Hyundai nikdy viac v zivote!

Co se jinam nevešlo - výfuk, kola, údržba, akumulátor, příslušenství, manuály/schémata atd.

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Bofors
**
Příspěvky: 282
Registrován: 05 led 2010, 17:05
Bydliště: Ostravwa

Re: Hyundai nikdy viac v zivote!

Příspěvek od Bofors »

já tenhle veteránský battle nezačal :lol:
VW Golf VII 1,4 TSI
motozačátky: Hyu Elantra 1,6
Reklama
 

Uživatelský avatar
airwaves
****
Příspěvky: 1053
Registrován: 30 pro 2010, 08:21
Bydliště: Vysočina

Re: Hyundai nikdy viac v zivote!

Příspěvek od airwaves »

Ten rozhovor jsem teda čekal horší podle některých příspěvků. Ten člověk je zdravě, no na hranici zdravě jeblej. Jinak by tu funkci dělat nemohl, neprošel by výběrkem.

Kola se kroutí dál,
motor už práci vzdal,
pod stupněm vítězů
silnic král.
Co je to? :D :D :D
ix20 1,6 LPG a i30 1,6 LPG
Méďa Béďa
**
Příspěvky: 180
Registrován: 07 zář 2012, 23:55

Re: Hyundai nikdy viac v zivote!

Příspěvek od Méďa Béďa »

Dalibor Janda - Hurikán :? .
Hyundai i20 Inclusive Plus, 04/2012
Uživatelský avatar
airwaves
****
Příspěvky: 1053
Registrován: 30 pro 2010, 08:21
Bydliště: Vysočina

Re: Hyundai nikdy viac v zivote!

Příspěvek od airwaves »

=D>
ix20 1,6 LPG a i30 1,6 LPG
Uživatelský avatar
sagen
**
Příspěvky: 253
Registrován: 06 úno 2014, 14:34

Re: Hyundai nikdy viac v zivote!

Příspěvek od sagen »

airwaves píše:
Kola se kroutí dál,
motor už práci vzdal,
pod stupněm vítězů
silnic král.
Co je to? :D :D :D
Nejake auto s motorom TSI ? Tipujem golf alebo skodovku 8-[ 8-[
Kia Sorento UM 2,2 Crdi 6AT od 7/2016
Hyundai SantaFe 2,2 CRDI 114 kW M5 2006
Ford Focus 1,6 M5 2008 do 5/2016
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: Hyundai nikdy viac v zivote!

Příspěvek od Vilda »

Jezdím se svým Hyundaiem šestý rok a můžu s čistým svědomím říci, že jsem ve svém řidičském životě neměl lepší auto !!!!!!!!! A je mi 55 let a vozů různých značek jsem měl dost ....

Takže v klidu mohu říct, že další nové auto bude zase tato značka :- a vůbec se toho nebojím 8)
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
Skyline
****
Příspěvky: 1138
Registrován: 11 pro 2010, 16:48

Re: Hyundai nikdy viac v zivote!

Příspěvek od Skyline »

tak to by me zajímalo co bylo za auta před tim, když je Accent to nej co jsi mel :shock:
Škoda O III 1,6tdi 7°DSG
Hyundai i30 1,4 cvvt 2010 (prodáno)
Uživatelský avatar
Bofors
**
Příspěvky: 282
Registrován: 05 led 2010, 17:05
Bydliště: Ostravwa

Re: Hyundai nikdy viac v zivote!

Příspěvek od Bofors »

to nemohla být auta #-o
VW Golf VII 1,4 TSI
motozačátky: Hyu Elantra 1,6
Uživatelský avatar
t0x!n
****
Příspěvky: 1333
Registrován: 01 říj 2013, 21:37
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai nikdy viac v zivote!

Příspěvek od t0x!n »

hold chlapci ne kazdej je narocnej jak vase rozezrany prdele :wink: nekterym lidem staci i neco min ke stesti, ja za sebe jsem za svou i30 taky spokojenej, jsou lidi kteri si ani tu i30 dovolit nemuzou, hold rozezrana spolecnost... hlavne ze x jedincu ma auto na lizacku za mego, protoze kdyby to meli slozit na drevo nemaj na to, ale strasni mafiani :lol: u vas dvou bych se taky zamyslel, ma to cenu se tady porad do vsech obouvat? ja si myslim, ze kazdej kdo sem chodi casteji uz vase nazory na H zna a tudiz jste se uz zbavili vasich kramu ( kdyz budu mluvit vasema slovama ) tak bych se na toto forum uz navracel ne? :wink: mate ted prece ty vase supr hustokrutoprisnenejhustsi auta, tak proc se nama luzou s H bavit...
Kia Ceed 2015 1.6 GDI TOP - bílá WD
i30 II 1.4 CVVT 73kW - "původní" Komfort - prodáno
Obrázek
Uživatelský avatar
Otakar84
**
Příspěvky: 371
Registrován: 14 zář 2013, 17:05
Bydliště: Praha 9 Černý Most

Re: Hyundai nikdy viac v zivote!

Příspěvek od Otakar84 »

t0x!n - =D> mluvíš mi z duše....
Nejsem člověk, který by se snad chtěl snažit někomu vnucovat svůj názor. Relativní pocity kohokoliv o tom, že teď má konečně pořádný auto, může totiž být taky tím, že auta se pořád vyvíjí a někam posouvají. Takže je asi jasný, že pokud budu užívat auto třeba pět nebo šest let a pak si pořídím nový, bude prostě lepší. Málokdo má tu možnost dlouhodobě užívat více modelů stejné třídy různých značek současně. Pak by mohl říct - kdo má lepší... Jenže u každého se najde vždy nějaké to "ALE" a je to pak čistě na povaze člověka, jestli je ochotný nad těmi "ALE" mávnout rukou. Někdo holt tu vrzající sedačku skousne, oproti přeskakujícímu rozvodovýmu řetězu... Tím se nechci do nikoho navážet.
Přijde mi tohle celý téma úplně mimo. Na :hyu: fóru by se měli řešit jiný věci a ne se tady špičkovat. Jsou to bláboly o h..vnech...
SONATA NF 2.4 Dynamic, prestige dark red, r. v. 2007 v provozu od r. 2009, u mě od r.2013
NEW ACCENT 1.4 Elegance, leaf green, r. v. 2006 - prodáno r.2013 - nezapomenu! (hold, první vlastní je první vlastní)
Uživatelský avatar
frawd
Moderátor
Příspěvky: 400
Registrován: 21 pro 2011, 09:09
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai nikdy viac v zivote!

Příspěvek od frawd »

Už to tu bolo spomenuté, debata o hovne.

:hyu: ma dovezie do práce, dovezie ma domov, na nákup, na výlet s deckami. Zmestíme sa do neho v pohode všetci aj s batožinou. Toto všetko v lete, v zime, na snehu, za dažďa. V lete mi v ňom nie je horúco, v zime kúri dosť. Nikto nemá odkrvenú riť ani po dlhšej jaze. Tak sa pýtam:

Na čo kurva budem platiť za to isté u VW viac???
2014 Hyundai ix20 1,6 A/T Style
2012 Hyundai ix20 1,4 CRDi Style - predané
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7953
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai nikdy viac v zivote!

Příspěvek od Mexican »

frawd genialne napisane. s tym suhlasim. Najma ak hovorime o "rodinnych autach" a teda autach bez emocii. Dohnane do extremu, za usetrene peniaze si moze na Slevomate nakupit kupony na jazdu s Audi R8 a podobne alebo to vidiet pragmaticky - radsej s i30 na Hochalpenstrasse alebo Transfăgărășan a mat zazitky ako s Golfom do len prace a nazad. Dostaneme sa na tie iste peniaze :-)
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
lada 71
***
Příspěvky: 537
Registrován: 08 úno 2011, 10:51
Bydliště: Nordböhmen

Re: Hyundai nikdy viac v zivote!

Příspěvek od lada 71 »

Koncem července jsem absolvoval v pořadí 4. garanční prohlídku. Hned za dva dny jsem jel na emise a na technickou, páč letos v červenci to byli 4 roky, co jsem si "ítřicítku" pořídil. NIC, NIC a zase NIC. Tím mám na mysli závady na autě, za celou dobu užívání. Do auta akorát leju naftu, měním olej a filtry a jinak NIC, NIC a ještě jednou NIC. Najeto 93tkm. Možná nemá :hyu: jako značka takovou prestiž, jako jiné značky, ale to já osobně překousnu. Šíleně, přímo alergicky mi skutečně vadí současná prezentace :hyu: company CZ v podání Vládi Vošického a pokud bych se rozhodoval pro koupi nového auta, tak jedině Vošického syndrom by mě mohl nasměrovat k jiné značce, ale jinak jsem se spolehlivostí a provozními náklady svého vozu já osobně velmi spokojený. Auto mám pojištěno na vše ALL RISK, pojistku mám u pojišťovny Uniqa a teď jsem platil roční pojistné 7.069,-kč. U stejně vybaveného koncernového, nebo jiného auta bych platil o 100% více. Proč? Za co? Za značku a vyšší prestiž a že se více kradou?? Na to dlabu. Pokud bych ročně vydělával kolem 1 mega čistého a nebo i víc, tak asi taky nebudu koukat na drobné cenové rozdíly, ale prostě patřím do té kategorie lidí, pro které byla pořizovací cena vozu a následné provozní náklady, dost důležitým ukazatelem při rozhodování před koupí nového auta. Ano, přiznávám. Daleko víc se mi líbí i jiné značky a jiné typy aut, neřešit finance tak bych si pořídil nějakou pěknou Audinu, ty se mi skutečně líbí. Ale jinak jsem prostě vážně s :hyu: velmi spokojený, jak je spolehlivý. Byl bych rád, kdyby to platilo i když budu mít najeto 150tkm a víc.
Hyundai i30 Comfort, 1,6 CRDi VGT - 85kW, Vivid Blue, 07 / 2010.
Oil: Shell Helix Diesel Ultra 5W-30. Benzina - Verva Diesel / Euro Oil - Optimal Diesel (bez biosložky) + VIF
"Ať to má kozy nebo kola, vždy s tím budou problémy".
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7953
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai nikdy viac v zivote!

Příspěvek od Mexican »

lado, oni tie povinne vymeny za chvilu pridu ale to je bezna vec. to je bezne opotrebenie (tlmice / brzdy). Ja mam cez 200 000km (najazdil som vsetko sam) a mam tam povodne loziska, spojku, bateriu atd, atd. Menil som vlastne len brzdy a tlmice. V moj bratranec je certifikovany mechanik pracujuci v jednom z najvacsich servisov Skody na strednom Slovensku a kruti hlavou nad zivotnostou dielov. Resp ja krutim hlavou ako Skody po 100 000km zacnu zrat peniaze.

mame doma aj fabiu - ma 9 rokov a 71 000km. Ked som vcera vymienal koleso (defekt) - bubny hrdzave az strach, zadny tlmic masny (takze za chvilu KO) a vyfuk hrdzavy ako reseto (vonkajsia vrstva uz vlastne odhrdzavela uplne). Ano, mozno su nahradne diely na skodu lacnejsie, ale kruci co ma to ma trapit ked ten diel proste nemusim vymenit. Tak ta fabia ako moj Accent jazdia podobne, su negarazovane. Accent jazdi daleko viac nalozeny

takze ano, je to mozne ze clovek natrafi na zle auto. Ja som na zleho :hyu: nenatrafil. A to je z Turecka, co je kvalitativne oproti Nosoviciam urcite krok spat
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
Dalin
***
Příspěvky: 770
Registrován: 05 bře 2009, 21:09
Bydliště: Klatovy

Re: Hyundai nikdy viac v zivote!

Příspěvek od Dalin »

Plný souhlas s Oťasem!
Já směrem k problémům :hyu: :-#
Hyundai i30 1,6crdi style ice blue 06/2012-prodáno
Hyundai Accent 1,5crdi 2007-prodáno
Opel Astra 1.7TD Isuzu-prodáno
Odpovědět

Zpět na „i30 2012- Ostatní“