Tak Moravu asi nestihnu :-(

Moderátoři: Farrael, Engineer, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Kamaradovy se 30.5.2006 stala DN, sejmul ho cikan z vedlejsi, vylezl se slovy: kdo ma vedet, ze je tahle hlavni (hlavni vede zleva smerem nahoru-na fotce )...a nadejchal 1,3. No, zpet k tematu...penize z pojistovny prisly pred 14ti dny. Tudiz 5 meiscu. Foto tady:) cikan byl ten bilej Megane...oba preleteli 20cm vysoky obrubnik a skoncili zhruba 5cm od budovy. Bylo mokro a cikan nejel pomalu, prijizdel smerem z prava a kamarad zleva. Puvodni odhad skody na tom Tipu bylo 45 tisic, z pojistovny prislo 17.
Obrázek
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Reklama
 

MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

Fajn.. jsem vděčnej za každý takový optimistický příspěvky :lol: :lol: :cry: :evil:
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Letáky!!

Příspěvek od ivan »

Dneska mi přišly letáčky od ČPP!!!! akorát zasíraj s tím poštovní schránku šmejdi!! :evil:
Mám auto pojištený u České pojišťovny a žádný problém jsem s ní neměl a to mě už dvakrát sestřelili!! :? A vždy to bylo v pořádku a hlavně ochota to vše vyřešit!! Záleží to na lidech jak se k tomu postavěj!! :wink:
P.s Držím palce!!! :wink:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

Hlavně,že to s tebou dobře dopadlo------podle obrázku,co máš u jména :shock: ,jsi měl štěstí. :lol:
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od ivan »

Borek píše:Hlavně,že to s tebou dobře dopadlo------podle obrázku,co máš u jména :shock: ,jsi měl štěstí. :lol:
Ten obrázek tam mám kvůli tomu,protože už tři týdny jsem v takovým zápřahu,že div už nespím v dílně!!! :cry:
Pořád se něco s..re!!! :evil:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
Uživatelský avatar
Hujer
*****
Příspěvky: 1812
Registrován: 09 říj 2006, 21:39
Bydliště: Praha

Příspěvek od Hujer »

MartasZ píše:No paráda chlapy, ale furt jsou ještě v limitu, páč fakturu, tudíž vlastně to poslední co potřebovali k úplnosti pojistný události sem jim poslal 6.9.06
A teď je tu ještě jedna věc.. totiž že tahle pojišťovna má na likvidace pojistných událostí svoji firmu a jestli teda ta tříměsíční lhůta nezačíná běžet teprv až od dodání všech dokladů od tý firmy.. která to tam mimochodem posílala někdy před čtrnácti dny, páč nejdřív se to musí dát jim a oni k tomu udělaj posudek a daj to na pojišťovnu.. no do prdele na mě se teda živí pěkná řádka lidiček :-(
No nevim.. tohle by chtělo taky zjistit, ale je to mašinerie a pak se zkuste někomu dovolat a něco kloudnýho zjistit :-)
Jo a aby toho nebylo málo, tak sme dneska řešili tu zatejkající střechu a bylo mi řečeno, že to nebylo způsobeno extrémním vlivem počasí, ale normálním deštěm, na ten se pojistka jak jinak nevztahuje a škodu mám nárokovat na firmě, která nám před měsícem provedla opravu střechy :-)
Ale jo, to beru.. páč kdyby to tak nebylo, mohl bych po nich chtít prachy i kdybych si třeba nepostavil střechu na baráku a ono byzatejkalo :D mi tam
Ale stejně.. sou to kurvy.. ty jejich formulace.. kdo se v tom má vyznat :twisted:
Ahoj!
Proto se na jakekoliv pojisteni muzu zvisoka vysr.t! S nama taky pred casem vybehli.
Hujer
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

A co to zakonne? :)
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od ivan »

Hardcam píše:A co to zakonne? :)
Hujer má svý zákony,že jo ???? :lol: :lol: :lol: :wink:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

Tak chcete novinky?
Tak jenom krátce.. celej tejden sme s mym známym uháněli likvidátora.. páč na pojišťovně už to bylo, ale poslali to zpátky likvidátorovi.. prej nějakej chybnej výpočet nebo co..
Jde o to, že ČPP si nelikviduje pojistný události sama, ale má na to firmu InPro a navzájem si házej klacky pod nohy, což nikoho z nás nemusí zajímat, ale samozřejmě, že v závěru to vždycky odsírám já, jako jejich klient :-(
Takže do dneška se nám nepodařilo zjistit, proč to má opět likvidátor na stole a hlavně jak dlouho to tam bude mít...
Takže peníze jsou stále v nedohlednu.. a i když mi ten známej říkal, že jde jen o úmyslný zdržování a ke krácení tý částky nedojde, tak zaručit mi to samozřejmě nemůže...
Zejtra mi maj volat z toho servisu, abysme se dohodli co dál.. do zejtra držej volnýho klempíře na stolici, ale ten to zadarmo dělat nebude, takže sme v začarovanym kruhu.. kdybych aspoň věděl s jistotou že dostanu tolik a tolik.. ale oni mi nejsou schopný říct vůbec nic, no a já pak nejsem schopnej říct něco těm servisákům..
Takže sme stále tam, kde sme byli :-( :evil: :evil: :evil: :cry: :cry: :cry:
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

Amen, to seš v pěknejch sr.čkách a ty ti nepřeju ani nezávidím :cry: :cry:
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od ivan »

K tomu není co dodat :( Martazsi bude zima a hned jaro a ty pořád nic!! :evil: Bych jim nakopal Ty jejich kancelářský sicny !!!!! :evil:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
Kyrglík
***
Příspěvky: 832
Registrován: 19 led 2006, 20:12
Bydliště: Chotěšov-Plzeňsko

Příspěvek od Kyrglík »

Jako 4 měsíce od nehody a pořád takový problémy...Fakt nakopat do prde.e Teď si ale vem,kdybys byl soukromej podnikatel,máš dodávku a jezdíš s nějakým zbožím.Auto máš třeba na splátky a nabouráš...Kdyby vyřízení trvalo tak dlouho,tak se můžeš oběsit!!!!!Jsou s tím jednáním fakt hnusný...Ale já ti držím palce ať ti to dobře dopadne a na jaře se zas setkáme :wink:
Hyundai Coupé 2.0 16v
138 vraníků a 4 očíčka..Krásný očíčka
GREY SHEEP (ŠEDÁ OVCE) tohoto klubu, ale nejsem sám!!
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

Pořád jsem neumřel a všem děkuju za podporu :-)
Tak co je novýho :-)
No.. dneska se konečně můj finanční poradce a dobrý známý dovolal šéfovi likvidační firmy, a ten mu sdělil, že ČPP měla moji složku na stole tři týdny.. asi aby se tam usušila, bo já nevim :-( No každopádně na revizi zijstili, že tam nejni zaúčtovanej odtah a...... poslali to zpátky na likvidační!!!! Oni by to klidně mohli dopočítat a byl by klid, ale neeee.. prostě jen aby to co nejvíc zdrželi, tak to pošlou zpátky.. no a likvidační firma samozřejmě nemá jejich podklady k asistenčním službám, takže to spočítat ani nemůže.. ale naštěstí ten můj známej se o tohle všechno postará.. podklady jim pošle a osobně se přesvědčil, že likvidátor už má moji složku na stole a je na ní tučným písmem napsáno URGENTNÍ :-)
Takže mi bylo řečeno, že jakmile to dopočítá, okamžitě se to posílá zpátky na pojišťovnu, kde to nebude opět ležet tři týdny, protože už jsou v tom zainteresovaný jiný ososby co se postaraj o to, aby se to vyřídilo v co nejkratšim čase..
Takže pokud se nic nezvrtne, peníze by měli bejt do čtrnácti dnů..
Ale nejásám a ani vy nejásejte a neblahopřejte.. dokovaď mi prostě nepřijdou, nevěřim ničemu..
Ale co je to za přístup pojišťovny, když sem se teď dozvěděl, že k těm podkladům co poslali zpátky likvidátorovi přidali i prováděcí dopis, co bych měl dostat já, abych věděl v jakym stavu ta pojistná událost je???!!!!!
Znova opakuju, zasraná, zkurvená ČESKÁ PODNIKATELSKÁ POJIŠŤOVNA.. radím každýmu, vyhněte se jí obrovskym obloukem a jestli vás někdy naboří někdo u nich pojištěnej, tak přeju pevný nervy..
No a mluvil sem se servisem a ty jen čekaj až jim řeknu, kolik a kdy dostanu a dodělá se to.. do tý doby, auto je sice pojízdný, ale bez klempíře a bez laku.. a stejně mi ho nedaj.. což se jim nedivim.. ale jakmile to bude stoprocentní, tak to bude v poho a daj mi ho dřív než dorazej prachy..
No tak snad že by :-)
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Felotron
****
Příspěvky: 1004
Registrován: 16 lis 2006, 16:05
Bydliště: KM
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Felotron »

Tak.... snad uz ti to vyjde... Necht je ti osud naklonen vice nez ta veza v Pise :!:
Tucson TLe 1.6 Crdi 2019
ELANTRA XD 1.6 2006

drive:

Santa Fe DM 2.2AT 2015
i30CW GDH 2016 1.6 Crdi
i30 FD 2.0i 2011
Accent LC
Felicia 1.3
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

Takže teď sem mluvil se známym.. Likvidátor už tam dopočítal těch zhruba 1800 za odtahovku a zítra to posílá zpátky svýmu šéfovi, ten to jen podškrábne a jde to do pojišťovny na revizi no a pokud tam zas něco nenajdou, tak už by to mělo bejt raz dva..
Akorát je fakt blbý, že na tý revizi maj možnost jakýhokoli zásahu a ty prachy za odtahovku tam klidně mohli dopsat a nemuselo se to o měsíc zdržet.. no jo..
Hned jak to přijde na pojišťovnu, bude mě známej dál informovat..
tak zatim :-)
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Fotky & Videa“