El.schéma na Scoupe

1996 - 2002

Moderátoři: Tringi, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
torm
*
Příspěvky: 78
Registrován: 26 bře 2006, 22:55
Bydliště: Šternberk
Kontaktovat uživatele:

El.schéma na Scoupe

Příspěvek od torm »

Čus lidi... prosím vas nema někdo ele.schéma na Scoupe (94) mam vypojené bedny na přední palubce tak bych si je chtěl zapojit, potřebuju vědět ktery drátek bude spravny:) nebo kam šahnout at se v tom nevrtám 10 hodin :D

servus Torm :twisted:
... Hyundai S-coupe 1.5 LS... rv.94.. original :-)
Reklama
 

Dogi27
**
Příspěvky: 131
Registrován: 19 říj 2005, 14:43
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dogi27 »

lepsi je si to natahnout znovu,pracny to neni,misto tam je,takze stim nebudes mit problemi
Uživatelský avatar
torm
*
Příspěvky: 78
Registrován: 26 bře 2006, 22:55
Bydliště: Šternberk
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od torm »

Počky jak natáhnout znova??? ja ted nevím jestli to je vypojené jen u radia ale možná jo tak to musím pořadně prozkoumat...

A ještě jak težce se dá dostat na podsvíceni palubky?
... Hyundai S-coupe 1.5 LS... rv.94.. original :-)
shotik
****
Příspěvky: 1002
Registrován: 24 čer 2006, 13:42
Bydliště: Praha 9 Kbely
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od shotik »

na zarovky v palubce se dostanes jednoduse. sundaval sem to asi 5x a pohodka jen poprve to byl orisek . jednoduse receno : musis sundat kryt volantu a pacek to je jasny . pak sroubky co jsou u budikuv palubce nahore , pak sundat stredovej panel a vyndat radio. vyndat hodiny a tam je taky sroubek . vyndat otevirani kufru a zrdcatek tam je taky . pak je jeste myslim nekde u regulace podsviceni budiku jeden . to pak nasilim mensim sundas a jen odsroubujes budiky z kostry. nandat zpatky budiky neslo v zadnym jinym aute tak skvele. : lano tachometru je tam na pevno takze zadny srani s tim ze se na nej netrefim :)))))
Hyundai Scoupe 1994 prodano
Hyundai COUPE FX 2.0 16V 1998 prodano
Fabia 1,9TDI prodano
Octavia II 1,9TDI
Uživatelský avatar
torm
*
Příspěvky: 78
Registrován: 26 bře 2006, 22:55
Bydliště: Šternberk
Kontaktovat uživatele:

Heeelppp

Příspěvek od torm »

Tak sem z dobrou náladou šel do auta jen se podívat jak je to vzadu zapojené do radia... po te co na mě vyskočilo hafo dratu tak to ještě šlo ale pak najednou z ničeho nic přestalo jít rádio... tak sem oddělal pár plastů ale vubec sem nenašel vypadlý dratek nebo něco takového...

Pak sem si chtěl rožnout na to a co jsem zjistil nefunguje mi osvětlení interieru :evil: ... ani ta kontrolka co ukazuje na palubce otevřené dveře..

tak ted fakt nevím co... projdu ještě jednou pojistky ale zatím sem nic nenašel :cry: :cry: :cry: help me
... Hyundai S-coupe 1.5 LS... rv.94.. original :-)
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

hodiny, radio a svetylka na strope jsou na jedny pojistce - je v pojistkovy skrini u nohy, mam pocit ze nekde uprostred zhruba, ale nejsem si jistej :) cislo mezi 8-10 ma, ale fak nevim tedka.. takze problem hledej tam! ;)

a s tema dratkama k repracku (bedny bych to fak nenazyval hihi) ti neporadim, sice jsem je taky menil ale uz si to moc nepamatuju a hlavne tam snad neni co resit, proste dva kabliky ke kazdymu a je to :lol:
Uživatelský avatar
torm
*
Příspěvky: 78
Registrován: 26 bře 2006, 22:55
Bydliště: Šternberk
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od torm »

:lol: :lol: No kuua jestli to nebude ta jedna pojistak tak se poseru a budu nasranej :lol:

no jo repračky ... já vím... :wink: :roll:
... Hyundai S-coupe 1.5 LS... rv.94.. original :-)
shotik
****
Příspěvky: 1002
Registrován: 24 čer 2006, 13:42
Bydliště: Praha 9 Kbely
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od shotik »

bude to stopro ta pojistka. hele kdybys videl co na me baflo po juknuti do paneluza radiem . natahany rca kabely ve ctyrech parech coz mas dost slusnej chuchvalec a k tomu origos novy natazeny kabely a jedna kostka co byla origo v autu a jedna natazena znova:)))) . vysrals em se na to a nechal tobejt a zapojil repro a radio tak aby to slusne hralo . z jara az se otepli to chci ale rozdelat a prekopat aby tam bylo jent o co je potreba a ne zbytecny kabely :))))))

jinak povypravej jak ses dostal na palubku ?
Hyundai Scoupe 1994 prodano
Hyundai COUPE FX 2.0 16V 1998 prodano
Fabia 1,9TDI prodano
Octavia II 1,9TDI
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

dostal na palubku? myslis jako jak ji sundat? je to snadny, a postup uz tady nekdo pred par dnema psal... :wink:
shotik
****
Příspěvky: 1002
Registrován: 24 čer 2006, 13:42
Bydliště: Praha 9 Kbely
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od shotik »

Blacku: zkus se podivat trosku vejs na muj prispevek . chlapak se ptal jak se dostat na podsviceni budiku tak sem mu radil jak tam dopracovat se:))) dyt snad vis ze sem tohle resil taky a mam ji rozebranou asi 5 x.
Hyundai Scoupe 1994 prodano
Hyundai COUPE FX 2.0 16V 1998 prodano
Fabia 1,9TDI prodano
Octavia II 1,9TDI
Uživatelský avatar
torm
*
Příspěvky: 78
Registrován: 26 bře 2006, 22:55
Bydliště: Šternberk
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od torm »

Na palubku ??? No nějak jelikož po tom co na mě baflo tohle a přestalo to hrát tak sem se na to vysral ... byl jsem zas nasranej že mi nic nejde a ted ještě to přestalo svitit... no hold blba zimní nálada...

jinak super navod na to rozdělání je na tom hmaservice... to si mi jednou už dával tak tam je fakt všechno :lol: ...
Ted jen doufam že to zprovozníím :-)))
... Hyundai S-coupe 1.5 LS... rv.94.. original :-)
Uživatelský avatar
torm
*
Příspěvky: 78
Registrován: 26 bře 2006, 22:55
Bydliště: Šternberk
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od torm »

Háá tak sem ještě vyběhl ven a vyměnil tu pojistku... jen tak pro všechny do budoucna byla to 5tá :lol:
... Hyundai S-coupe 1.5 LS... rv.94.. original :-)
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yurii »

Kucí fakt někdo nemáte to schéma zapojení, někde jsem viděl že ho někdo posílal mejlem, mne by se taky docela hodilo.
Potřeboval bych zapojení odskoku kufru kterej tam vůbec nemam nebo nefunguje. Nevíc se to hodí i do budoucna.
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Odpovědět

Zpět na „COUPE 1G“