsinou u plynovych vstrikovacu, kde jsou i uchyty na sroubky, takze problem mohl vzniknout budto, jak mi delali plyn, nebo jak jsem montoval motor nazpatek, ale po vymeneni vcera za original, jede auto opet jak ma, zadne cukani, zadne chcipani teplych startu, takze uvidime. Ono i to cidlo s Ciny co jsem kupil na eBay mohlo byt dovne a nehazet impulz presne takze ted spokojenost. O vikendu se poustim asi do vymeny uchytu stab. tyce. Ja asi zacnu ty opravy fotit. Jinak na 2.4l cidlo u rozvodu, takze rozvody dolu vse dolu i pumpa. v garazi od 5-7 vecera jen s jednim halogenem.
Hyundai Santa-Fe, 2.4, 16V, DOHC, 4WD, srtibrny
Odpovědět

Zpět na „Santa Fe - Motory“