Přehrávání mp3 na cd

Osvětlení, signalizace, audio, pojistky.

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

soban
***
Příspěvky: 990
Registrován: 01 dub 2013, 19:42

Re: Přehrávání mp3 na cd

Příspěvek od soban »

Vypalovat mp3 jedině jako datové CD jak jinak by jsi to chtěl vypálit - samozřejmě není problém z mp3 udělat audio CD ovšem toto potom musí přehrát každé radio.

Jinak menší rychlost vypalování ano pokud je rádio vybíravé - při menší rychlosti jsou okraje stopy ostřejší.

Taky záleží co na ten disk vypaluješ některé radia jsou vybíravá a jak je moc složek vnořených do sebe tak to nepřehrají, taky jak jsou v názvech české znaky tak některé radia taky blbnou - prostě je v nich ošizený FW.

Takže nastavit vypalování datových CD a zrušit různé rozšíření a použít pro první pokus mp3 bez českých názvů.
Reklama
 

starejmlade
*
Příspěvky: 12
Registrován: 14 bře 2011, 18:33
Bydliště: Praha

Re: Přehrávání mp3 na cd

Příspěvek od starejmlade »

Dekuji vsem za rady,problem vyresen vypylovacka v pocitaci je v haji,pri vypaleni na jinem notasu vse ok
M2359
Příspěvky: 4
Registrován: 01 zář 2014, 12:11

Re: Přehrávání mp3 na cd

Příspěvek od M2359 »

Mám i30kombi koupený loni v prosinci, vše je ok, jen při přehrávání MP3 z Flashky se mi přehrávání vždy nečekani z ničeho nic přeplo na rádio, nebo to vypadlo, některé flascky mi to špatně načítá, nyní mám novou prý určenou do aut a ta jede bez problému, jen pokaždé když je v rádiu hlášení dopravy tak se přehrávání mp3 přeruší a přepne se to na radio, nevíte čím to je a jak to vypnout?
Uživatelský avatar
nulda
**
Příspěvky: 458
Registrován: 03 led 2011, 11:11
Bydliště: Praha

Příspěvek od nulda »

Vypnout funkci TA
Hyundai i30 1.4i CVVT, Comfort (2010/05/26), Indigo Blue
M2359
Příspěvky: 4
Registrován: 01 zář 2014, 12:11

Re: Přehrávání mp3 na cd

Příspěvek od M2359 »

nulda: diky moc :-) zatim je to ok.
Odpovědět

Zpět na „i30 Elektronika“