Asistenčné služby

Moderátoři: frawd, Moderátoři

Odpovědět
PALI-PALI
**
Příspěvky: 191
Registrován: 09 říj 2013, 17:27

Asistenčné služby

Příspěvek od PALI-PALI »

ahojte,
v sr k novemu h dostane zakaznik aj asistencne sluzby na 5rokov. Vyuzil to uz niekto? ako to funguje?
ix20, 1,4b, 2013
Reklama
 

vladko88
*
Příspěvky: 12
Registrován: 23 bře 2011, 19:38

Re: asistencne sluzby..

Příspěvek od vladko88 »

Ahoj.
Asistenčnú službu som využil k nehode, ktorú som opísal v 4/2012. Po dovolaní sa na službu ( sobota ) mi operátorka poslala odťahovku, ktorá prišla za cca 1/2 hod. miesto nehody pri obci Harmanec. Odvoz auta do servisu v BB. Bolo mi poskytnuté náhradné vozidlo od súkromnej požičovne, ktoré vybavila asistenčná služba ( servis hyundai mal všetky autá požičané ). Do servisu prišiel majiteľ požičovne, ktorý ma odviezol na svoje stredisko. Po vybavení formalit som odišiel domov. po štyroch dňoch som auto vrátil, odviezli ma do servisu prevziať si svoje auto. Všetko zdarma, max. spokojnosť. Dúfam, že asistenčné služby už nebudem potrebovať.



Hyundai ix20 1,6 A/T style
PALI-PALI
**
Příspěvky: 191
Registrován: 09 říj 2013, 17:27

Re: asistencne sluzby..

Příspěvek od PALI-PALI »

vdaka za info.

Ako si sa preukazoval pri hovore? Chceli aj meno? Alebo na VIN auta?
ix20, 1,4b, 2013
vladko88
*
Příspěvky: 12
Registrován: 23 bře 2011, 19:38

Re: asistencne sluzby..

Příspěvek od vladko88 »

VIN auta a asi aj meno, už neviem, bol som dosť rozhodený.




Hyundai ix20 1,6 A/T style
Uživatelský avatar
PetrUL
**
Příspěvky: 125
Registrován: 14 říj 2011, 17:10
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Asistenčné služby

Příspěvek od PetrUL »

Moje zkušenost s asistencí Hyundai:
Když jsme auto kupovali, tak mi prodejce popisoval, že asistenční služba poskytnutá při koupi auta je úplně zdarma a vztahuje se na vše co se s autem stane včetně vybité baterie, defektu pneumatiky, došlého paliva ...
Po nehodě (do našeho zaparkovaného auta nám narazilo jiné auto a náš Hyundai skončil nabouraný na plotě - viník ujel) jsem chtěl využít asistenční službu garantovanou společnosti Hyundai a byl jsem upozorněn, že pokud k nehodě nedošlo vinou auta, tak se na to poskytnutí služeb zdarma nevztahuje. Museli jsme využít asistenční služby poskytnuté z havarijního pojištění.

Tak nevím jak ostatní, ale za mě trošku rozčarování. Není nikdy naškodu pořídit si nezávisle další asistenční služby třeba v rámci povinného ručení čí havarijního pojištění.
:hyu: ix20 1,6 CVVT 16V,TRIKOLOR
Vanilla White, 11/2011
Odpovědět

Zpět na „ix20“