Nefunkční ovladač

Moderátoři: Lukino, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Gudran
Příspěvky: 8
Registrován: 24 zář 2011, 12:42

Nefunkční ovladač

Příspěvek od Gudran »

Zdravím,
tak jsem se jednou ráno rozhodl jet do práce autem, přijdu k autu a jako obvykle ho chci odemknout, ale jaké bylo moje překvapení když se nic nedělo. Auto nereagovalo :( . Dioda na ovladači blikala na všech tlačítkách, ale auto nic. Odemknul jsem ho tedy klíčkem a samozřejmě začlo houkat. Chvilku jsem počkal a zkusil nastartovat, všechny kontrolky se rozsvítili včetně světel, ale asi zafungoval imobilizer a nepustil vstřiky ani vlastně neotočil alt.. Zkusil jsem tedy nastartovat již během houkání. Opět nic :( . Zkusil jsem tedy odpojit baterku chvilku počkat a zase zapojit. Auto začalo pekelně houkat a ovladač nereagoval.
Zamkl jsem auto s tím, že odpoledne zkusím druhý ovladač. Vše se opakovalo znova.
:cry:

Nevíte náhodou někdo čím by to mohlo být?
Mohl se ovladač odpárovat? Existuje nějaká párovací sekvence jako u elantry?

Ještě doplním, že auto stálo cca týden.

Předem děkuji za pomoc.

EDIT: V ovladači jsem dnes vyměnil baterii a bez výsledku.
Hyundai Sonata 2007 2,4 + LPG
Hyundai Sonata 2004 2,7 6V GLS
Reklama
 

Uživatelský avatar
Gudran
Příspěvky: 8
Registrován: 24 zář 2011, 12:42

Re: Nefunkční ovladač

Příspěvek od Gudran »

Tak se to nakonec opravili samo, cca tyden před vánoci :D .Když už přijel Hujer s odtahem a naložili jsme auto. Cestou asi na Hostivari začalo houkat, tak jsem instinktivně šáhl po ovladači a zmáčkl čudlik a ono to fungovalo :shock: . Zaalarmoval jsem a vlivem otřesů auto znova houkalo, opět jsem ho deaktivoval ovladačem. Tak jsme s autem na pumpě z odtahu sjeli a vše fungovalo. Divné,že by vaklův kontakt? ](*,)

Napadá někoho co to bylo?stalo se to někdy někomu?

Diky
Hyundai Sonata 2007 2,4 + LPG
Hyundai Sonata 2004 2,7 6V GLS
Odpovědět

Zpět na „SONATA“