Origo parkovací senzory - výbava Premium - odcházejí

Osvětlení, signalizace, audio, pojistky.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
koko
**
Příspěvky: 103
Registrován: 08 lis 2010, 09:29

Re: Origo parkovací senzory - výbava Premium - odcházejí

Příspěvek od koko »

Trevin píše:Zdravim,
po prvej zime mi odisiel prvy senzor na jednej zo stran, ktory bol v zaruke vymeneny i ked s dlhsim cakanim.
Teraz sa pokazil dalsi v strede,........
asi bych vyměnil všechny za steelmate, spokojenost
http://www.levnealarmy.cz/eshop/bezpecn ... x-int.html
ix35 1,6 GDI
i20
Lantra
Reklama
 

Major
*
Příspěvky: 42
Registrován: 30 srp 2013, 22:01

Re: Origo parkovací senzory - výbava Premium - odcházejí

Příspěvek od Major »

Osobně bych značku vyměněných senzorů neřešil. Nejprve bych vyzkoušel pouze senzory zda spolupracují s elektronikou :hyu: , pokud ne, dal bych tam elektroniku těch nových. Otázka je, co bude dělat origo elektronika, minimálně hlásit chybu. Možná zatlumit pípák, což asi zruší i ostatní signalizaci (pásy...)nevím zda tlačítko umlčení se po nastartování resetuje. Já jsem si ihned po zakoupení namontoval kamerku (děsí mne malé děti při couvání z parkovišť supermarketů) a vyměnil klaksonek za fanfáry. Couvacím senzorům moc nevěřím.
--
ix 35. DOHC 2.0 4x4- ??
Škoda Fabia 1.2 HTP-spolehlivost
Opel Zafira 1.8-nuda
Renault Scenic 1.9-kontrolka poruchy častější než blinkr
Nissan Mikra-motokára
Š.Favorit-spolehlivá nuda
Citroen AX 1.1-živé,leč poruchové
Š 120 - ...stejně první je nejlepší
Uživatelský avatar
airwaves
****
Příspěvky: 1053
Registrován: 30 pro 2010, 08:21
Bydliště: Vysočina

Re: Origo parkovací senzory - výbava Premium - odcházejí

Příspěvek od airwaves »

Mám ix20 (2011,88000km) , výbava style s origo zástavbou :hyu: senzorů a vyměněné již tři senzory :D . Nikdo si nestěžuje pane. Táák určitě....Vždy jsem přijel do servisu, auto si tam chtěli nechat. Trošku jsme přitlačil aby elektrikář na počkání potvrdil vadný senzor. To proto, že senzory nemají skladem. Pak objednávka a do týdne telefonát a výměna. Když jsem četl recenze a info před koupí senzorů do starého auta, tak pouze cobry. Vše ostatní vydrží 2 zimy. Cobry mám na starém autě 6 let bez problému.
ix20 1,6 LPG a i30 1,6 LPG
Odpovědět

Zpět na „ix35 Elektronika“