Zrychlení i30 1.6 GDI

Co se jinam nevešlo - výfuk, kola, údržba, akumulátor, příslušenství, manuály/schémata atd.

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
laufas
******
Příspěvky: 2748
Registrován: 19 led 2008, 14:25
Bydliště: OL

Re: Zrychlení i30 1.6 GDI

Příspěvek od laufas »

Na tom je neco pravdy, ale reknete mi nekdo, proc by vsechny auta brali na kopec a pak delali, jak to strasne jede? Oni nepotrebuji lizt do zadku automobilkam, jako jini "experti"
i30 1.4 + kn, 12/2007
Reklama
 

Uživatelský avatar
Deegr
****
Příspěvky: 1061
Registrován: 19 úno 2012, 12:59
Bydliště: Klatovy

Re: Zrychlení i30 1.6 GDI

Příspěvek od Deegr »

To můžeme už jen spekulovat, ale zřejmě nemají ve svém okolí k dispozici lepší plochu k natáčení a k jejich smůle je ta plocha z kopce. Ty videa asi netočí na dálnicích, jako většina lidí.

Laufas: Už jsem si začal myslet o tobě myslet špatné věci, ale když jsi pod tíhou důkazu "prozřel", tak to s tebou nevypadá tak zle :lol:
Hyundai i30 N Performance
Kia Pro Cee'd GT 2015 Prodáno
Hyundai i30 1.6 GDI Style 2012 Sold
Fiat Stilo Abarth 2.4, 2002 Sold
Fiat Bravo HGT 2.0 20V,1996 Crash
Fiat Uno 1.4,1991 Sold
Uživatelský avatar
laufas
******
Příspěvky: 2748
Registrován: 19 led 2008, 14:25
Bydliště: OL

Re: Zrychlení i30 1.6 GDI

Příspěvek od laufas »

Vubec jsem neprozrel, ja si jedu svoje, jen to, co napsal Hard, je pro me snesitelne, na rozdil od tvych vyjadreni. Muzeme se drzet tematu celyho topicu? :-)
i30 1.4 + kn, 12/2007
kentanjack
*
Příspěvky: 85
Registrován: 12 dub 2013, 22:44

Re: Zrychlení i30 1.6 GDI

Příspěvek od kentanjack »

Objevil jsem tohle téma a jsem trochu překvapenej. 1.6 GDI má omezovač rychlosti na ~195? Platí to i pro 1.6 CVVT?

Letos jsem cestou z hor, s plně naloženým kufrem a osazenstvem dal na autobahnu u českejch hranic cca 205 km/h (dle gps i palubní kamery) a to jsem to ani nějak nehrotil. Pak už jsem musel ubrat, ale mám pocit, že na 210 by se to zvládlo vyšplhat. Kolik v ten moment ukazoval tachometr, netuším. No je fakt, že na německej benzín to jelo citelně líp, než na tu českou břečku.

Mám to ještě v záznamu z kamery, můžu případně někam nahodit. :mrgreen:
Shatun
**
Příspěvky: 102
Registrován: 19 pro 2013, 13:23

Re: Zrychlení i30 1.6 GDI

Příspěvek od Shatun »

kentanjack píše:Objevil jsem tohle téma a jsem trochu překvapenej. 1.6 GDI má omezovač rychlosti na ~195? Platí to i pro 1.6 CVVT?

Letos jsem cestou z hor, s plně naloženým kufrem a osazenstvem dal na autobahnu u českejch hranic cca 205 km/h (dle gps i palubní kamery) a to jsem to ani nějak nehrotil. Pak už jsem musel ubrat, ale mám pocit, že na 210 by se to zvládlo vyšplhat. Kolik v ten moment ukazoval tachometr, netuším. No je fakt, že na německej benzín to jelo citelně líp, než na tu českou břečku.

Mám to ještě v záznamu z kamery, můžu případně někam nahodit. :mrgreen:

bych te chtel videt jak bys to ubrzdil v pripade havarie auta pred tebou... a jeste navic s plnym osazenstvem .. co na to osazenstvo ? ? :D
kentanjack
*
Příspěvky: 85
Registrován: 12 dub 2013, 22:44

Re: Zrychlení i30 1.6 GDI

Příspěvek od kentanjack »

Shatun píše:bych te chtel videt jak bys to ubrzdil v pripade havarie auta pred tebou... a jeste navic s plnym osazenstvem .. co na to osazenstvo ? ? :D
/OT/ Čekal jsem, že mě někdo bude poučovat. Rychlost přece zabíjí, víme? Říkaj to v televizi. :^o
Also, kdyby to ostatním v autě nevyhovovalo, tak takhle nejedu, navíc široko daleko přede mnou ani za mnou nikdo (krom uvědomělého kolegy) nebyl, tak nevím, proč bych měl brzdit. Stejně tak nevím, proč by případný auto přede mnou mělo náhle havarovat. Taky by na dálnici mohla spadnout třeba družice. No Michael Bay by určitě něco efektního vymyslel.

Jinak ochota motoru zrychlovat mě příjemně překvapila, musím si někdy půjčit GDI a porovnat. Spotřebu to ukazovalo cca 16l a to mi taky nepřišlo nijak extrémní. Stabilita podvozku slušná, ale je fakt, že to nebyla žádná rozbitá D1.
Uživatelský avatar
Deegr
****
Příspěvky: 1061
Registrován: 19 úno 2012, 12:59
Bydliště: Klatovy

Re: Zrychlení i30 1.6 GDI

Příspěvek od Deegr »

U CVVT nevím, ale podle toho co píšeš, tak buď ho tam nemáš, nebo je odpojenej. Já se na to ptal už v servisu a odpojit mi ho nechtějí, šmějdi. Ale 205 dle GPS a ještě v plném obsazení? Jedině ale z kopce, na rovince určitě ne :D

Odkud jsi, jedno GDI na půjčení čistě náhodou mám :D
Hyundai i30 N Performance
Kia Pro Cee'd GT 2015 Prodáno
Hyundai i30 1.6 GDI Style 2012 Sold
Fiat Stilo Abarth 2.4, 2002 Sold
Fiat Bravo HGT 2.0 20V,1996 Crash
Fiat Uno 1.4,1991 Sold
Odpovědět

Zpět na „i30 2012- Ostatní“