Shatun i30 1.6 gdi combi - hazel brown

Založte si své téma a představte svojí i30 ostatním

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Odpovědět
Shatun
**
Příspěvky: 102
Registrován: 19 pro 2013, 13:23

Shatun i30 1.6 gdi combi - hazel brown

Příspěvek od Shatun »

Zdravím všechny,
tak jsem něco málo přes tyden taky osedlal novou i30 s gdi motorem. Zatím najeto pouze necelých 400 km, dobrý pocit z jizdy i auta celkem. Výkon motoru je pro mně naprosto dostačujicí. Motor samozřejmě zatím není zajetý takže je spotřeba trochu vyšší. Co se tyče zpracování a výbavy - celková spokojenost. Rovnou na zimu jsem koupil 16 palcová alu, na tak krásné auto se plechy nehodí :mrgreen:
Od pondělí jsou již zatonovány skla (foto před, vložím později) 8) .
Naposledy upravil(a) Shatun dne 31 pro 2013, 10:57, celkem upraveno 1 x.
Reklama
 

Uživatelský avatar
bony
******
Příspěvky: 3409
Registrován: 14 říj 2012, 00:03

Re: Shatun i30 1.6 gdi combi - hazel brown

Příspěvek od bony »

Dobrý volba i té barvy. Tak ta moje i30 má dalšího brachu. Přeji hodně pohodových km. Předem se připrav na reklamaci volantu a řadičky, rolety kufru a lišt na střeše jinak je auto o.k. Ty reklamace jsou maličkovsti a Hyundai je řeší čelem. Horší je to s FW řídíc jednotky to se srabsky točí zády, ale soudní cesta to srovná.
Shatun
**
Příspěvky: 102
Registrován: 19 pro 2013, 13:23

Re: Shatun i30 1.6 gdi combi - hazel brown

Příspěvek od Shatun »

Děkuju. Jo barva je podle mně nejlepší z nabídky, moderní a neobvyklá. Střešní lišty máš na mysli ližiny ??
Před koupi jsem již prostudoval všechny uvedené problémy, takže na to budu připraven. Ale co se tyče FW řídící jednotky o tom jsem moc neslyšel :-k
Uživatelský avatar
mkr
**
Příspěvky: 410
Registrován: 25 lis 2013, 11:27

Re: Shatun i30 1.6 gdi combi - hazel brown

Příspěvek od mkr »

bony píše:Dobrý volba i té barvy. Tak ta moje i30 má dalšího brachu. Přeji hodně pohodových km. Předem se připrav na reklamaci volantu a řadičky, rolety kufru a lišt na střeše jinak je auto o.k. Ty reklamace jsou maličkovsti a Hyundai je řeší čelem. Horší je to s FW řídíc jednotky to se srabsky točí zády, ale soudní cesta to srovná.
Co se týče volantu a hlavy řadicí páky v kůži, tak by už nově vyrobená auta měla mít jinou "kůži", která by se neměla loupat. Nebo má někdo s novým materiálem na volantu jiné zkušenosti?
aktuálně:
Hyundai i30 kombi 1,6i CVVT
Škoda Yeti 2,0 TDi 4x4

v minulosti:
Škoda O2 2,0TDi 4x4; Škoda O2 2,0TDi; VW Passat 1,9TDi; Mazda 3 2,0i GT
Toyota Avensis 1,6 VVTI; Škoda Felicia 1,3i; Škoda Favorit 1,3;Škoda 130GL
Škoda 120L; Škoda 100L
Uživatelský avatar
achiles
**
Příspěvky: 150
Registrován: 20 srp 2013, 13:43

Re: Shatun i30 1.6 gdi combi - hazel brown

Příspěvek od achiles »

chválím výběr ALU. Mam stejné :) a nechápu lidi, kteří si radši koupí plecháče, které vzhled auta úplně degradují a jsou jen o něco málo levnější než hliníky.

Motor se probere k životu až tak po 7000km, takže zatím nečekat zázraky :), pak jede pěkně (3000-7000ot), hlavně se nebát to točit :). kombinovanou spotřebu počítej tak 7l/100km
Kia cee'd SW II (2013) bílá, 1.6 GDI 99KW, exclusive + p. Ultra 3
Uživatelský avatar
bony
******
Příspěvky: 3409
Registrován: 14 říj 2012, 00:03

Re: Re: Shatun i30 1.6 gdi combi - hazel brown

Příspěvek od bony »

Shatun píše:Děkuju. Jo barva je podle mně nejlepší z nabídky, moderní a neobvyklá. Střešní lišty máš na mysli ližiny ??
Před koupi jsem již prostudoval všechny uvedené problémy, takže na to budu připraven. Ale co se tyče FW řídící jednotky o tom jsem moc neslyšel :-k
Presne tak mel jsem na mysli liziny jejich odskok m predni a zadni casti pekne pod tim hnije listi. Po reklamaci to bylo o.k. ale uz je to tam zase asi prihnuti nepomohlo.

odeslano z telefonu.
Shatun
**
Příspěvky: 102
Registrován: 19 pro 2013, 13:23

Re: Shatun i30 1.6 gdi combi - hazel brown

Příspěvek od Shatun »

achiles píše:chválím výběr ALU. Mam stejné :) a nechápu lidi, kteří si radši koupí plecháče, které vzhled auta úplně degradují a jsou jen o něco málo levnější než hliníky.

Motor se probere k životu až tak po 7000km, takže zatím nečekat zázraky :), pak jede pěkně (3000-7000ot), hlavně se nebát to točit :). kombinovanou spotřebu počítej tak 7l/100km

Děkuji :D
taky se mi zdálo dávat 7tis za 15" plechy dosti nevýhodné, stačilo přidat par stovek na lepši alu ...
co se tyče zajetí motoru, prodejce mi radil nejezdit moc rychle max. 100km/h , jiní zas naopak tvrdí žeje potřeba jezdit běžnou jízdou ... tak zatím motor raději moc netočím, max 3500 ot., spíše pohodový styl jízdy
Shatun
**
Příspěvky: 102
Registrován: 19 pro 2013, 13:23

Re: Shatun i30 1.6 gdi combi - hazel brown

Příspěvek od Shatun »

bony: co se tyče ližin, všiml jsem si hned při předání vozu že na obou stranách ty ližiny nejsou dost připevněny resp. je tam mezera cca 4mm ... prodejce mně nejprve přesvědčoval že to tak má být a má to nějaký význam, tak jsem to porovnal s vedle stojícím předváděcím autem a tam to bylo ok, takže jsme domluveni že mi to technik utěsní, pry to potrvá cca 15 minut, utáhnou nějaké šrouby...tak jsem zvědavý.. pak napíšu jak to dopadlo, a samozřejmě budu trvat na tom aby nejprve vyčistili všechny s*ačky které se tam již dostaly..
Uživatelský avatar
TripleTap
**
Příspěvky: 162
Registrován: 26 srp 2013, 19:45
Bydliště: Brno + Zlínsko

Re: Shatun i30 1.6 gdi combi - hazel brown

Příspěvek od TripleTap »

Pěkné kola! I barva! Vlastně cele auto! :-)
Černý kombík => http://goo.gl/DmaSND
Bilý sedan => http://goo.gl/xLeF3g
Shatun
**
Příspěvky: 102
Registrován: 19 pro 2013, 13:23

Re: Shatun i30 1.6 gdi combi - hazel brown

Příspěvek od Shatun »

TripleTap píše:Pěkné kola! I barva! Vlastně cele auto! :-)
díky, též gratuluji s nákupem černého krasavce a hodně příjemných km :D
Shatun
**
Příspěvky: 102
Registrován: 19 pro 2013, 13:23

Re: Shatun i30 1.6 gdi combi - hazel brown

Příspěvek od Shatun »

new
Odpovědět

Zpět na „i30 2012- Auta členů“