Návrh na vylepšení SW navigace

Evropský nástupce Sonaty

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Beri
**
Příspěvky: 253
Registrován: 26 led 2014, 09:30

Návrh na vylepšení SW navigace

Příspěvek od Beri »

Ahoj,
Jelikož znám pouze základy programování v C++ a hlavně jsem nikdy nic neprogramoval pro winCE, které jsou v našich navigacích, tak bych chtěl popsat, o co by šlo. Za jízdy v noci mi vadí příliš velký svit displeje, který nejde už víc ztlumit a musím ho ručně vypínat. Ale při každé manipulaci nebo nastavení se opět zapne a opět ho musím ručně vypnout. Tak mě napadlo, vytvořit malou, jednoduchou aplikaci, která by se např. aktivovala dlouhým stlačením měsíčka a tím by se displej automaticky vypínal po cca 3sek. Při jakémkoliv stisku tlačítka (teplota, rádio, ofuk apod.) se displej rozsvítí a po 3 sek. by se opět sám vypnul. Tímto bych nemusel stále dokola mačkat toto tlačítko, ale všechno by dělala právě tato aplikace běžící na pozadí. Deaktivace této funkce by byla opět deaktivována podržením měsíčka.
Zkoušel jsem tuhle funkci prosadit přímo přes dealera :hyu:, ale zatím bez šance cokoliv změnit. Tak mě napadlo, zdali by nějaký šikovný programátor nedokázal takovou "jednoduchou“ aplikaci napsat a zavést do systému, tak jako je tomu u WolfNCU.
Nebo donutit systém (třeba taky nějakým programem), aby se dalo podsvícení ještě více ztlumit, aby tolik v noci neoslňoval. Mě osobně to v noci dost "tahá" za oči a je mi to nepříjemné.
Hyundai i40 CW, Premium, 1,7 CRDi, 100kW, 6A/T
Reklama
 

popet11
*
Příspěvky: 31
Registrován: 23 lis 2013, 15:43

Re: Návrh na vylepšení SW navigace

Příspěvek od popet11 »

Ahoj, já bych něco takovýho velmi ocenil taky. Ale nepadne nám tímto zásahem záruka na auto?
Hyundai i40cw - 2013, Style + Navi, 1.7 CRDi 100kW, white crystal
Uživatelský avatar
skuči
**
Příspěvky: 244
Registrován: 22 říj 2014, 19:58
Bydliště: Kolín

Re: Návrh na vylepšení SW navigace

Příspěvek od skuči »

Ja třeba mám občas problém s tím, že když v noci couvam, tak kamera snímá i světlo ze zpatecnich světel a taky dost oslnuje, takže když se na něj podivam a pak ven do tmy prakticky nic nevidím...
Obrázek Spotřeba HYUNDAI i40 1,7 CRDi 100 kW / 136 HP
Premium White Crystal - manuál, černá kůže
mmv
*****
Příspěvky: 1702
Registrován: 06 kvě 2012, 22:50
Bydliště: skoro Praha

Re: Návrh na vylepšení SW navigace

Příspěvek od mmv »

záruka na rádio je jenom 2 roky
odesláno z křesla u televize
ix20 1,4 MPI LPG 5/2012
Uživatelský avatar
bony
******
Příspěvky: 3409
Registrován: 14 říj 2012, 00:03

Re: Návrh na vylepšení SW navigace

Příspěvek od bony »

mmv píše:záruka na rádio je jenom 2 roky
To říkal kdo? Já jsem reklamoval po 2 letech a úplně v pohodě, vyměněno za nové.
Odpovědět

Zpět na „i40“