Kvalita smontování interiéru

Přístrojovka, ovladače, sedadla, zavazadlový prostor.

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
achiles
**
Příspěvky: 150
Registrován: 20 srp 2013, 13:43

Re: Kvalita smontování interiéru

Příspěvek od achiles »

dalsi reklamaci planuju, ale nekdo psal, ze ma uz treti roletku a vrze mu to stale.

2matysekul: roletka povrzava uvnitr toho rozpinaciho mechanizmu, ktery ji drzi na miste a tipuju to na najeke pruzinky nebo tak neco, coz se nejakym podlepenim nevyresi.
Naposledy upravil(a) achiles dne 26 zář 2013, 21:20, celkem upraveno 2 x.
Kia cee'd SW II (2013) bílá, 1.6 GDI 99KW, exclusive + p. Ultra 3
Reklama
 

Uživatelský avatar
bony
******
Příspěvky: 3409
Registrován: 14 říj 2012, 00:03

Příspěvek od bony »

Tak potom reklamovat porad nez udelaji dobry kus.

odeslano z telefonu.
aldai30
**
Příspěvky: 161
Registrován: 15 čer 2013, 20:21

Re: Kvalita smontování interiéru

Příspěvek od aldai30 »

Já při nerovnostech u kombíku slyším jak mi klepou 5té dveře. Řekl bych, že je tam nějaká malá vůle v dorazu dveří vůči karoserií. Řešil někdo? typicky se to projevuje hlavně při přejezdu po dlažebních kostkách. Ty velké zvlášť miluju. Jezdit po takové cestě pravidelně, tak by se v servisu divili, co s těmi čepy a silentbloky dělám. :)

U staršího auta, ke kterému se dodává škrabka zdarma :), tak to bylo v servisu pořád. Mechanik říkal, že se mu zdá, že jezdím brzda plyn. Přitom to je naopak a dírám se vyhýbám jak jen můžu.
i30 trikolor 1.4 CVVT | rv. 2013
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7958
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: Kvalita smontování interiéru

Příspěvek od Mexican »

ak klepu dvere, skus si pozriet z exterieru linie licovania dveri. je mozne, ze su zle nastavene gumene dorazy na dverach. Tymi sa to zvycajne moze vymedzit. Pozdri sa aj na SPZ, ci neklepe ona
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
fikusino
*
Příspěvky: 73
Registrován: 03 bře 2013, 18:52

Re: Kvalita smontování interiéru

Příspěvek od fikusino »

caw hosi, pred par tyzdnami som si vsimol kvalitu zmontovania niektorych casti na mojej i40.
dost smutne, je tam stale citit ze to nie je na 100%, maju co dotahovat este. inak s autom som
zatial velmi spokojny, vsetko ide ako hodinky, exterier, interier ma stale bavi (jedna z veci preco
som nakoniec kupil hyundai), mam z neho radost proste ;)

tie plasty ktore nelicuju, podobne ako aj nedoliehajuca kapota su malickosti, ktore moc nevidiet ale aj
tak by sa to u "vlajkovej lodi" hocijakeho vyrobcu nemalo nachadzat. zaujimalo by ma ci este nejaky majitel
i40 ma tieto iste vady.
(ak to sem nepatri kludne to vymazte, urobim rovnake tema pre i40)

plasty na zadnych dverach:
IMG_2745.jpg
IMG_2745.jpg (97.76 KiB) Zobrazeno 3418 x
nedokonalosti pri volante(lava strana uplne ine ako prava)
IMG_2751.jpg
IMG_2751.jpg (109.58 KiB) Zobrazeno 3418 x
a kapota kde mi to najviac vadi(obrazok vpravo je tam takmer pol cm fuga. trochu blby obr. prave som umyval auto)
kapota2.jpg
kapota2.jpg (125.02 KiB) Zobrazeno 3418 x
Hyundai i40 cw black (STYLE +navi)
mobil5o
*
Příspěvky: 66
Registrován: 08 kvě 2013, 18:38

Re: Kvalita smontování interiéru

Příspěvek od mobil5o »

skusal si si niekedy porovnavat stav zlicovania napr. s ospevovanym "ludovym vozidlom"

osobne som porovnaval i30 2012 vs. Golf 6 a myslim ze natom boli obe velmi podobne (i30 mozno o malicko lepsie)

vsetko su to ale drobnosti ktorych si 90% zakaznikov nevsimne
hamiš
**
Příspěvky: 106
Registrován: 29 zář 2013, 15:02

Re: Kvalita smontování interiéru

Příspěvek od hamiš »

Zdravím, mě začlo v palubovce klepat již od asi 2500 km. Je to takový zvláštní zvuk, jako kdybych šroubem klepal na sklo. Nyní řešeno v autorizovaném servisu, tak jsem zvědavej jestli závadu odstraní.
nyní:
Hyundai i30 kombi 1,6 CRDI/81kW, bílá - prodáno
v minulosti:
Hyundai i30, CRDi 1,6/81kW
Škoda Rapid TSI 1,2/77kW
Škoda Roomster TDI 1,4/59kW
Renault Modus 1,2
Toyota Yaris Verso 1,3
Toyota Yaris 1,0
Renault Kango 1,2
Daewoo Kalos 1,2
br4nO
*
Příspěvky: 10
Registrován: 18 črc 2012, 10:11

Re: Kvalita smontování interiéru

Příspěvek od br4nO »

hamiš píše:Zdravím, mě začlo v palubovce klepat již od asi 2500 km. Je to takový zvláštní zvuk, jako kdybych šroubem klepal na sklo. Nyní řešeno v autorizovaném servisu, tak jsem zvědavej jestli závadu odstraní.

Hamis ja mam asi ten isty problem, uz som stym bol 5x v servise.. a kazda navsteva bola o tom, ze oni to vlastne nepocuju a auto a interier je v poriadku.. dokonca som dostal odpoved stym, ze to je u tychto aut bezne..5ty krat ked som prisiel, isiel somnou aj technik(ktory je mimochodom vraj jeden s tych lepsich, tak mi bolo povedane od prijimacieho technika) a stymto technikom sme prisli aj nato presne odkial tie zvuky vychadzaju je to taky praskavy zvuk ktory sa ozyva po prejdeni dakej nerovnosti..a pokial clovek pritlaci nato miesto, tak pocuje to iste....je to oznacene na obrazku ktory som prilozil ako subor, tento technik mal za ulohu odstranit problem s praskanim pristrojovky ktory som reklamoval uz 5ty krat...uz som si myslel, ze ako sa vrati auto zo servisu bude vsetko v poriadku.. pretoze vedel kde je problem .. stacilo to len rozobrat niecim vypodlozit a zmontovat naspat..na papieri od technika co riesil zavadu bolo spisane, ze to miesto vystriekal dakou penou a dal tam daku obojstrannu pasku.. tak som sa tesil ze asi to uz konecne prestane..samozrejme, ako som odchadzal s autom, stacilo prejst par metrov a to iste praskanie z toho isteho miesta bolo pocut zas..prisiel som tam trosku neskor tak nebol cas im to tam ist vratit naspat..ale hned na druhy den som volal s prijimacim technikom, ze zavada nebola ani z polovice odstranena a ze zvazujem iny servis...dneska som mal cas a isiel som sa pozriet nato sam a pokusit sa neico stym spravit.. ako som rozoberal casti interieru tak som si nevsimol ziadnej peny ani pasky na tom mieste.. ja nechapem ako mozu povedat, ze nieco spravili, ked nic nespravili.. uz som na nich riadne napaleny #-o .. tymto by som chcel upozornit ludi co si davaju servisovat auta v autopolis v petrzalke na panonskej.. su to podla mna cisti fuseraci a nic nevedia dokopy..same keci a vyhovorky.. keby tam nemali mileho prijimacieho technika tak uz tam ani nepachnem.. :? asi vyskusam skor autopola na vajnorskej..alebo ak mate daku radu kam najlepsie ist tak sem stym :)

btw technik mi do telefonu hovoril, ze stym ma problem viacero ludi a ze bud nato najdu daky rozumny fix(stacilo by to vypodlozit niecim podla mna) alebo budu menit cele tie plasty..ale to som zvedavy ako.. podla mna to nevedia ani rozobrat taki su lavi.. :|

tak teda vela stastia tym co stym maju problem... mne osobne obcasne praskanie nevadi(budiky,plasty na dverach) ale co je moc, to je moc..a toto je az mega moc ](*,) ja sa stym budem zatial trapit a uvidim ako pochodim..budem informovat kazdopadne :)
Přílohy
2012-Hyundai-i30-interior.jpg
2012-Hyundai-i30-interior.jpg (197.65 KiB) Zobrazeno 3135 x
br4nO
*
Příspěvky: 10
Registrován: 18 črc 2012, 10:11

Re: Kvalita smontování interiéru

Příspěvek od br4nO »

Zdravim, tak zistil som presnu pricinu praskania pravej casti palubovky, mal som zhodene vsetky pevne plasty na pravej strane palubovky, okrem zmakceneho plastu ktory je zafixovany, vyzeral byt este pozaliepany.. jazdil som v podstate len snim.. nakoniec vysvitlo, ze to robi ten makceny plast ktory je zo spodnej strany tvrdy..v servise mi povedali, ze to bude pravdepodobne zly vylisok a ze to vymenia, ale az po novom roku.. je to teda u mna dost sklamanie.. cakal som ze to bude len daka hlupost.. ale nakoniec musia vymenit cely makceny plast co je vlastne cela palubna doska...tu je vas malo kto ma stym problem, ale v servise tvrdili ze stym v hyundai bojuju...tie plasty su proste hroza a kvalita je priserna :/ pritom to auto spociatku vyzeralo kvalitne.. ale vidim, ze dlho nevydrzi.. :?
Uživatelský avatar
Mirus30
*****
Příspěvky: 1801
Registrován: 04 úno 2013, 19:53
Bydliště: Litoměřice
Kontaktovat uživatele:

Re: Kvalita smontování interiéru

Příspěvek od Mirus30 »

br4nO píše:Zdravim, tak zistil som presnu pricinu praskania pravej casti palubovky, mal som zhodene vsetky pevne plasty na pravej strane palubovky, okrem zmakceneho plastu ktory je zafixovany, vyzeral byt este pozaliepany.. jazdil som v podstate len snim.. nakoniec vysvitlo, ze to robi ten makceny plast ktory je zo spodnej strany tvrdy..v servise mi povedali, ze to bude pravdepodobne zly vylisok a ze to vymenia, ale az po novom roku.. je to teda u mna dost sklamanie.. cakal som ze to bude len daka hlupost.. ale nakoniec musia vymenit cely makceny plast co je vlastne cela palubna doska...tu je vas malo kto ma stym problem, ale v servise tvrdili ze stym v hyundai bojuju...tie plasty su proste hroza a kvalita je priserna :/ pritom to auto spociatku vyzeralo kvalitne.. ale vidim, ze dlho nevydrzi.. :?
v cem si jezdil doted? tvrdit ze kvalita plastu je priserna na zaklade nevhodneho slicovani... no nevim :roll:
i30N Performance Sport, DCT 2023
Kia Proceed GT 2021
Škoda Scala MC 1.5TSI 2020
Kia Proceed GT 2019
i40 kombi 2,0GDI 2018
i30 kombi FL 2017
i30 kombi FL 2015
i30 1,6GDI 2012
Accent 1,3 2006
tomixik
*
Příspěvky: 12
Registrován: 22 zář 2013, 14:51

Re: Kvalita smontování interiéru

Příspěvek od tomixik »

Teď se přidám já,
Hrůůůza. Všude to klepe, skřípá, vrže. Opravdu otravný máme to auto od myslím listopadu tohoto roku a za týden to hnedka začalo v kufru. Potom v pravý části palubky a nakonec i v levé. A abych nezapomněl, tak při pomalejší jizdě po né moc rovném povrchu něco vrže v levém sloupkuv kufru. Nedoporučuji (za mě). :oops:
Uživatelský avatar
idam.i
*******
Příspěvky: 9011
Registrován: 24 dub 2012, 23:25
Bydliště: Bratislava

Re: Kvalita smontování interiéru

Příspěvek od idam.i »

To je blbéé. #-o Len pre info,aké máš auto ?
Hyundai i20 Chic 1,25 (2017-) biela
Opel Insignia GS 1,5 T Innovation(2018-) Satin Grey
Hyundai Elantra AD 1,6 Style Sparkling metal
Hyundai i40cw 1,6 GDI, Blue spirit
Ford Cmax 1,6
Ford Mondeo 1,8
Mazda 626 V6, Renault 21 , Citroen BX16...
kentanjack
*
Příspěvky: 85
Registrován: 12 dub 2013, 22:44

Re: Kvalita smontování interiéru

Příspěvek od kentanjack »

tomixik píše:Teď se přidám já,
Hrůůůza. Všude to klepe, skřípá, vrže. Opravdu otravný máme to auto od myslím listopadu tohoto roku a za týden to hnedka začalo v kufru. Potom v pravý části palubky a nakonec i v levé. A abych nezapomněl, tak při pomalejší jizdě po né moc rovném povrchu něco vrže v levém sloupkuv kufru. Nedoporučuji (za mě). :oops:
Po čem s tím jezdíš? Snad né po zmrzlé oranici nebo tak :) . S tím svým jsem párkrát vymetl fakt strašný věci, např. proletěl polně lesní cestu, která měla v sobě krátery jak po bombardování, myslel jsem, že prorazím pneu, ale nic nevrže. Dokonce občasný vrznutí, co se mi ozývalo z levých předních dveřích, samo od sebe přestalo.

Každopádně s tím normálně zajeď do servisu a s něma to vyřeš, nedoporučovat auto jen kvůli tomuhle je nesmysl.
severtom
***
Příspěvky: 731
Registrován: 21 pro 2010, 11:25

Re: Kvalita smontování interiéru

Příspěvek od severtom »

vencca píše:Zdravím, měl bych skromný dotaz na majitele NOVÉ i30. Jak jste na tom s drnčením palubovky a různými jinými pazvuky v interiéru? Jste v tomhle směru spokojení? Uvažuju o koupi a na tohle jsem háklivej, současná i20 mě vytáčí do nepříčetnosti :)
Také prosím info, klidně do SZ, zda vám neklepe pravý přední pás do sloupku B? Mě ano, nevytáčí mě to, ale zajímá mě, jak má i30 2010+ tuto věc řešenu - že bych si to také tak vyřešil. Dík za odpovědi.
I 30 CW Plus 1,4 CVVT LPG 08/2010
Netvrďte, že jdu za každou cenu proti proudu, myslete si, že si rád udělám vlastní názor :-)
Uživatelský avatar
Mirus30
*****
Příspěvky: 1801
Registrován: 04 úno 2013, 19:53
Bydliště: Litoměřice
Kontaktovat uživatele:

Re: Kvalita smontování interiéru

Příspěvek od Mirus30 »

Ahoj, čas 4:21 ve videu, takhle to má elegantně vyřešený nová i30 =D>

http://auto.sme.sk/c/6840735/test-ako-v ... troch.html
i30N Performance Sport, DCT 2023
Kia Proceed GT 2021
Škoda Scala MC 1.5TSI 2020
Kia Proceed GT 2019
i40 kombi 2,0GDI 2018
i30 kombi FL 2017
i30 kombi FL 2015
i30 1,6GDI 2012
Accent 1,3 2006
Odpovědět

Zpět na „i30 2012- Interiér“