Elektrochromatické zrcátko

Moderátoři: frawd, Moderátoři

JoDo
**
Příspěvky: 173
Registrován: 15 dub 2013, 11:57
Bydliště: Havlíčkův Brod

Re: Elektrochromatické zrcátko

Příspěvek od JoDo »

6 V dostaneš vložením obyčejnýho trimru do napájení před kameru, taky by to určitě šlo udělat se zenerovou diodou ( kdo tomu rozumí víc, by asi přišel na něco inteligentnějšího, tohle bude mít docela velkou spotřebu elektřiny, ten trimr určitě, zenerka nevím).
Máš nastavenou stejnou zobrazovací normu na kameře a zrcátku? (PAL, SECAM, NTSC)
HYUNDAI ix20 TRIKOLOR 1,4 CVVT
ŠKODA Felicia 1,3 LXI 50 kW
Trabant 601
Reklama
 

Uživatelský avatar
Karamusa
**
Příspěvky: 338
Registrován: 13 led 2011, 22:02
Bydliště: F-M

Re: Elektrochromatické zrcátko

Příspěvek od Karamusa »

kamera je NTSC/PAL a 12V nani bych použil normalně ze zpatečkového světla ale nevím jestli musí být na zrcátku zapojene napájení kamery (těch 6V) aby se sepl displej . A další věc je že nikde na netu nemužu najít co za TV system podporuje to origo :hyu: zrcátko
Prodej levných autodílů.
JoDo
**
Příspěvky: 173
Registrován: 15 dub 2013, 11:57
Bydliště: Havlíčkův Brod

Re: Elektrochromatické zrcátko

Příspěvek od JoDo »

Samozřejmě do toho zrcátka musíš mít přivedený napájení aby fungovalo podsvícení displeje ale počítám, že to bude 12 V ( 6 V už snad léta nikdo nepoužívá s výjimkou veteránů: Trabant a pod.). Napájení kamery určitě stačí vytáhnout od couvačky. Zezadu by k zrcátku měl jít jen signál z kamery. Mě to udělali tak, že napájení zrcátka mám pod stálým napětím. Při zapnutém zapalování je zrcátko pod napětím.

Když jsi to kupoval, nemáš k tomu nějaký papíry? Tam by mělo být schéma zapojení a nějaký technický údaje.
HYUNDAI ix20 TRIKOLOR 1,4 CVVT
ŠKODA Felicia 1,3 LXI 50 kW
Trabant 601
Uživatelský avatar
Karamusa
**
Příspěvky: 338
Registrován: 13 led 2011, 22:02
Bydliště: F-M

Re: Elektrochromatické zrcátko

Příspěvek od Karamusa »

k zrcatku nemam nic,akorat jsem si sehnal el schema pinů, a ke kameře byl papir co jaký kablík je ale stejnak to nejde. někde budu muset zjistit jaky format zvlada to zrcatko
Prodej levných autodílů.
Odpovědět

Zpět na „ix20“