Dálniční známka

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

petr.s
***
Příspěvky: 632
Registrován: 29 bře 2013, 18:44
Bydliště: ČR

Re: Dálniční známka

Příspěvek od petr.s »

Asi trochu mimo téma, ale ano, taky se mi nechce dávat peníze za ty rozmlácený silnice, to je jasný. Ale pardón pánové, jezdím autem za půl mega a budu řešit přelepování známky za 1500 jako nějakej ichtyl???
VW Tiguan Allspace R-line 2,0 TSI 162 kW 7DSG Prodáno
Hyundai ix35 2,0 CRDi 135 kW 4x4 Tricolor Style Satin Amber 5/13 Prodáno
Hyundai ix20 1,4 Tricolor Esential Satin Amber 10/14 Má žena
Škoda Felicia Van Plus
Škoda 1000 MB r.v.65 Prodáno, jsem blb
Reklama
 

Uživatelský avatar
Martun
Moderátor
Příspěvky: 4475
Registrován: 28 pro 2008, 22:53
Bydliště: Teplice

Re: Dálniční známka

Příspěvek od Martun »

mizerove píše: Jinak nepoznají jestli máte desetidenní, měsíční či roční, to je nezajímá.
Já osobně jezdím celej rok na desetidenní, dělám to už 4 rokem,...
No zas tolik bych je nepodceňoval.. Rozhodně policajt pozná i dalekohledem, jakou
máš známku. Liší se od sebe jak barvou tak hlavně velkými písmeny R , M, D ,
jediné co na tu dálku nepozná pokud je auto v pohybu, co máš vyštípnuté klešťemi..
Jestli ta měsíční nebo týdení je v platnosti nebo ne.. Ale pokud se ti chce riskovat a máš
rád adrenalin, tak proč ne.. Pokud jedeš na dálnici jednou za uherák, chápu že riskneš
i tu nejkratší... Ale já jsem na dálnici dvakrát do týdne, tak zas tolik adrenalinu nepotřebuju...:lol:

nehledě nato, že jsem byl kolikrát svědkem toho, že jak najíždím na D8 za Velemínem, tak
policajt stojí přímo na začátku a ty ho míjíš vyloženě kolem a on čučí na známky.. A věř že je naučen
kde je jakej měsíc na známce vytištěn a kde by měla být dírka od kleští.. Zato mě to fakt nestojí...
HYUNDAI IX55 3.0crdi V6 176KW

prodáno
NISSAN X-TRAIL 1.6 DCI 96KW
KIA SORENTO XM FL 2.2 145KW
NISSAN MURANO 3.5 V6 188KW
HYUNDAI GRANDEUR 3.3 V6 173KW
HYUNDAI ACCENT 1.5 crdi
Koupeno: 03.08 ukradeno 02.14
krak
Příspěvky: 2
Registrován: 08 úno 2014, 08:20

Re: Dálniční známka

Příspěvek od krak »

nehledě na to, že nepřeji nikomu být nabourán, popřípadě bourat. První co po bouračce policajt dělá je test na chlast, kontrola zimních gum a platnost dál. známky. Pokud ani jedno nevyhovuje, viník nehody je jasnej, tedy i pro pojišťovnu ...ach jo, pak se vyplatí ušetřít 200 za známku :mrgreen:
Uživatelský avatar
Josef
****
Příspěvky: 1282
Registrován: 10 kvě 2005, 11:32
Bydliště: Praha

Re: Dálniční známka

Příspěvek od Josef »

Mr. HYUNDAI píše:Spis Josefa stve jak blbe se znamka sundava,kolik lepidla zustane na skle a jak blbe a pracne se pak sklo musi v zime drhnout.
Štěpáne, vystihl jsi to naprosto přesně =D> Nejde mi o to někoho oblbnout [-X , za to mi skutečně těch 1500 nestojí, ale ten opruz z výměnou ](*,) A to letos není v lednu -15, to je potom vyměnit na ulici zážitek ](*,)
Uživatelský avatar
lukis01
***
Příspěvky: 720
Registrován: 17 dub 2009, 10:25
Bydliště: Ostrava

Re: Dálniční známka

Příspěvek od lukis01 »

dobře očistit sklo před nalepením nejlépe přípravkem s alkoholem, nalepit, jezdit, sloupnout, zbytkové lepidlo odstranit zase alko. přípravkem (cokoli od okeny přes clin po technický líh) a není co řešit. kdo neumí loupat ať poprosí drahou polovičku, aspoň k něčemu ty nehtíky využije ;)

jo a jinak pro ty co naříkají na ceny známek, jeďte se projet někam ven, pak vám těch 1500 zase až tak draze připadat nebude. stav dálnice nekomentuju, tady souhlasím s většinou - je to tankodrom
Sračkám se nevyhneš..
i30cw 1.6 CVVT+LPG 2012, cashmere brown, comfort + paket tempomat + paket kůže by Luki :D
matysekul
Moderátor
Příspěvky: 3020
Registrován: 04 říj 2008, 17:50
Bydliště: Česko

Re: Dálniční známka

Příspěvek od matysekul »

Asi 20x přilepím na něco látkového,aby se na to nalepily chlupy a už tolik nelepila.Letos jsem známku sundal bez zbytků lepidla na skle a hned na to jsem přilepil olátkovanou,skoro nelepící známku,která na skle drží pouze zlehka..
i30cw 1,6 CRDi VGT comfort,85kW,Vivid blue, 12/2008 bývávalo
Kia Cee´d SW 1,6 GDi,Exclusive,Sand Track,10/2014 bývávalo
Hyundai Tucson 1,6 T-GDi 110 kW, Smart, SUNSET RED Pearl, 06/2021
Uživatelský avatar
bony
******
Příspěvky: 3409
Registrován: 14 říj 2012, 00:03

Re: Re: Dálniční známka

Příspěvek od bony »

krak píše:Zaráží mě, že si někdo koupí auto za 350 000 a pak brečí že nemá 1 000 na známku. To je síla.
Taky to nechapu - ukazka cecha jen vymyslet jak udelat podvod. Je hamba za nektere cechy. Delaji z naseho naroda bandu podvodniku a zlodeju. :-( O tom ze dalnice v CR jsou hnus musim souhlasit ale to me neopravnuje k tomu abych se choval jako podvodnik.

odeslano z telefonu.
Uživatelský avatar
Mr. HYUNDAI
*******
Příspěvky: 11579
Registrován: 07 kvě 2008, 12:51
Bydliště: Lázně Toušeň

Re: Dálniční známka

Příspěvek od Mr. HYUNDAI »

Josef píše:
Mr. HYUNDAI píše:Spis Josefa stve jak blbe se znamka sundava,kolik lepidla zustane na skle a jak blbe a pracne se pak sklo musi v zime drhnout.
Štěpáne, vystihl jsi to naprosto přesně =D> Nejde mi o to někoho oblbnout [-X , za to mi skutečně těch 1500 nestojí, ale ten opruz z výměnou ](*,) A to letos není v lednu -15, to je potom vyměnit na ulici zážitek ](*,)
Mně to bylo hned jasný, při hloubce dnešních palubek a s postupujícím věkem a rostoucím bříškem (nic ve zlém Josefe), že to je otázka toho odstraňování. Taky s tím každý rok bojuju obtížněji a obtížněji - věk a kila se obelstít nedají :cry: .
25. (OPEL 2.) Astra PHEV GS line
24. (OPEL 1.) Mokka-e Ultimate
mmv
*****
Příspěvky: 1702
Registrován: 06 kvě 2012, 22:50
Bydliště: skoro Praha

Re: Dálniční známka

Příspěvek od mmv »

matysekul píše:Asi 20x přilepím na něco látkového,aby se na to nalepily chlupy a už tolik nelepila.Letos jsem známku sundal bez zbytků lepidla na skle a hned na to jsem přilepil olátkovanou,skoro nelepící známku,která na skle drží pouze zlehka..
přesně tak, olepím to o flanelovou košili a pak to většinou sundám v mrazu bez fenu a bez zbytku lepidla na skle
odesláno z křesla u televize
ix20 1,4 MPI LPG 5/2012
Uživatelský avatar
bony
******
Příspěvky: 3409
Registrován: 14 říj 2012, 00:03

Příspěvek od bony »

Presne tak bohate staci dlan kdyz neni poruce flanelka :-)

odeslano z telefonu.
Uživatelský avatar
David PLEVA
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 22 lis 2005, 18:35
Bydliště: Ostrava-Poruba
Kontaktovat uživatele:

Re: Dálniční známka

Příspěvek od David PLEVA »

Jinak, komu se to nechce loupat, může si zajet do servisu, u nás si za to některé servisy účtují 20Kč, na faktuře označeno jako "Odstranění DZ" :mrgreen:

Když jsem to viděl, tak jsem si vzpomněl na jednu reklamu:

"No nazdar!"

"Nazdar! Deset korun!"
NOW:
Hyundai Azera TG'07 3.8V6 LIMITED US
Hyundai Grandeur TG'09 3.3V6
HISTORY:
Hyundai Elantra XD'01 2.0GLS
Hyundai Sonata NF´05 2.4i ELEGANCE LPG
Hyundai Sonata Y-3B´96 2.0i 16V GLS
Hyundai Lantra J2 ´97 1.6 16V
Uživatelský avatar
69pavel
*****
Příspěvky: 1711
Registrován: 30 srp 2009, 20:29

Re: Dálniční známka

Příspěvek od 69pavel »

ty vogo to je zas nesmyslne tema,nechapu proc admin nezakroci a cele to tu nezrusi,jako jestli nekomu stoji zato met lehci penezenku a opletacky s urady kvuli blbe znamce- proc ne kazdy je strujcem sveho stesti ale resit tady pitomosti,nezlobte se na mne panove ale toto proste sem nepatri,radeji se bavte o zenskych,je to prijemnejsi nez cist tyto picoviny,enjoy
Hyu ACCENT MCT 1.5CRDi VGT rok: 10/2008 barva: 2X INDIGO BLUEMICA oil: TOTALQUARTZ9000 5W/40
mmv
*****
Příspěvky: 1702
Registrován: 06 kvě 2012, 22:50
Bydliště: skoro Praha

Re: Dálniční známka

Příspěvek od mmv »

amen :^o
odesláno z křesla u televize
ix20 1,4 MPI LPG 5/2012
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Dálniční známka

Příspěvek od Hardcam »

Tema mazat nehodlam, je ve spravne sekci a pravidla fora neporusuje, proto nevidim duvod k nucenemu odstraneni.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
lada 71
***
Příspěvky: 537
Registrován: 08 úno 2011, 10:51
Bydliště: Nordböhmen

Re: Dálniční známka

Příspěvek od lada 71 »

mizerove píše:...Jinak nepoznají jestli máte desetidenní, měsíční či roční, to je nezajímá. Já osobně jezdím celej rok na desetidenní, dělám to už 4 rokem, za ty tankodromy odmítám dávat to co chtějí.
Víceméně ti rozumím, že máš dojem, že za ty peníze co státu dáváš za známku, tak nedostáváš odpovídajícé služby. Ale znáš tu o tom džbánu, vodě a utrženém uchu u džbánu? Pokud celoročně jezdíš jen na desetidenní známku, tak snad budeš mít takové štěstí, že nebudeš účastníkem žádné dopravní nehody na dálnici. I kdyby jsi jí ty přímo nezavinil, pojedeš si své výletní a pohodové tempo a najednou tě odkudsi sejme nějaký pirát, který poruší třeba celkem 3 dopravní paragrafy, tak se středně dobrým právníkem celou vinu jednoznačně hodí na tebe, páč tys na dálnici v tu chvíly neměl co dělat. No a pokud bys tam nebyl, tak by se dopravní nehoda nestala. Podle mě neděláš dobře.
Hyundai i30 Comfort, 1,6 CRDi VGT - 85kW, Vivid Blue, 07 / 2010.
Oil: Shell Helix Diesel Ultra 5W-30. Benzina - Verva Diesel / Euro Oil - Optimal Diesel (bez biosložky) + VIF
"Ať to má kozy nebo kola, vždy s tím budou problémy".
Odpovědět

Zpět na „Pokec“