Bit Power technology

Jak upravit svého hjundaje.

Moderátoři: Farrael, Engineer, Moderátoři

Odpovědět
grafx

Bit Power technology

Příspěvek od grafx »

... zna nekdo tuhle firmu, pripadne ma nekdo zkusenosti s jejimi sluzbami?
Reklama
 

Uživatelský avatar
Petr HC
**
Příspěvky: 399
Registrován: 10 úno 2006, 08:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr HC »

Jasně, že ano. Co od nich chceš?
Obrázek
grafx

Příspěvek od grafx »

jako jedna z mala firem nabizeji upravu ridici jednotky u Elantry 1.6 16V... tak me zajimaji zkusenosti lidi co vyuzili jejich sluzby a nechali si chipnout RJ idealni primo uvadeneho auta...
Uživatelský avatar
Petr HC
**
Příspěvky: 399
Registrován: 10 úno 2006, 08:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr HC »

grafx píše:jako jedna z mala firem nabizeji upravu ridici jednotky u Elantry 1.6 16V... tak me zajimaji zkusenosti lidi co vyuzili jejich sluzby a nechali si chipnout RJ idealni primo uvadeneho auta...
Takže pokud to dobře chápu, tak plánuješ úpravu pouze řídící jednotky bez jakýchkoli mechanických zásahů do motoru. To jsou podle mě naprosto vyhozený peníze.
Obrázek
grafx

Příspěvek od grafx »

...podporil bych to upravou sani a vyfukoveho potrubi... Nejde mi o nejake brutalni navyseni vykonu... Chci aby byl motor zivejsi, aby lepe tahnul v celem rozsahu otacek zejmena ve strednich otackach to ted neni nic moc a aby se pri stejnem stylu jizdy snizila spotreba... Rad si necham poradit, ale primo do motoru mechanicky zasahovat nechci...
Uživatelský avatar
Petr HC
**
Příspěvky: 399
Registrován: 10 úno 2006, 08:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr HC »

grafx píše:...podporil bych to upravou sani a vyfukoveho potrubi... Nejde mi o nejake brutalni navyseni vykonu... Chci aby byl motor zivejsi, aby lepe tahnul v celem rozsahu otacek zejmena ve strednich otackach to ted neni nic moc a aby se pri stejnem stylu jizdy snizila spotreba... Rad si necham poradit, ale primo do motoru mechanicky zasahovat nechci...
No pokud uděláš komplet výfuk od svodů až po koncovku + sání + chip, tak to sice možná o něco líp pojede ale kolik to bude stát? To tě těch pár koní vyjde sakra draho. Každopádně tě od toho nechci nijak odrazovat, sám pokud bych si nechal dělat chip, tak jedině od téhle firmy, je to asi to nejlepší co u nás je. Pokud bych do toho chtěl ale nasypat tolik peněz co ty, tak bych se asi pustil do nějakejch razantnějších úprav.
Obrázek
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Uprimne, proc si nekoupil dvoulitra, kdyz ted chces chipovat?
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Btw, na Mimonskych valkach byva od Bit Poweru akce CHIP za 4500Kc, primo Ti ho tam daj, vyzkousis si to tam a kdyztak to vratej. Ale dalsi jsou az v kvetnu.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
grafx

Příspěvek od grafx »

Kdyz jsem Elantru kupoval, dostal jsem slevu + AL disky.... V tu chvili byl rozdil k dvoulitrove verzi 90tis...
Pockam na tu Mimon, treba tam z Bit Power budou 8)...

Kazdopadne me dal zajima, zda si nekdo u nich nechal provest chiptuning a jak je spokojen - nejake problemy, chovani auta, spotreba atd...
Odpovědět

Zpět na „Tuning“