Koupě Accentu

1994 - 2005

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
J@rdA
Příspěvky: 4
Registrován: 12 lis 2006, 17:27
Bydliště: Trutnov
Kontaktovat uživatele:

Koupě Accentu

Příspěvek od J@rdA »

Dobrý den, potřeboval bych pár rad na co si dát pozor při koupi staršího accenta, jaký ročník upřednostnovat atd. každá rada se mi hodí protože zvažuji koupi. děkuji předem 8)
Reklama
 

Felotron

Příspěvek od Felotron »

No nazdar... Tezko radit, kdyz nic nereknes ;)

Co muzu doporucit, tak bych sel do druhe generace a do motoru 1.3 63kW G4EA

Zkus byt o neco sdilnejsi a rekni treba, kolik do toho chces dat a takovy ty drobnosti. Pak ti treba aj poradime :wink:
J@rdA
Příspěvky: 4
Registrován: 12 lis 2006, 17:27
Bydliště: Trutnov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od J@rdA »

:P no tak do tech 60ti tisíc bych tak počítal. jedna otázečka: je u accenta hodně znát najetzejch víc jak 120 tisíc? nebo to je držák? jestli s tim má tedy nekdo zkušenosti
Uživatelský avatar
Lukino
Moderátor
Příspěvky: 457
Registrován: 30 bře 2006, 10:23
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukino »

J@rdA píše::P no tak do tech 60ti tisíc bych tak počítal. jedna otázečka: je u accenta hodně znát najetzejch víc jak 120 tisíc? nebo to je držák? jestli s tim má tedy nekdo zkušenosti
Náš administrátor má Accenta 1,5-ku a myslím, že má najeto 180 000 km. Jeho auto jsem viděl a vypadá luxáčově. Obrať se na Jirku, určitě rád sdělí zkušenosti.
Sonata 2.0 16V, 1993
Accent 1.3 12V, 1996
Uživatelský avatar
Jirka
****
Příspěvky: 1046
Registrován: 14 črc 2005, 15:12
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od Jirka »

Už 190tis. :P Jinak nevím jak moc luxusně vypadá, ale myslím že na to co má za sebou to jde. Nějaký fotky mám v osobní galeri.Do 150 tis bylo auto služební, negarážovaný, servis v origo servisu. Těch km bych se zdaleka nebál, já měl taky pochybnosti, ale hned mě to přešlo když jsem to prolezl a projel. Motor nekolísá, žádný pazvuky, olej nežere, olej neteče, je úplně suchej. Interiér vypadá taky neopotřebovaně. Např. na podvozku jsem za 3 roky vyměnil 1 čep za 200kč a vlastně tlumiče (byly originál). Na technickej mi to známej prolezl a nevěřil kolik najeto to má. Vše pevný, žádný vůle.

Některý problémy co tu členi mají se mě netýkají a mám mnohdy mnohem víc najeto nebo je moje auto starší.

Poradil bych koupit asi po faceliftu od r.v. 1998.
1) Rozvoďák se mění po 90tis., u starší verze po 60tis.
2) Některé detaily si myslím že jsou lepší (např. zadní svítilny), ale to je věc vkusu.
3) Řekl bych že jsou hezčí nárazníky
4) 5 dv. verze má jinej čumák než 3dv. a než starší 5dv. (zas jen vkus)

Nic jinýho mě teď nenapadá, ale klidně se zeptej :wink:
Ale zas je to kus od kusu, může se koupě povést nebo šlápnout vedle.
Hyundai Accent GLS, 1,5i, 12/1999, 5dv., Obrázek
PRODÁNO 05/2012
zhrado
**
Příspěvky: 166
Registrován: 15 říj 2006, 12:53
Bydliště: SR Ziar nad Hronom

Příspěvek od zhrado »

Ahoj, ja mam accenta r.v. 12/96 , ma najazdene 238000, 1.5 12V 5 dverovy..Velmi som mu nedvoveroval ale bol za slusny peniaz, bol po prvom majitelovi, podnikatelovi, ktory sa on staral a vedel som o aute vsetko..Ja som na nom spravil uz 20000 a moje problemy su:Na ramenach mi odhnili podlozky skrutiek stabilizatoru (2 krat 80 SK), potom mi fuci niekde okolo okna 5 dveri-ale netecie, iba vydava zvuk..A v zime ked bolo -20 som si nechtiac zlomil klucku lebo primrzla a ja som ju nechtiac odtrhol..Inak musim povedat, ze je max. spolahlivy, nezere olej, dobre ide, nekolisu otacky, tlmice su stale povodne..Menila sa raz spojka..Inac normalne prehliadky..Interier je zachovaly a j koberce..proste normalne auto..Spotrebu mam priemer 7 litrov ale zese musim povedat, ze chodim vacssinou kratke trasy a vobec nie pomali..V lete ked idem s mamou a dodrziavam limity tak som spravil 5,1 litra na 100 co je celkom slusne..Kamosi co maju nemcov len krutia hlavou a nechapu, ze sa na nom nic nekazi..A ja tiez nechapem :)
Accent 1.5 12V r.v. 1996
Pri 280 000km totalna buracka :(
Teraz to isté len zhnitý šrot. Snáď z neho niečo bude.
Felotron

Příspěvek od Felotron »

zhrado píše:Ahoj, ja mam accenta r.v. 12/96 , ma najazdene 238000, 1.5 12V 5 dverovy..Velmi som mu nedvoveroval ale bol za slusny peniaz, bol po prvom majitelovi, podnikatelovi, ktory sa on staral a vedel som o aute vsetko..Ja som na nom spravil uz 20000 a moje problemy su:Na ramenach mi odhnili podlozky skrutiek stabilizatoru (2 krat 80 SK), potom mi fuci niekde okolo okna 5 dveri-ale netecie, iba vydava zvuk..A v zime ked bolo -20 som si nechtiac zlomil klucku lebo primrzla a ja som ju nechtiac odtrhol..Inak musim povedat, ze je max. spolahlivy, nezere olej, dobre ide, nekolisu otacky, tlmice su stale povodne..Menila sa raz spojka..Inac normalne prehliadky..Interier je zachovaly a j koberce..proste normalne auto..Spotrebu mam priemer 7 litrov ale zese musim povedat, ze chodim vacssinou kratke trasy a vobec nie pomali..V lete ked idem s mamou a dodrziavam limity tak som spravil 5,1 litra na 100 co je celkom slusne..Kamosi co maju nemcov len krutia hlavou a nechapu, ze sa na nom nic nekazi..A ja tiez nechapem :)
Nezbiva nez blahoprat! :wink:
Chlape, ty jsi ale klikar! :)
Uživatelský avatar
Jirka
****
Příspěvky: 1046
Registrován: 14 črc 2005, 15:12
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od Jirka »

Proč klikař, snad nám autíčka ještě nějaký ty desetitisíce vydrží. Jooo spojka, tu mám taky původní a zatím se jí do důchodu nechce. Snad jí to ještě dlouho vydrží.
Hyundai Accent GLS, 1,5i, 12/1999, 5dv., Obrázek
PRODÁNO 05/2012
tomas.holoube
**
Příspěvky: 291
Registrován: 11 říj 2006, 18:38
Bydliště: Východ

Příspěvek od tomas.holoube »

12/96 mám 145000 najeto a zatim žádnej problém,nemůžu si stěžovat.
accent 1.3,Zatmavený,alu borbet,bosi výfuk,musika
J@rdA
Příspěvky: 4
Registrován: 12 lis 2006, 17:27
Bydliště: Trutnov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od J@rdA »

:wink: super dík to sem chtěl slyšet. Všichni mě od těch kilometrů odrazují a i já se měl dost starost ale kdyz to tak čtu tak snad to bude dobrý. Na jaře už bych se měl vozit :) a dík za rady i zkušenosti
Uživatelský avatar
Felotron
****
Příspěvky: 1004
Registrován: 16 lis 2006, 16:05
Bydliště: KM
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Felotron »

Jirka píše:Proč klikař, snad nám autíčka ještě nějaký ty desetitisíce vydrží. Jooo spojka, tu mám taky původní a zatím se jí do důchodu nechce. Snad jí to ještě dlouho vydrží.
tak drzim palecky :wink:
Tucson TLe 1.6 Crdi 2019
ELANTRA XD 1.6 2006

drive:

Santa Fe DM 2.2AT 2015
i30CW GDH 2016 1.6 Crdi
i30 FD 2.0i 2011
Accent LC
Felicia 1.3
komix
*
Příspěvky: 76
Registrován: 26 kvě 2006, 15:48
Bydliště: Topolcany

Příspěvek od komix »

NIekto tu pisal ze odtrhol klucku aj mne sa to stalo as je to na jemnejsie rucicky:A OHLADOM AUTA: NAJLEPSIE AUTO JE TAKE CO NEBEHA PO KANALOCH A PRIEKOPACH!!!!!!!!!
HYUNDAI ACCENT 1,3 12v rv96
Odpovědět

Zpět na „ACCENT“