Vorlajzův Mumínek i30CW 1.6i

Založte si své téma a představte svojí i30 ostatním

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Alf6
******
Příspěvky: 4971
Registrován: 26 srp 2013, 23:33
Bydliště: Klatovy

Re: Vorlajzův Mumínek i30CW 1.6i

Příspěvek od Alf6 »

co holky? koukaji kdyz jedes? :D
Hyundai ELANTRA 1,6 MPI STYLE 97 kw/132hp
Reklama
 

Uživatelský avatar
vorlajz
*******
Příspěvky: 9963
Registrován: 19 srp 2012, 08:21

Re: Vorlajzův Mumínek i30CW 1.6i

Příspěvek od vorlajz »

Jasny... a cajti taky :D krapet jsem tomu dnes šlapal na krk... :)
Hyundai Tucson 4x4 - 1.6 TGDI MHEV, N-LINE Šéďa ve Stajlu... ;) - NA CESTĚ

Hyundai i30 combi aka Mysak - 1.6 GDI, CashB ve Stajlu... ;) - PRODÁNO
Hyundai i30 SW aka Mumínek - 1.6 CVVT, Bílá ve Stajlu... ;) - PRODÁNO
Uživatelský avatar
Axel.Foley
*******
Příspěvky: 20897
Registrován: 07 zář 2011, 00:02
Bydliště: Olomouc

Re: Vorlajzův Mumínek i30CW 1.6i

Příspěvek od Axel.Foley »

Lechtáš radary? :mrgreen:
CUPRA Formentor 1,5 TSi DSG
Hyu Tucson 1,7 CRDi Czech Edition, 09/2016, Sand White - prodáno
Uživatelský avatar
vorlajz
*******
Příspěvky: 9963
Registrován: 19 srp 2012, 08:21

Re: Vorlajzův Mumínek i30CW 1.6i

Příspěvek od vorlajz »

Nn... davam si pozor. .
. Ale Muminek jel vcera prostě nějak líp :),hihihi
Hyundai Tucson 4x4 - 1.6 TGDI MHEV, N-LINE Šéďa ve Stajlu... ;) - NA CESTĚ

Hyundai i30 combi aka Mysak - 1.6 GDI, CashB ve Stajlu... ;) - PRODÁNO
Hyundai i30 SW aka Mumínek - 1.6 CVVT, Bílá ve Stajlu... ;) - PRODÁNO
Uživatelský avatar
vorlajz
*******
Příspěvky: 9963
Registrován: 19 srp 2012, 08:21

Re: Vorlajzův Mumínek i30CW 1.6i

Příspěvek od vorlajz »

Na chalupu a zpet za 6,9 litru... ze by se blizily lepsi casy? :)
Hyundai Tucson 4x4 - 1.6 TGDI MHEV, N-LINE Šéďa ve Stajlu... ;) - NA CESTĚ

Hyundai i30 combi aka Mysak - 1.6 GDI, CashB ve Stajlu... ;) - PRODÁNO
Hyundai i30 SW aka Mumínek - 1.6 CVVT, Bílá ve Stajlu... ;) - PRODÁNO
Uživatelský avatar
milda h
*****
Příspěvky: 1661
Registrován: 15 led 2012, 21:08
Bydliště: Vysočina NMnM

Re: Vorlajzův Mumínek i30CW 1.6i

Příspěvek od milda h »

Asi jo, ale hlavně jim nech podanou ruku. :D/
Obrázek ix20 1.6 CVVT trikolor Cashmere Brown 12/2011
Uživatelský avatar
Axel.Foley
*******
Příspěvky: 20897
Registrován: 07 zář 2011, 00:02
Bydliště: Olomouc

Re: Vorlajzův Mumínek i30CW 1.6i

Příspěvek od Axel.Foley »

=D> =D> =D>
CUPRA Formentor 1,5 TSi DSG
Hyu Tucson 1,7 CRDi Czech Edition, 09/2016, Sand White - prodáno
Uživatelský avatar
vorlajz
*******
Příspěvky: 9963
Registrován: 19 srp 2012, 08:21

Re: Vorlajzův Mumínek i30CW 1.6i

Příspěvek od vorlajz »

No uvidime... ;) ve městě to zase roste... o vikendu dam nějaký výlet... snad bude trochu počasí ;)

Ale stejne je to pořád žrout :D
Hyundai Tucson 4x4 - 1.6 TGDI MHEV, N-LINE Šéďa ve Stajlu... ;) - NA CESTĚ

Hyundai i30 combi aka Mysak - 1.6 GDI, CashB ve Stajlu... ;) - PRODÁNO
Hyundai i30 SW aka Mumínek - 1.6 CVVT, Bílá ve Stajlu... ;) - PRODÁNO
Uživatelský avatar
vorlajz
*******
Příspěvky: 9963
Registrován: 19 srp 2012, 08:21

Re: Vorlajzův Mumínek i30CW 1.6i

Příspěvek od vorlajz »

Tak mi ode dneska lupe pri otaceni kol vlevo... prima... ze by dalsi problém??? Hmmm...
Hyundai Tucson 4x4 - 1.6 TGDI MHEV, N-LINE Šéďa ve Stajlu... ;) - NA CESTĚ

Hyundai i30 combi aka Mysak - 1.6 GDI, CashB ve Stajlu... ;) - PRODÁNO
Hyundai i30 SW aka Mumínek - 1.6 CVVT, Bílá ve Stajlu... ;) - PRODÁNO
Uživatelský avatar
Axel.Foley
*******
Příspěvky: 20897
Registrován: 07 zář 2011, 00:02
Bydliště: Olomouc

Re: Vorlajzův Mumínek i30CW 1.6i

Příspěvek od Axel.Foley »

vorlajz: Nějak se ti to sype, to mně mrzí. Zkus trochu hledat, už se to tu probíralo. Každopádně doporučuji navštívit servis.
CUPRA Formentor 1,5 TSi DSG
Hyu Tucson 1,7 CRDi Czech Edition, 09/2016, Sand White - prodáno
Uživatelský avatar
vorlajz
*******
Příspěvky: 9963
Registrován: 19 srp 2012, 08:21

Re: Vorlajzův Mumínek i30CW 1.6i

Příspěvek od vorlajz »

Jojo... sype... je to skoda... neni to spatny auto... :( kupoval jsem model, ktery uz končil... tak snad mel byt uz vychytany ne??? Grrrr...
Hyundai Tucson 4x4 - 1.6 TGDI MHEV, N-LINE Šéďa ve Stajlu... ;) - NA CESTĚ

Hyundai i30 combi aka Mysak - 1.6 GDI, CashB ve Stajlu... ;) - PRODÁNO
Hyundai i30 SW aka Mumínek - 1.6 CVVT, Bílá ve Stajlu... ;) - PRODÁNO
Uživatelský avatar
milda h
*****
Příspěvky: 1661
Registrován: 15 led 2012, 21:08
Bydliště: Vysočina NMnM

Re: Vorlajzův Mumínek i30CW 1.6i

Příspěvek od milda h »

Doufej, že to vychytáš v záruce a pak bude pokoj. Asi jsi narazil na nepovedence :cry: A doufej, že bude líp :wink:
Obrázek ix20 1.6 CVVT trikolor Cashmere Brown 12/2011
Uživatelský avatar
vorlajz
*******
Příspěvky: 9963
Registrován: 19 srp 2012, 08:21

Re: Vorlajzův Mumínek i30CW 1.6i

Příspěvek od vorlajz »

Snad to bude mit šťastný konec ;)
Hyundai Tucson 4x4 - 1.6 TGDI MHEV, N-LINE Šéďa ve Stajlu... ;) - NA CESTĚ

Hyundai i30 combi aka Mysak - 1.6 GDI, CashB ve Stajlu... ;) - PRODÁNO
Hyundai i30 SW aka Mumínek - 1.6 CVVT, Bílá ve Stajlu... ;) - PRODÁNO
Uživatelský avatar
Axel.Foley
*******
Příspěvky: 20897
Registrován: 07 zář 2011, 00:02
Bydliště: Olomouc

Re: Vorlajzův Mumínek i30CW 1.6i

Příspěvek od Axel.Foley »

Držím pěsti, ať vše dobře dopadne.
CUPRA Formentor 1,5 TSi DSG
Hyu Tucson 1,7 CRDi Czech Edition, 09/2016, Sand White - prodáno
Uživatelský avatar
vorlajz
*******
Příspěvky: 9963
Registrován: 19 srp 2012, 08:21

Re: Vorlajzův Mumínek i30CW 1.6i

Příspěvek od vorlajz »

Urcite ;) zítra jedu do Pardubic... tak to otestuji... ;)
Hyundai Tucson 4x4 - 1.6 TGDI MHEV, N-LINE Šéďa ve Stajlu... ;) - NA CESTĚ

Hyundai i30 combi aka Mysak - 1.6 GDI, CashB ve Stajlu... ;) - PRODÁNO
Hyundai i30 SW aka Mumínek - 1.6 CVVT, Bílá ve Stajlu... ;) - PRODÁNO
Odpovědět

Zpět na „i30 Auta členů“