Vybracie pri nizkych otackach

Startování, spojka, převodovka, provozní kapaliny.

Moderátoři: nulda, 89majlo96, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
iGz
*
Příspěvky: 49
Registrován: 23 zář 2012, 09:28
Bydliště: Bratislava/Prievidza, Slovakia
Kontaktovat uživatele:

Vybracie pri nizkych otackach

Příspěvek od iGz »

Ked je motor zohriaty a na volnobech ide na cca 600-700 ot/m tak cele auto mierne vybruje. Nie je to nic strasne, ale citelne. Akonahle co len trochu pridam a otazky stupnu na 900 ot/m a vyssie tak to prestane.
V autorizovanom servise mi tvrdia, ze to je uplne normalne, ze sa to bezne deje... Nemal som moznost sediet v inej i30 cw (1.6 benzin, 93kw) aby som si to overil, takze som zvedavy ci je to bezne, lebo sa mi to velmi nezda a asi pojdem skusit iny servis aky na to maju nazor...
i30cw 1.6 CVVT, 93kW Style, 2/2009
Reklama
 

Uživatelský avatar
Cserv
**
Příspěvky: 148
Registrován: 28 črc 2010, 08:03
Bydliště: Praha

Re: Vybracie pri nizkych otackach

Příspěvek od Cserv »

iGz píše:Ked je motor zohriaty a na volnobech ide na cca 600-700 ot/m tak cele auto mierne vybruje. Nie je to nic strasne, ale citelne. Akonahle co len trochu pridam a otazky stupnu na 900 ot/m a vyssie tak to prestane.
V autorizovanom servise mi tvrdia, ze to je uplne normalne, ze sa to bezne deje... Nemal som moznost sediet v inej i30 cw (1.6 benzin, 93kw) aby som si to overil, takze som zvedavy ci je to bezne, lebo sa mi to velmi nezda a asi pojdem skusit iny servis aky na to maju nazor...
Mě to tak strašně vibruje, když mám zapnutou klimatizaci, jestli to nebude tím.
i30, 1.4 MPi DOHC CVVT, Comfort, Shine Red, Korea
Uživatelský avatar
Dalin
***
Příspěvky: 770
Registrován: 05 bře 2009, 21:09
Bydliště: Klatovy

Re: Vybracie pri nizkych otackach

Příspěvek od Dalin »

Normální to je u tříválce nebo u 20let starých aut! Nenech se odradit a šup do servisu!
Hyundai i30 1,6crdi style ice blue 06/2012-prodáno
Hyundai Accent 1,5crdi 2007-prodáno
Opel Astra 1.7TD Isuzu-prodáno
Odpovědět

Zpět na „i30 Motor a převodovka“