Cvakání zámku

Moderátoři: miooo, Moderátoři

Odpovědět
suchyjar
*
Příspěvky: 36
Registrován: 28 bře 2009, 14:27

Cvakání zámku

Příspěvek od suchyjar »

Když nechám klíček v zapalování a otevřu dveře, tak se 3x ozve takové cvakání jako kdyby se snažil Santík zamknout (ale je pořád odemčeno), zavřu dveře a zas otevřu a opět to samé cvakání... Nemáte někdo podobnou zkušenost?
Santa Fe 2004 CRDi 2,0
Reklama
 

Slavek8
**
Příspěvky: 121
Registrován: 28 kvě 2009, 19:28
Bydliště: Krupka

Re: Cvakání zámku

Příspěvek od Slavek8 »

zkontroluj kabely mezi sloupkem a dveřma, muže byt nekde špatny kontakt v tom konektoru, nebo zlomeny kabel. Kdyz oteviraš dveře aniž by jsi měl kliček v zapalovani tak to necvaka??, zkus ještě před tim zhasnout nebo rozsvitit. U santy po vloženi kličku do zapalovani, pokud maš spin. světel zapnuty, se světla rozsviti, když zhasneš motor vyndaš kliček a otevřeš dveře tak světla by meli zhasnout.
SantaFe 2003 2.0 CRDi 4WD
ANJA
*
Příspěvky: 86
Registrován: 22 led 2010, 00:01
Bydliště: Slovácko :-)

Re: Cvakání zámku

Příspěvek od ANJA »

Ahoj, taky mám tento problém - jen při mrazech. Nemůže to být i slabou baterkou - asi mi odchází do kytek.
Taky mi začíná blbnout startování - budu dávat ve čtvrtek servisákovi, uvidím, na co přijde. Odešlo pár kontrolek - nesvítí panel na CD, potom ovladače oken nejsou podsvíceny. Počítám, že opět budou v háji čepy, silenbloky, svíčky, možná nějaká pojistka. Nějak jsem pozapomněla zajet vyměnit filtr - LPG, holt nestíhám. Jinak drobeček, celou tu dobu co jsem tady nebyla, je bez problémů, až na únik vody z chladiče - vyřešeno, nalila jsem tam jakýsi sajrajt - že to ucpe ev. dírku a voda drží, neztrácí se.
suchyjar
*
Příspěvky: 36
Registrován: 28 bře 2009, 14:27

Re: Cvakání zámku

Příspěvek od suchyjar »

Cvaká to (3x) jen když je klíč v zapalování a otevřu dveře.. Ať jsou nebo nejsou světla vyplý.. Jinak ne. A to automatický zhasínání používam, takže to funguje... Ale měl jsem rozebranej ten dekl dveří.. Nezamkal mi zámek.. Tak jsem ho vyndal zkoušel opravit a nakonec koupil novej a to cvakání začlo někdy když jsem se ten původní snažil opravit.. A taky když bych chtěl zamknout zevnitř tou páčkou nad klikou, tak se zamknou jen dveře u řidiče a ostatní ne.. A tlačítko na zamknutí na dveřích taky nejde.. Ale na odemkání funguje..
Santa Fe 2004 CRDi 2,0
suchyjar
*
Příspěvky: 36
Registrován: 28 bře 2009, 14:27

Re: Cvakání zámku

Příspěvek od suchyjar »

Docela mi to cvakání štve... A už netušim co s tim dělat... zkontroloval jsem snad všechno...
Santa Fe 2004 CRDi 2,0
suchyjar
*
Příspěvky: 36
Registrován: 28 bře 2009, 14:27

Re: Cvakání zámku

Příspěvek od suchyjar »

ALe dělají to je npřední oboje dveře.. Když otevřu zadní, tak to necvaká..
Santa Fe 2004 CRDi 2,0
jirkarybnik
Příspěvky: 2
Registrován: 27 kvě 2013, 18:56

Re: Cvakání zámku

Příspěvek od jirkarybnik »

to cvakání mě taky štve. možná by to chtělo vyměnit celý kabel?
suchyjar
*
Příspěvky: 36
Registrován: 28 bře 2009, 14:27

Re: Cvakání zámku

Příspěvek od suchyjar »

Mně to začlo dělat, když se rozbil zámek.. motůrek přy zamykání centrálem nedokázal otočit a zamknout.. Dal jsem celý nový zámek.. S tím, že by cvakání mělo přestat a je to pořád stejný i když to zamyká a funguje tak jak má..
Santa Fe 2004 CRDi 2,0
bartonekjan
Příspěvky: 5
Registrován: 03 dub 2010, 01:11

Re: Cvakání zámku

Příspěvek od bartonekjan »

Mám stejný problém, nevíte někdo čím to je???
Odpovědět

Zpět na „Santa Fe - Elektronika“