Hyu si z nás dělá v reklamních kampaních prdel...

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Méďa Béďa
**
Příspěvky: 180
Registrován: 07 zář 2012, 23:55

Hyu si z nás dělá v reklamních kampaních prdel...

Příspěvek od Méďa Béďa »

Všimli jste se reklamní kampaně na ix35 a Santa Fe, zapůjčení auta až na týden? Já ano, tak jsem to zkusil... Odezva žádná, takže jsem si stěžoval přímo u :hyu: , a dnes jsem dostal od jednoho dealera odpověď s návrhem smlouvy... Pozoruhodný bod...

"Při podpisu této smlouvy předává Vypůjčitel Půjčiteli peněžitou jistotu (kauci) ve výši 30.000,- Kč na vůz ix 35 a 50.000,- na vůz Santa Fe( platba v hotovosti)".

Takže sepisuji peprnou odpověď a Hnůjdaj může zapomenout na to, že mé další auto bude stejné značky.
Hyundai i20 Inclusive Plus, 04/2012
Reklama
 

Uživatelský avatar
bony
******
Příspěvky: 3409
Registrován: 14 říj 2012, 00:03

Re: Hyu si z nás dělá v reklamních kampaních prdel...

Příspěvek od bony »

Méďa Béďa píše:Všimli jste se reklamní kampaně na ix35 a Santa Fe, zapůjčení auta až na týden? Já ano, tak jsem to zkusil... Odezva žádná, takže jsem si stěžoval přímo u :hyu: , a dnes jsem dostal od jednoho dealera odpověď s návrhem smlouvy... Pozoruhodný bod...

"Při podpisu této smlouvy předává Vypůjčitel Půjčiteli peněžitou jistotu (kauci) ve výši 30.000,- Kč na vůz ix 35 a 50.000,- na vůz Santa Fe( platba v hotovosti)".

Takže sepisuji peprnou odpověď a Hnůjdaj může zapomenout na to, že mé další auto bude stejné značky.
A co je na tom špatného, pokud někdo požaduje za zapůjčení auta v hodnotě 1.000.000,- Kč, vratnou kauci v hodnotě 50.000,- Kč. Byl jsem nedávno ve škodovce odstranění opakované poruchy na motoru služebního auta a dokonce nebylo ani zápujční vozidlo, až po stížnosti se najednou auto našlo za 900,- Kč na den... Tomu říkám zlodějna... U :hyu: jsem na garanční prohlídce kdy jsem dostal zápujční i40 zdarma a protože jsem nestíhal, tak byla na dva dny!!! Tomu říkám kvalitní servis a přístup k zákazníkovi.
petr.s
***
Příspěvky: 632
Registrován: 29 bře 2013, 18:44
Bydliště: ČR

Re: Hyu si z nás dělá v reklamních kampaních prdel...

Příspěvek od petr.s »

to bony: tak pod to se taky podepíšu a souhlasím. Kdykoliv jsem něco řešil v :hyu: tak jsem dostal náhradní auto, teď když jsem vybíral auto manželce, tak jsme prakticky tři týdny měnili auta na vyzkoušení, než jsme definitivně vybrali. A navíc, znám spoustu lidí, kteří mají jako koníčka obrážení autosalonů a domáhají se zapůjčení aut na testování s vědomím, že si stejně nikdy žádné nekoupí. Takže asi tak.
VW Tiguan Allspace R-line 2,0 TSI 162 kW 7DSG Prodáno
Hyundai ix35 2,0 CRDi 135 kW 4x4 Tricolor Style Satin Amber 5/13 Prodáno
Hyundai ix20 1,4 Tricolor Esential Satin Amber 10/14 Má žena
Škoda Felicia Van Plus
Škoda 1000 MB r.v.65 Prodáno, jsem blb
Méďa Béďa
**
Příspěvky: 180
Registrován: 07 zář 2012, 23:55

Re: Hyu si z nás dělá v reklamních kampaních prdel...

Příspěvek od Méďa Béďa »

bony píše: A co je na tom špatného, pokud někdo požaduje za zapůjčení auta v hodnotě 1.000.000,- Kč, vratnou kauci v hodnotě 50.000,- Kč.
Co je na tom špatného? Jednak každý nenosí 50 klacků v hotovosti po kapsách (v civilizovaném světě existují platební karty), druhak se v reklamách o ničem takovém nemluví, třeťak jsem měl za 2,5 roku v rámci podobných kampaní půjčené auto 4x a nikdy po mně nikdo nechtěl ani desetník.

Čtvrťak je tahle citace ze smlouvy jen takový vrcholek, pak jsou tam perly jako že s tím člověk nesmí do zahraničí (přičemž je zdůrazněno, že auto je pojištěno včetně zahraničí), že člověk vrátí to auto vyhafané a když se dealerovi bude zdát, že vyhafané není, tak kauce propadá, pěťak je tam, že najet se smí maximálně 500 km, jinak se za každý km navíc platí 5 Kč...

Takže ještě jednou pro pomaleji chápající: 4x jsem měl auto v rámci reklamní kampaně, 4x když jsem měl své auto v servisu, a nikdy ve smlouvě nebyla žádná z uvedených pussovin... Není to pro vás moc složité?
Hyundai i20 Inclusive Plus, 04/2012
petr.s
***
Příspěvky: 632
Registrován: 29 bře 2013, 18:44
Bydliště: ČR

Re: Hyu si z nás dělá v reklamních kampaních prdel...

Příspěvek od petr.s »

Méďa Béďa píše:
bony píše: A co je na tom špatného, pokud někdo požaduje za zapůjčení auta v hodnotě 1.000.000,- Kč, vratnou kauci v hodnotě 50.000,- Kč.
Co je na tom špatného? Jednak každý nenosí 50 klacků v hotovosti po kapsách (v civilizovaném světě existují platební karty), druhak se v reklamách o ničem takovém nemluví, třeťak jsem měl za 2,5 roku v rámci podobných kampaní půjčené auto 4x a nikdy po mně nikdo nechtěl ani desetník.

Čtvrťak je tahle citace ze smlouvy jen takový vrcholek, pak jsou tam perly jako že s tím člověk nesmí do zahraničí (přičemž je zdůrazněno, že auto je pojištěno včetně zahraničí), že člověk vrátí to auto vyhafané a když se dealerovi bude zdát, že vyhafané není, tak kauce propadá, pěťak je tam, že najet se smí maximálně 500 km, jinak se za každý km navíc platí 5 Kč...

Takže ještě jednou pro pomaleji chápající: 4x jsem měl auto v rámci reklamní kampaně, 4x když jsem měl své auto v servisu, a nikdy ve smlouvě nebyla žádná z uvedených pussovin... Není to pro vás moc složité?
Pořád to nechápu... :-k Promiň, ale i po tom elaborátu, co jsi napsal si pořád myslím, že právě tohle se nelíbí lidem, o kterých jsem psal, kteří si chodí půjčovat auta v rámci reklamních kampaní. Sorry, ale proč by měl někdo jen tak na požádání půjčovat auto za mega někomu, kdo si ho nikdy nekoupí. A ten, kdo má o auto skutečný zájem, tak se u prodejce obejde i bez reklamní kampaně. A navíc píšeš, že Tvoje další auto určitě :hyu: nebude, tak naco si ho potřebuješ půjčit? :D
VW Tiguan Allspace R-line 2,0 TSI 162 kW 7DSG Prodáno
Hyundai ix35 2,0 CRDi 135 kW 4x4 Tricolor Style Satin Amber 5/13 Prodáno
Hyundai ix20 1,4 Tricolor Esential Satin Amber 10/14 Má žena
Škoda Felicia Van Plus
Škoda 1000 MB r.v.65 Prodáno, jsem blb
hlobilp
****
Příspěvky: 1057
Registrován: 08 čer 2006, 17:17
Bydliště: Rychnov n. Kn.
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyu si z nás dělá v reklamních kampaních prdel...

Příspěvek od hlobilp »

petr.s : proc? protoze na to Hyundai dela reklamu, prisel mi od nich i email a takhle reaguji? Me ani nerikali kolik chteji, bylo mi hned receno, ze uz maji plno.... trosku zamrzi... taky jsem mel pujceno jiz nekolik modelu i20,i30, ix35, Genesis coupe ... a az ted na ix35 jsem platil zalohu 10.000kc.. SantaFe viz vyse, pry plno.
Navic, nikdo nemuze vedet, ze si dane auto nekoupis, i kdyz na nej v soucasne dobe nemas.... takhle jsem si pred lety vyzkousel Genesis a letos jsem ho koupil... a tenkrat to byl jen mlhavy sen.
Stejne tak jsem odmital SUV auta... teprve po projeti se v ix35 jsem zmenil nazor.
Co pises, ze kdo chce, si to auto stejne pujci, tak potom nemusi Hyundai delat zadny takovy akce, delat reklamu, posilat mejly a usetri kupu penez....
Akorat to cloveka nasere, jak se chovaji.... prave Hyundai by mel byt v tomhle vstricny, to je pripad znacky, ktera by si mela vychovavat majitele aut, aby se vraceli a kupovali drazsi auta....
Trosku chapu zalohy, aby neprisel osmnactilety fracek a nepujcil si auto za mecha.. tam nejakou zalohu chapu, ale ne 50.000 ..... tolik penez neda za projeti autem nikdo rozumny....
H Tucson 1,6 T-GDI Go! od 10.5.2018
S Octavia combi SLX 2,0 od 3.5.2017 - 10.5.2018
H Genesis coupe 3,8 od 29.5.2014 - 22.3.2017
K Magentis 2,7 V6 EX+ od 8.5.2014 - 23.3.2016
H i30 1,4 Comfort+ESP od 25.8.2010 - 8.5.2014
H Sonata 2,5 V6 LPG - do 21.7.2010
Uživatelský avatar
FISHkaa
Moderátor
Příspěvky: 3367
Registrován: 28 dub 2010, 14:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyu si z nás dělá v reklamních kampaních prdel...

Příspěvek od FISHkaa »

přidávám se k Petrovi, zejména v ČR jsou lidi prostě vychcaný - prostě si půjčí zadarmo auto na dovolenou. Ono obecně záleží na domluvě s dealerem, pokud u něj máš historii či se prostě lidsky domluvíš, tak věřím, že ti ochotně zapůjčí testovací auto na pár dní a naprosto zdarma. Nicméně nějak holt musí limitovat vykuky co se jsou zdarma projet, nebo potřebují auto na dovolenou... :mrgreen:
Člen Hyundaiclub.cz
Hyundai i30 kombi 1.6i Weekend+
Hyundai Ix35 2.0i Style LPG 2010 = prodáno
Mazda 6 Sport MZR-CD 2003 = out
Audi A4 Avant 2002 TDi = out
Škoda Fabia 1.4 MPi = out
Škoda Favorit 135LS = out
Uživatelský avatar
bony
******
Příspěvky: 3409
Registrován: 14 říj 2012, 00:03

Re: Hyu si z nás dělá v reklamních kampaních prdel...

Příspěvek od bony »

petr.s píše:
Méďa Béďa píše:
bony píše: A co je na tom špatného, pokud někdo požaduje za zapůjčení auta v hodnotě 1.000.000,- Kč, vratnou kauci v hodnotě 50.000,- Kč.
Co je na tom špatného? Jednak každý nenosí 50 klacků v hotovosti po kapsách (v civilizovaném světě existují platební karty), druhak se v reklamách o ničem takovém nemluví, třeťak jsem měl za 2,5 roku v rámci podobných kampaní půjčené auto 4x a nikdy po mně nikdo nechtěl ani desetník.

Čtvrťak je tahle citace ze smlouvy jen takový vrcholek, pak jsou tam perly jako že s tím člověk nesmí do zahraničí (přičemž je zdůrazněno, že auto je pojištěno včetně zahraničí), že člověk vrátí to auto vyhafané a když se dealerovi bude zdát, že vyhafané není, tak kauce propadá, pěťak je tam, že najet se smí maximálně 500 km, jinak se za každý km navíc platí 5 Kč...

Takže ještě jednou pro pomaleji chápající: 4x jsem měl auto v rámci reklamní kampaně, 4x když jsem měl své auto v servisu, a nikdy ve smlouvě nebyla žádná z uvedených pussovin... Není to pro vás moc složité?
Pořád to nechápu... :-k Promiň, ale i po tom elaborátu, co jsi napsal si pořád myslím, že právě tohle se nelíbí lidem, o kterých jsem psal, kteří si chodí půjčovat auta v rámci reklamních kampaní. Sorry, ale proč by měl někdo jen tak na požádání půjčovat auto za mega někomu, kdo si ho nikdy nekoupí. A ten, kdo má o auto skutečný zájem, tak se u prodejce obejde i bez reklamní kampaně. A navíc píšeš, že Tvoje další auto určitě :hyu: nebude, tak naco si ho potřebuješ půjčit? :D
Ne není to moc složité, jsem celkem vzdělaný člověk... A celkem chápu všechny podmínky co si klade :hyu: Je to akce která má podmínky buď je přijmete nebo ne... Je to svobodná volba. Nikde není psáno, že musí člověk nosit 50.000,- po kapsách, je tam že vypůjčitel složí jistotu... jak zda kartou nebo v hotovosti... Já když jsem kupoval auto tak jsem taky složil 50.000,- Kč zálohu a to kartou. Jinak ještě jsem neviděl, reklamu, která hovoří o všem, od toho je reklama a reklamní trh právě využívá toho, že chytne zákazníka při prvotním shlédnutí a potom se už jen odděluje zrno od plev. Mám zájem o toto auto, přistoupím na podmínku nebo nemám zájem a jdu dál... Pokud to někdo bere jako hobby, že běhá po autosalónech a půjčuje si auto aby udělal dojem na souseda... tak se nední čemu divit, že si kladou takové podmínky. Co se týče omezeného množství je celkem logické, že na každého kdo přijde si půjčit auto nezbyde, to by těch aut muselo být 1.000.000 ks. Je to stejné, jako, že škoda prodává Rapid Spaceback StylePLUS
od 336 900 Kč, zajděte si do autosalónu a dovezte si takové auto domů... Bude to očesaná verze. Nakonec vám prodejce prodá Rapid Spaceback Style PLUS za cenu 480.000,- Kč. Abych to shrnul, pokud mám zájem o koupi auta, tak jsem nikdy neměl problém abych si auto vypůjčil a poté se rozhodl a koupil, ale abych si půjčoval každý týden auto to mi přijde jako nemoc...
petr.s
***
Příspěvky: 632
Registrován: 29 bře 2013, 18:44
Bydliště: ČR

Re: Hyu si z nás dělá v reklamních kampaních prdel...

Příspěvek od petr.s »

hlobilp: To co píšeš je celkem logické, ale ne každý tam jde za účelem, že si :hyu: někdy koupí. Já osobně znám třeba dva lidi, co tam šly jen proto, že taková akce je, tak proč bych toho nevyužil a neušetřil si svoje auto a ještě se povozil novým. Ale problém bude asi zřejmě v jednotlivých prodejcích, jak k tomu všemu přistupují.
VW Tiguan Allspace R-line 2,0 TSI 162 kW 7DSG Prodáno
Hyundai ix35 2,0 CRDi 135 kW 4x4 Tricolor Style Satin Amber 5/13 Prodáno
Hyundai ix20 1,4 Tricolor Esential Satin Amber 10/14 Má žena
Škoda Felicia Van Plus
Škoda 1000 MB r.v.65 Prodáno, jsem blb
hlobilp
****
Příspěvky: 1057
Registrován: 08 čer 2006, 17:17
Bydliště: Rychnov n. Kn.
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyu si z nás dělá v reklamních kampaních prdel...

Příspěvek od hlobilp »

hele kluci,
kdyz mi Hyundai posle email s nabidkou pujcky auta az na tyden a teprve dealera zjisitim, ze potrebuju kupu penez, tak to mi jako fer nabidka neprijde.... zvlast, kdyz jsem jiz hodne let majitelem aut Hyundai. Jestli si chej vybirat, komu auto pujci, tak at to nerozesilaji hromadne, ale jen vybrane skupine lidi..... k cemu je v televizi reklama za miliony korun, kdyz auta chteji pujcit jen par desitkam lidi....
To, ze kupa lidi toho vyuziva a auta si jen pujci je zalezitost Hyundai, jak ma nastavene podminky.. staci dat maximalni limit najetych km a hotovo..... a ono i kdyz si to nekdo pujci na dovolenou, nikde neni receno, ze si potom to auto nekoupi..... tohle ale maji mit vyresene jinak, ne tim, ze daji zalohu 50.000 a nebo reknou, hned na zacatku akce, ze maji plno...
To ze prodejci kecaji mam vyzkousene... jakmile se objevila moznost pujcit si ix35, thed jsem reagoval... druhy den mi zavolali, ze mi auto na tyden nepujci, max na tri dny, ze toho maji moc... a kdyz jsem tam prisel, tak mi rekli, ze jsem se ozval prvni a ten den meli jeste obe dalsi ix35 volne.....
H Tucson 1,6 T-GDI Go! od 10.5.2018
S Octavia combi SLX 2,0 od 3.5.2017 - 10.5.2018
H Genesis coupe 3,8 od 29.5.2014 - 22.3.2017
K Magentis 2,7 V6 EX+ od 8.5.2014 - 23.3.2016
H i30 1,4 Comfort+ESP od 25.8.2010 - 8.5.2014
H Sonata 2,5 V6 LPG - do 21.7.2010
petr.s
***
Příspěvky: 632
Registrován: 29 bře 2013, 18:44
Bydliště: ČR

Re: Hyu si z nás dělá v reklamních kampaních prdel...

Příspěvek od petr.s »

Neřekl bych, že :hyu: si dělá reklamou prdel, ale řekl bych, že reklama všeobecně je jedna velká fraška a podvod na lidi a je třeba k ní přistupovat s nadhledem a vždy počítat s nějakým háčkem.
VW Tiguan Allspace R-line 2,0 TSI 162 kW 7DSG Prodáno
Hyundai ix35 2,0 CRDi 135 kW 4x4 Tricolor Style Satin Amber 5/13 Prodáno
Hyundai ix20 1,4 Tricolor Esential Satin Amber 10/14 Má žena
Škoda Felicia Van Plus
Škoda 1000 MB r.v.65 Prodáno, jsem blb
Uživatelský avatar
bony
******
Příspěvky: 3409
Registrován: 14 říj 2012, 00:03

Re: Hyu si z nás dělá v reklamních kampaních prdel...

Příspěvek od bony »

petr.s píše:Neřekl bych, že :hyu: si dělá reklamou prdel, ale řekl bych, že reklama všeobecně je jedna velká fraška a podvod na lidi a je třeba k ní přistupovat s nadhledem a vždy počítat s nějakým háčkem.
Přesně to tom je reklama... Copak si někdo naivně myslí, že společnosti na půjčování peněz, co mají reklamy za x mil. v TV Vám opravdu půjčí 300.000,- za 999,- měs...? No nepůjčí je v tom spousta háčku které Vám ani neřeknou a máte je ve všeobecných podmínkách tomu říkám lumpárna.
Uživatelský avatar
kombajnista
*
Příspěvky: 60
Registrován: 23 úno 2013, 16:29

Re: Hyu si z nás dělá v reklamních kampaních prdel...

Příspěvek od kombajnista »

Takže za to může vlastně reklama a chudáček hnůjdaj je v tom nevině. Tak určitě..
Petr- taky máš ve svém autoservise akci "kontrola vozu zdarma" a pak lidi kasíruješ?? Já jen, že Ti to přijde v podstatě normální, protože přesně tak to prezentovali..
Se probuďte! Dělají si z lidí dobrý den a ještě to obhajujete? Ta firma lže dnes a denně. např. http://www.autoforum.cz/zajimavosti/hyu ... -sam-sobe/
Stačí se podívat kdo a jak tu firmu vede. Firmu, kterou žaluje cca polovina vlastních, dnes už tedy bývalých prodejců..
Nejkvalitnější SUV na zeměkouli
Uživatelský avatar
airwaves
****
Příspěvky: 1053
Registrován: 30 pro 2010, 08:21
Bydliště: Vysočina

Re: Hyu si z nás dělá v reklamních kampaních prdel...

Příspěvek od airwaves »

Ještě než se narodil ix20, už po světě jezdila segra Venga. KIA udělala akci půjč si Vengu na 24 hodin. Zavolal jsem do Jihlavy do KIA, ofotili si OP a ŘP a půjčili mi zadarmo a bez zálohy krásnou novou voňavou Vengu. Červenou. Byla polepená KIA 24 hodin a podobně. Najel jsem s ní asi 200km. A díky tomu jsem si pak koupil ix20. Venga se doma moc nelíbila. Pokud by po mě chtěli zálohu za půjčení, pravděpodobně bych jezdil dnes Opelem Meriva. Kdo chce kam....
ix20 1,6 LPG a i30 1,6 LPG
Uživatelský avatar
bony
******
Příspěvky: 3409
Registrován: 14 říj 2012, 00:03

Re: Hyu si z nás dělá v reklamních kampaních prdel...

Příspěvek od bony »

kombajnista píše:Takže za to může vlastně reklama a chudáček hnůjdaj je v tom nevině. Tak určitě..
Petr- taky máš ve svém autoservise akci "kontrola vozu zdarma" a pak lidi kasíruješ?? Já jen, že Ti to přijde v podstatě normální, protože přesně tak to prezentovali..
Se probuďte! Dělají si z lidí dobrý den a ještě to obhajujete? Ta firma lže dnes a denně. např. http://www.autoforum.cz/zajimavosti/hyu ... -sam-sobe/
Stačí se podívat kdo a jak tu firmu vede. Firmu, kterou žaluje cca polovina vlastních, dnes už tedy bývalých prodejců..
Proč se někdo vyjadřuje ke článku, kterému nerozumí a ještě byl zaplacen Škodovkou... Všechny ty vozy co ma :hyu: v reg. mot. vozidel, jsou vozidla, které v rámci zaměstnaneckého programu zapůjčila na Leasing, někde se to tu řešilo. Klidně si požádej dle zákon č. 106/1999 Sb. o svobodném přístupu k informacím centrální registr motorových vozidel, o sdělení, kolik má na sebe vedena Škoda auto a najednou zjistíš, že jsou data dosti podobná...
Odpovědět

Zpět na „Pokec“