Jedno svetlo svieti slabšie

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
AdamSK
*
Příspěvky: 19
Registrován: 14 dub 2014, 19:08
Bydliště: Banská Bystrica

Jedno svetlo svieti slabšie

Příspěvek od AdamSK »

Ahojte, dnes mi accentík znovu komplikuje život. Hlavné svetlo na vodičovej strane svieti oveľa slabšie ako to na druhej... Je to skoro ako parkovačka. Žiarovky som dnes kúpil obidve nové ale nepomohlo. Nevedeli by ste poradiť kde je problém ? Vopred ďakujem
Hyundai Accent LC 1.3 12V, 2003, 118 000km
Reklama
 

Uživatelský avatar
benny
**
Příspěvky: 301
Registrován: 31 kvě 2011, 17:57
Bydliště: Plzeň

Re: Jedno svetlo svieti slabšie

Příspěvek od benny »

Buď kostra světla anebo to může dělat taky přepínač světel , u nového acenta to dělá přepínač na páčce co jsou blinkry.
New Accent - 1,4i , elegance , gold biege , 10/2008
Uživatelský avatar
AdamSK
*
Příspěvky: 19
Registrován: 14 dub 2014, 19:08
Bydliště: Banská Bystrica

Re: Jedno svetlo svieti slabšie

Příspěvek od AdamSK »

Kostra ja jediná vec čo ma napadla... Skúsim to v priebehu týždňa pokontrolovať. A v prípade, že by bol spínač nahovno viem to skontrolovať aj bez toho aby som ho menil ?
Hyundai Accent LC 1.3 12V, 2003, 118 000km
Uživatelský avatar
benny
**
Příspěvky: 301
Registrován: 31 kvě 2011, 17:57
Bydliště: Plzeň

Re: Jedno svetlo svieti slabšie

Příspěvek od benny »

Nedokážu ti přesně napsat jestli to jde poznat nějak jednoduše že je to tím přepínačem. Někde na foru o acentech se to řeší a je tam toho dost , zkus pohledat. Jinak mi napadá taky ta kostra , propojit nějak nouzově tu kostru a uvidíš jak to bude svítit. Jinak mě napadá ještě jedna věc , zkusit změřit napětí kolik ti jde k jednotlivému světlu . Vím , že u posledního typu acenta MC světla spíná přímo ten přepínač na páčce co jsou blinkry a opálí se časem kontakty a světla anebo jedno světlo svítí méně.
New Accent - 1,4i , elegance , gold biege , 10/2008
Uživatelský avatar
AdamSK
*
Příspěvky: 19
Registrován: 14 dub 2014, 19:08
Bydliště: Banská Bystrica

Re: Jedno svetlo svieti slabšie

Příspěvek od AdamSK »

Problém vyriešený. Bola to poistka. Dosť ma to prekvapilo keďže svetlo svietilo aj napriek tomu :D/
Hyundai Accent LC 1.3 12V, 2003, 118 000km
Odpovědět

Zpět na „Accent - Elektroinstalace“