nedoléhající střešní lišty i30 kombi

Lak, koroze, výměna dílů karoserie.

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
bony
******
Příspěvky: 3409
Registrován: 14 říj 2012, 00:03

Příspěvek od bony »

Ja zatim drzim...

odeslano z telefonu.
Reklama
 

mira_
*
Příspěvky: 15
Registrován: 02 říj 2012, 20:29
Bydliště: Klatovy

Re: nedoléhající střešní lišty i30 kombi

Příspěvek od mira_ »

Tak už je to opět znova i u nových lišt, tak uvidíme co bude nyní.
Přílohy
lista2.JPG
lista2.JPG (63.24 KiB) Zobrazeno 2959 x
lista1.JPG
lista1.JPG (33.05 KiB) Zobrazeno 2959 x
i30 kombi Trikolor 1,6 MPI DOHC CVVT
Uživatelský avatar
bony
******
Příspěvky: 3409
Registrován: 14 říj 2012, 00:03

Příspěvek od bony »

Jsem taky po oprave a uz to mam zase :-(

odeslano z telefonu.
Robkteryten
*
Příspěvky: 23
Registrován: 21 kvě 2013, 17:16

Re: nedoléhající střešní lišty i30 kombi

Příspěvek od Robkteryten »

mira_ píše:Tak už je to opět znova i u nových lišt, tak uvidíme co bude nyní.

jsemtam okukuju jine i30 ,kdyz nejake potkam a ty listy maji snad vsechny co jsem videl.
Škoda 105,135,felicia ,fabia,..nyní i30
Uživatelský avatar
mkr
**
Příspěvky: 410
Registrován: 25 lis 2013, 11:27

Re: nedoléhající střešní lišty i30 kombi

Příspěvek od mkr »

třeba se nakonec od :hyu: dočkáme prohlášení, že je to "vlastnost" :mrgreen:
aktuálně:
Hyundai i30 kombi 1,6i CVVT
Škoda Yeti 2,0 TDi 4x4

v minulosti:
Škoda O2 2,0TDi 4x4; Škoda O2 2,0TDi; VW Passat 1,9TDi; Mazda 3 2,0i GT
Toyota Avensis 1,6 VVTI; Škoda Felicia 1,3i; Škoda Favorit 1,3;Škoda 130GL
Škoda 120L; Škoda 100L
Uživatelský avatar
drastys
*****
Příspěvky: 1551
Registrován: 27 říj 2013, 16:31
Bydliště: OV

Re: nedoléhající střešní lišty i30 kombi

Příspěvek od drastys »

tak Já zatím ok, najeto cca 4000km a zakoupeno v začátkem prosince .... nemám tam zatím ani náznak, že by měl být nějaký problém ...
Seat Leon ST FR 1.8TSI 132kW 7.7l/100km

Hyundai i30 kombi MY14 White Creamy 1.6 CRDi 81kW - Prodáno
Škoda Octavia2 1.6MPi 75kW - prodáno
Škoda Fabia 1.2HTP 40kW - prodáno
Uživatelský avatar
vipe
Moderátor
Příspěvky: 993
Registrován: 17 lis 2007, 17:24
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Re: nedoléhající střešní lišty i30 kombi

Příspěvek od vipe »

Dneska jsem koukal v autosalónu a na všech autech včetně předváděček jsou odfouklé na levé straně. Asi nějaká vlastnost :-k
Hyundai I30 MY14 White Creamy 1.6 CVVT 88kW + Parking, 16" Alu
Hyundai Getz 1,3 2005 G4E-A Hiphop Red HL
Zázraky na počkání, nemožné do tří dnů.
Uživatelský avatar
benny
**
Příspěvky: 301
Registrován: 31 kvě 2011, 17:57
Bydliště: Plzeň

Re: nedoléhající střešní lišty i30 kombi

Příspěvek od benny »

Jak to tady kluci pročítám a sleduji různé diskuse u různých modelů , tak těch závad , záhad a různých neduhů mají ty auta od :hyu: docela dost. Až mi zůstává rozum stát jak se k tomu staví servisní centra a potažmo samotná automobilka :hyu: . Pro mě je nepochopitelná jedna věc , když už neví kudy kam tak uvedou , že ta závada nebo záhada je vlastností vozidla ?? To jako třeba nedoléhající lišta , zcela evidentně jasná vada materiálu použitého na výrobu lišt , je jako vlastnost vozidla ?? Jedna strana dobrý a druhá mezera mezi lištou a střechou ?? Docela mi vzala automobilka :hyu: iluze o těch jejich kvalitních autech.
New Accent - 1,4i , elegance , gold biege , 10/2008
Uživatelský avatar
Dalin
***
Příspěvky: 770
Registrován: 05 bře 2009, 21:09
Bydliště: Klatovy

Re: nedoléhající střešní lišty i30 kombi

Příspěvek od Dalin »

Mne to udivuje, těch nedodělků je opravdu až moc. Místo toho aby Hyundai využil výborného základu i30, tak její kvality degraduje. Teď už můžu říct, že se jedná v mnoha ohledech o auto přímo odfláknuté. Jen pro zajímavost u mne: loupající se volant, upadlé okenní lišty, oloupaná řadička, drnčící repro, zadrhávající řazení, rozjezd do kopce jednou funguje a jednou ne, opakované vypínání motoru za jízdy, drnčící zadní sedadla, u řidičova sedadla se oddělila celá zadní plastová část, nefunkční palubní počítač(spotřeba), neustálé pípání.
To nemůže vyrovnat ani ochota servisu a snaha o odstranění závad.
Můžu vám říct, že ten Accent byl daleko lepší, tedy nebyl s ním sebemenší problém.
Jsem šťastný, že jsem i30 prodal a koupil Leona. I když jsem prodělal nemalý peníz, myslím si že jsem udělal dobře. V mnoha ohledech je Leon podstatně lepší a za velmi zajímavou, plně srovnatelnou cenu.
Hyundai i30 1,6crdi style ice blue 06/2012-prodáno
Hyundai Accent 1,5crdi 2007-prodáno
Opel Astra 1.7TD Isuzu-prodáno
richtrj
Příspěvky: 1
Registrován: 12 dub 2013, 08:19

Re: nedoléhající střešní lišty i30 kombi

Příspěvek od richtrj »

Dalin píše:Mne to udivuje, těch nedodělků je opravdu až moc. Místo toho aby Hyundai využil výborného základu i30, tak její kvality degraduje. Teď už můžu říct, že se jedná v mnoha ohledech o auto přímo odfláknuté. Jen pro zajímavost u mne: loupající se volant, upadlé okenní lišty, oloupaná řadička, drnčící repro, zadrhávající řazení, rozjezd do kopce jednou funguje a jednou ne, opakované vypínání motoru za jízdy, drnčící zadní sedadla, u řidičova sedadla se oddělila celá zadní plastová část, nefunkční palubní počítač(spotřeba), neustálé pípání.
To nemůže vyrovnat ani ochota servisu a snaha o odstranění závad.
Můžu vám říct, že ten Accent byl daleko lepší, tedy nebyl s ním sebemenší problém.
Jsem šťastný, že jsem i30 prodal a koupil Leona. I když jsem prodělal nemalý peníz, myslím si že jsem udělal dobře. V mnoha ohledech je Leon podstatně lepší a za velmi zajímavou, plně srovnatelnou cenu.
Tak odchlíplé lišty jsem dnes objevil taky. Na druhou stranu, jezdím 9 měsíců, mám najeto 12 tisíc a jako odfláklé auto mi to nepřipadá - tohle je jediné, co jsem objevil. A jestli je :hyu: tak hrozný, tak by mne zajímalo, jestli se dnes dá ve stejné relaci pořídit auto bez vad... Takové by si pak asi koupil každý.
Uživatelský avatar
Dalin
***
Příspěvky: 770
Registrován: 05 bře 2009, 21:09
Bydliště: Klatovy

Re: nedoléhající střešní lišty i30 kombi

Příspěvek od Dalin »

richtrj píše:
Dalin píše:Mne to udivuje, těch nedodělků je opravdu až moc. Místo toho aby Hyundai využil výborného základu i30, tak její kvality degraduje. Teď už můžu říct, že se jedná v mnoha ohledech o auto přímo odfláknuté. Jen pro zajímavost u mne: loupající se volant, upadlé okenní lišty, oloupaná řadička, drnčící repro, zadrhávající řazení, rozjezd do kopce jednou funguje a jednou ne, opakované vypínání motoru za jízdy, drnčící zadní sedadla, u řidičova sedadla se oddělila celá zadní plastová část, nefunkční palubní počítač(spotřeba), neustálé pípání.
To nemůže vyrovnat ani ochota servisu a snaha o odstranění závad.
Můžu vám říct, že ten Accent byl daleko lepší, tedy nebyl s ním sebemenší problém.
Jsem šťastný, že jsem i30 prodal a koupil Leona. I když jsem prodělal nemalý peníz, myslím si že jsem udělal dobře. V mnoha ohledech je Leon podstatně lepší a za velmi zajímavou, plně srovnatelnou cenu.
Tak odchlíplé lišty jsem dnes objevil taky. Na druhou stranu, jezdím 9 měsíců, mám najeto 12 tisíc a jako odfláklé auto mi to nepřipadá - tohle je jediné, co jsem objevil. A jestli je :hyu: tak hrozný, tak by mne zajímalo, jestli se dnes dá ve stejné relaci pořídit auto bez vad... Takové by si pak asi koupil každý.
Absolutně bez vad asi nic nekoupíš ale např. Leon, Golf, Megane nebo Auris jsou dobré alternativy za velmi podobné peníze.
Hyundai i30 1,6crdi style ice blue 06/2012-prodáno
Hyundai Accent 1,5crdi 2007-prodáno
Opel Astra 1.7TD Isuzu-prodáno
Riceeater
*
Příspěvky: 29
Registrován: 07 úno 2014, 14:49
Bydliště: Středočesko

Re: nedoléhající střešní lišty i30 kombi

Příspěvek od Riceeater »

Toho Golfa a Leona ale nemyslíš vážně.... :^o

Cenově se oba modely v kombi pohybují v řádu desítek tisíc výš (30-50). Než jsem koupil i30 dělal jsem si velmi podrobná srovnání a taky poměrně dost poptávek (pravda, Golfa jsem vynechával, stejně tak jako Škodovku). Jediné, co konkurovalo i30 cenou, byl Megane... O Aurisu ani nemluvím... na něj nedostaneš téměř žádnou slevu ](*,) a ceny jsou tím pádem na úrovni koncernu.

Jinak lišty mi nedoléhají také... asi někdo špatně vymyslel uchycení :-k :?
Jan.satrapa
*
Příspěvky: 26
Registrován: 17 dub 2013, 20:21

Re: nedoléhající střešní lišty i30 kombi

Příspěvek od Jan.satrapa »

Zdravíčko pánové,
tak se přidám do Vaší skupinky "odchlíplých" :D Také jsem si toho všimnul, mám to na obou stranách. Včera jsem byl v servisu a technik řekl, že o problému ví a že čekají na info od Hyundaje. Takže mi to příští středu asi přilepí.

Jinak už mi upadla chromová lišta na bočním posledním okénku. Jelikož jsem lištu neměl, čekal jsem na objednání celého bočního malého okýnka a pak vyměnili na záruku

Tak uvidím dále, mám najeto cca 18000 za 9 měsíců a zatím 2 reklamace

honza
Uživatelský avatar
Dalin
***
Příspěvky: 770
Registrován: 05 bře 2009, 21:09
Bydliště: Klatovy

Re: nedoléhající střešní lišty i30 kombi

Příspěvek od Dalin »

Riceeater píše:Toho Golfa a Leona ale nemyslíš vážně.... :^o

Cenově se oba modely v kombi pohybují v řádu desítek tisíc výš (30-50). Než jsem koupil i30 dělal jsem si velmi podrobná srovnání a taky poměrně dost poptávek (pravda, Golfa jsem vynechával, stejně tak jako Škodovku). Jediné, co konkurovalo i30 cenou, byl Megane... O Aurisu ani nemluvím... na něj nedostaneš téměř žádnou slevu ](*,) a ceny jsou tím pádem na úrovni koncernu.

Jinak lišty mi nedoléhají také... asi někdo špatně vymyslel uchycení :-k :?

Máš pravdu u kombi je to tak, ale u krátkých verzí se ceny hodně přibližují. Teď je třeba v Plzni skladovka červeného Leonu ST za 340tis. výbava reference +mlhovky s odboč.fcí.
Např. moji 1,2TSi seženeš ve srovnatelné výbavě za stejnou nebo i nižší cenu jako GDi.
Teď je ještě otázka jestli se ti vyplatí ušetřit těch 30 tis u kombíku.
Hyundai i30 1,6crdi style ice blue 06/2012-prodáno
Hyundai Accent 1,5crdi 2007-prodáno
Opel Astra 1.7TD Isuzu-prodáno
Koky5
*
Příspěvky: 58
Registrován: 16 led 2014, 13:46
Bydliště: Bratislava

Re: nedoléhající střešní lišty i30 kombi

Příspěvek od Koky5 »

Nechcem rýpať ale prečo porovnávaš cenu 1.2TSi (77kw) s 1.6GDI (99kw)?
Ja viem, že cenu robí hlavne výbava, ale aj výkon motora si svoje zoberie.

Sorry za OT
Hyundai i30 1.4 MPI DOHC CVVT Family cool red 1/2014
Opel Vectra 1.8i 16V CD Dark Blue - predané (224824 km)
Odpovědět

Zpět na „i30 2012- Karosérie“