Ostřikovače oken

Osvětlení, signalizace, audio, pojistky.

Moderátoři: amaize, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
dj.brouk
***
Příspěvky: 518
Registrován: 09 úno 2009, 14:09
Bydliště: Ostrava

Ostřikovače oken

Příspěvek od dj.brouk »

Zdarec,najednou mi nefunguje ostřikování předního i zadního okna,stěrače jdou.Hledal jsem v manuálu která to je pojistka,a není tam ani zmínka o tomhle.Nemáte nějakou zkušenost,nebo radu? Díky. 8)
Hyundai I20,1.4/74 kw comfort,dark grey-od 18.3.09
Reklama
 

Uživatelský avatar
Láďa515
**
Příspěvky: 170
Registrován: 17 bře 2013, 20:13
Bydliště: Moravskoslezský kraj

Re: Ostřikovače oken

Příspěvek od Láďa515 »

Mám strach,že to nebude pojistka ale motorek,máš pravdu v popisu pojistek ostřikovač/motorek ostřikovačů/není.
Moc jsem neporadil.......
Hyundai i20 INCLUSIVE 1.2 DOHC 16V (1248ccm/63kW/86HP) Electric Red,Paket Plus.
Uživatelský avatar
dj.brouk
***
Příspěvky: 518
Registrován: 09 úno 2009, 14:09
Bydliště: Ostrava

Re: Ostřikovače oken

Příspěvek od dj.brouk »

Tak jsem to nechal proměřit,proud tam jde,takže mi sdělili-spálený motorek. #-o A jelikož druhodíl se nevyrábí,tak originál-
cena 2270 kč.No co se dá dělat,je to objednané.Takže vyřešeno. :D
Hyundai I20,1.4/74 kw comfort,dark grey-od 18.3.09
soban
***
Příspěvky: 990
Registrován: 01 dub 2013, 19:42

Re: Ostřikovače oken

Příspěvek od soban »

To se divím, motorek se používá krátkodobě takže že by se spálil....

A ta cena je pěkně velká nedal by se sehnat někde na vrakovišti - třeba i z jiného auta kde je stejný?

Tady jsem našel za 620,- http://bazar.automedik.cz/AMD3926996564

Vypadá to že je stejný jak k i30 kde je za 2120,- http://bazar.automedik.cz/AMD6176047464
Uživatelský avatar
Amalfi
***
Příspěvky: 832
Registrován: 17 bře 2009, 08:25
Bydliště: Ostrava

Re: Ostřikovače oken

Příspěvek od Amalfi »

No co uz, 5 let ubehlo takze zivotnost motorku je v poho :) Jinak asi bych nesel do pouziteho, preci jen na novy bude mit aspon 2 roky zaruku.
Kia Sportage 2016 aktualne
Uz uplne bez Hyundai, ale bylo to fajn.
i10 1.2 - byvavalo
i20 1.6 - byvavalo
Getz 1.6 - byvavalo
Uživatelský avatar
69pavel
*****
Příspěvky: 1712
Registrován: 30 srp 2009, 20:29

Re: Ostřikovače oken

Příspěvek od 69pavel »

mel jsi ten motorek vydelany venku,nekdy byva zalepeny takovyma zmolkama,i kdyz se pouziva destilka presto se udelaji,jak to nasaje tak motorek nema sanci pres to nasat vodu
Hyu I 30 WG 1,6TGDI DCT N-LINE rok: 05/2026

Hyu ACCENT MCT 1.5CRDi VGT rok: 10/2008 - Prodáno
Uživatelský avatar
dj.brouk
***
Příspěvky: 518
Registrován: 09 úno 2009, 14:09
Bydliště: Ostrava

Re: Ostřikovače oken

Příspěvek od dj.brouk »

Jo,je vyměněný,a starý jsem si nechal,žádné žmolky-je tam sítko.Dal jsem ho bráchovi,ať na něko koukne,popřípadě repas.
Ale vypadá to,že se nedá rozdělat,no nechám to na něm. :lol: Tož dík za ochotu. 8)
Hyundai I20,1.4/74 kw comfort,dark grey-od 18.3.09
Odpovědět

Zpět na „i20 Elektronika“