klapani steracu

Osvětlení, signalizace, audio, pojistky.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Valpen
*
Příspěvky: 34
Registrován: 22 črc 2010, 21:00

klapani steracu

Příspěvek od Valpen »

Uz delsi dobu me zlobi (nebo spis otravuje) klapani steracu.
Je docela obtizne pro me najit presne odkud ten zvuk vychazi, ale vypada to ze to jde z leve strany pod kapotou.
Klapani neni po celou dobu, objevuje se periodicky, a vypada to ze klapne vzdy kdys se sterac zacne vracet.
(Sterac samozrejme nenarazi na okraj predniho skla.)
Klapani je docela otravne pri delsi jizde v desti, ale zaroven je problematicke jet do servisu, oni to vyzkousi, jenze v te chvili je vse OK.
Setkal jsme se s tim nekdo?
Mozna nejak zarazka v motorku sterace?
Diky!
Reklama
 

Uživatelský avatar
alarm
******
Příspěvky: 3685
Registrován: 08 kvě 2009, 21:31
Bydliště: BLAVA

Re: klapani steracu

Příspěvek od alarm »

myslím, že to nerobí mechanika, ale gumičky stieračov, keď sa preklápajú z jednej polohy do druhej...
Accent 94 .... 1998-2003
Favorit 135 ,Favorit 136
Škoda 100, Škoda 100
i 30 COMFORT 1,4 continental silver 2007 (predaný)

Accent LC 2004
Suzuki Vitara 2WD

alarm.ba@gmail.com
Uživatelský avatar
jiri.vacha
***
Příspěvky: 771
Registrován: 24 led 2012, 22:33
Bydliště: Loučná-Lom

Re: klapani steracu

Příspěvek od jiri.vacha »

Je to tak,je to překlápěním gumiček,musíš koupit kvalitnější ramínka,taky už jsem to řešil,jsou tam velké vůle,taky mi to vadilo. :mrgreen:
WARTBURG 1.3 WV -prodáno
HYUNDAI TRAJET 2001 2.7 6V LPG -po smrti(srdíčko)
HYUNDAI TRAJET 2004 2.7 6V LPG
Valpen
*
Příspěvky: 34
Registrován: 22 črc 2010, 21:00

Re: klapani steracu

Příspěvek od Valpen »

Mam Bosh Aerotwin, a mam takovy dojem, ze jsem to zkousel i pri odklopenem raminku, a delalo to taky.
Kdyz me to vyjde, tak to zkusim zase :).
Valpen
*
Příspěvky: 34
Registrován: 22 črc 2010, 21:00

Re: klapani steracu

Příspěvek od Valpen »

Takze vyzkouseno, "klapa" to uplne stejne i pri odklopenych steracich, takze to steracema samotnyma neni :(.
ALFik
*
Příspěvky: 35
Registrován: 05 zář 2012, 10:17

Re: klapani steracu

Příspěvek od ALFik »

chlapi, Já neví co vy tu furt řešíte, chtěl bych tě upozornit ze nejezdíš skodou 120LS ,ale autem které má 5 let záruku. Zvedám telefon a Ferrari do servisu ať se chlapci staraj.
Zdar ať to vyresíš.
ix 35, 4x2, PACK Edition, 1.7 CRDi, 6,3 l/100 km
Valpen
*
Příspěvky: 34
Registrován: 22 črc 2010, 21:00

Re: klapani steracu

Příspěvek od Valpen »

ALFik píše:chlapi, Já neví co vy tu furt řešíte, chtěl bych tě upozornit ze nejezdíš skodou 120LS ,ale autem které má 5 let záruku. Zvedám telefon a Ferrari do servisu ať se chlapci staraj.
Zdar ať to vyresíš.
Joo, to mas pravdu, ale treba kazdy nema cas jezdit hned s kazdou "malickosti" do servisu, obvzlaste kdyz se jedna o periodickou zavadu, ktera se jako na potvoru zrovna kdyz auto bude v servisu neprojevi.

A taky napr. (to jsme mel jeste Tucsona) chteli v servisu objednat drahy motorek sterace zadniho okna, ale na zaklade diskuze na tomhle foru, jsem je nasmeroval ke kontrole kabelaze, a zadny motorek potreba nebyl.

A ja mam zaruku 7 let :).
Odpovědět

Zpět na „ix35 Elektronika“